Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Néztem egy mondjuk úgy 2006-os z1000-est. A hirdetés szerint kiváló műszaki és esztétikai állapotban van. Telefonon lebeszélve amit lehet, hogy ne fussak "csöcsre". Elmentünk cimborámmal, akkor költöttük a tagot, tehát a motor nem volt üzem meleg. Kitolta a garázsból pöcre indult, a motor tiszta por, ami a blokkra is igaz. Én ezt nem is bántam, mert legalább nincs semmi "brigéciolos" nyomeltüntetés. Mivel én vevőként már raktam volna fel a futóra, megkértem a cimbit, hogy hozzon fel minden érvet, (hogy miért ne vegyem meg), tehát keresse a hibákat amiket ilyenkor lehet. Jöttek is : újra van fújva, ez még okés, ha volt egy kis csúszás, de a válasz az volt, hogy a tanktáska miatt történt. Könyörgöm első sárvédő, tank, fejidom, farokidom egy szaros tanktáska miatt? Koppan a kormánycsapágy. Fátyolozik az első teló. Kukák a gumik és fékbetétek. A lánc még talán elmegy. Ekkor egy csepp olaj a földön landol. Kérdem én: Hát ez? Jön a duma, hogy hát nem szalon motort akarsz venni. Oké, de viszont Ő sem enged az árból. Nem bántás ként, de eddig hondáim voltak, de ennek is kimondottan csendes blokkja volt. Mindegy, ezekkel a hibákkal együtt lehet élni gondoltam, "közeleg a tél", majd megcsinálgatom. Mondom oké a biznisz, de előtte egy próbakör. Pénz megmutatva, indultunk is a kapun kívülre. Ekkor jöt az igazi hideg zuhany: cimbi elindul, szép gyári kipuffos hang (besza-behu!), tenné fölfelé (2. 3. 4. ...), de nem megy! Csak nagy erők árán, kábé úgy hogy teljes erőből húzta felfelé, hogy a cipő is majd el szakadt, úgy vette a 2.-at. Mondom a tagnak, hogy ezt az apró kis szösszenetet nem kellett volna említeni a telóba, hogy váltóhibás a gép? A válasz, ha bemelegszik, akkor már sokat javul. Bemelegszik? Ember 72 fokos volt a víz. Na ekkor érzékeny búcsút vettünk és elmentünk cimbivel egy nagyot kajálni! Csak óvatosan vásárláskor!
Ami a kuplungtárcsát megemeli az kis stift ami középen van.
Mi kellene?
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Nincs véletlenül valakinek 2007-es 750-hez kuplung alkatrésze? Vagy nem tudja véletlenül valaki, hogy milyen kawával egyezik meg és milyen évjáratúval? Köszöntem előre is!
Legközelebb ha erre jársz (és éppen nem rohansz ), akkor vendégem vagy egy kávéra.
szia Csajszi
havonta járok a melóhelyed felé gondoltam hogy egyszer megcsöngetlek, minden ok, megyek is de keveset sajna többet áll a garázsban 2006-os és 25-van benne
igen ez vicces szokott lenni, én is találkoztam saját motorral miután eladtam 1 év múlva 10 ezerrel kevesebb volt benne
Szia Figu! Régen hallottam felőled. Gurul a szekér?
Eladó a volt Z -m. Ennyiért adtam el 3.5 éve, akkor 60e km felett járt. Kíváncsi lennék azóta mennyi ment bele.
balfasz aki nem megy vissza vagy hagyja magát kidobni,
Nem magyarorszagon torten, ugyhogy ne aggodj. Ez a szerviz egyebkent itt mar le van irva. Sullyedo pozicioban vannak.
2004-2006 közötti Z750 hátsó kerék eladó, a kerék hibátlanul fut, görgőzve volt, a képen látható apró szépséghiba, a peremén van.
Ár: 17000 Ft
Érd.: 30/9068005
Mi az hogy ez van?
Melyik szerviz csinalta ezt?
Nehogy véletlenül valaki vagy én betérjek hozzajuk.
Sziasztok, 2004-2006 közötti Z750 és Z750s-hez eladók:
Micron E- jeles sportdob összekötőcsővel és kivehető hangtompító betéttel enyhén sérült, horpadások és csúszásnyomok vannak rajta.
Ár.: 18000 Ft
Teljesen állítható sportlábtartó, márkajelzés nincs rajta, a képen látható sérült állapotban, mindkét oldalhoz maratni kell az adott részét a lábtartónak.
Ár: 11000 Ft
Hátsó rugóstag, gyári új állapotban: 9000 Ft
Kutyacsont, Z750s ülésmagasság csökkentéséhez: 4000 Ft

Érd.: 30/9068005
Az kegyetlen.
Azert vannak bőven állat szerelők. Vevő sírva jön ide hogy mikor panaszkodott a gumi miatt amit akkor tettek fel, mondvan ez van es kiraktak a szervizbol.
Köszi a tippet, szimpatikusnak tűnik. Ha nem találok valami hasonlót narancssárga színben, mert az jobban menne a motorhoz, akkor majd lehet én is ez a márka mellet döntök.
Igen a klónozás aránylag könnyen megoldják.
Most találtam olyat aki újra tudja programozni az immot is.
Mester kulccsal teljesen új kóddal minden kulcsnál egy 40-s.
Egy új klón kulcs 18 körül van. Mindenki eldöntheti neki melyik fér bele.
Neked is köszönöm a hozzászólást.
Üdv
hivatalosan kell a piros kulcs, mert ha "azzal" tanítod meg az új kulcsokat akkor a régi (elhagyott,ellopott) régi kulcsokkal már nem fog indulni a gép de ha csak simán egy kulcsmásoló "ráírja" az új kulcsodra a meglévő kulcsod immob kódját az is jó.
Szeretném a gyári állapotot megtartani.
Meg nyilván majd eladáskor is szebben mutat.
Köszi az infót.
nem tudom biztosan de úgy emlékszem kell és nem pótolható,
de egyszerűbb megoldás szerintem egy régebbi szettel imo nélkülire alakítani, szintem különben sincs nagy jelentősége lopás szempontjából
Sokáig kerestem és az sw-motech mellett döntöttem.
Hála égnek tapasztalat nincs.
Ami mellette szólt: massziv, gyárival azonos helyen csatlakozik, nem egy csavarponton van felfogatva.
Nekem esztetikus is.

És meg a lábam is tudom rajta pihentetni?

Ha jól emlekszem 35e körül volt.
Vannak meg képeim róla.
Igen, kell az tuti. A kérdés ha nincs meg lehet pótolni?
Ugye az ember életében vannak nehezebb időszakok pl. Költözés.
Azóta nyoma veszett .
Kawasaki szervíz szerint immo csere 300 ezerért.
Autónál a forgalmi adatok alapján tudnak rendelni új kulcsot.
Ok 40 ezer de legalább van.
szerintem már volt róla szó, és ha jól emlékszem kell a piros kulcs
Sziasztok

Valaki járt már úgy, hogy kulcsot szeretett volna másoltatni de nem volt meg a piros master kulcs? Lehet azt pótolni vagy cserélni kell az immot amit nem éri meg. Kulcs klónozásról hallottam már de jó lenne a gyári megoldás!
Köszi a választ, segítséget előre!
hali
neked is a keresőt tudom javasolni, sokkal előbb kapsz választ
és szinte mindent kibeszéltünk,
hogy kinek milyen tapasztalata van nem tudom mennyit segít, én 30 év motorozás alatt nem láttam két egyforma esést, láttam olyat amikor a kitámasztott motor dőlt el 200 ezer feletti kár lett benne,
és olyat is amikor 100km/h nál kiegyenesített kanyar miatt egy 500 forintos bowden tartó törött le