Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Nincs véletlenül valakinek elfekvőben 2004es 750es Z-hez fekete tank illetve farokidom?
Helló kipróbáltam amikor sebességbe teszem akkor ki nyit és utána nekem se mozgatja a bovdent .
Szia. először csak üresben, ott jobban fel lett pörgetve. utána sebességben is, de csak emelőn és annyira nem lett annyira meghúzva. mekkora fordulatnál nyit? nekem egy gsxrem van de ott üresben is húzza a bowdeneket kissebb gáznál is.
Helló csak üresbe próbáltad vagy sebességbe is? Mer csak sebességbe nyit a szelep legalább is nekem!
Sziasztok! segitséget szeretnék kérni. 2007es z750 nél vissza raktuk a gyári dobot és bekötöttük az exupot. amikor a gyujtást ráadom mozgatja a bovdeneket, de utána nem reagál semmit még max fordulatnál sem. van valakinek bármi ötlete? előre is köszi.
Köszi szépen, akkor majd megérdeklődöm Nála :)
Hali, a legtöbbet szerintem Ő fog tudni mondani róla.
Üdv!
Valaki esetleg ismeri ezt a kawát?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750-83910
82
Tőlem nagyon messze van és ennyit nem szeretnék utazni a semmiért.
Sziasztok, eladó Micron gyártmányú összekötő cső bármely slip-on dobhoz, ami kb. 64mm csatlakozó átmérőjű. Komoly belsejű, amit a 2. kép is mutat. Bilincsekkel és összehúzó rugókkal.
Ár: 11000 Ft
Érd.: 30/9068005
Valakit esetleg érdekel? http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Szeretem látni az ilyen hírdetéseket, ilyenkor mindíg megfordul a fejemben, hogy az enyém is ér még ~1,5 misit. Deszép is lenne...
Köszi az infót. Ez szerintem neki egy kicsit az árbeli fájdalomküszöb felett van.
a feketéről tudok hirdetést mutatni,ettől a képen látható sérüléstől eltekintve tényleg semmi más,még karc sincs rajta!az ár a kicsit magas szerintem,de gondolom a 25kw-os papírok miatt!ismerem a motort,szinte ujan vette a srác,de most lakásra gyüjtöget és el adná!nem minden áron,mert annyira nem sürgős neki...eszméletlen jó hangú Bódis dob van rajta,minden szerviz kínosan pontosan elvégezve rajta!sose csuszott,nem törött,nincs ujrafényezve sehol!ezt a pici sérülést pont egy eggyütt motorozáskor szerezte,mikor is egy megállásnál nem jól hajtotta le az oldaltámaszt,és eldölt vele,de nem teljesen,mert még ő is alatta maradt egy kicsit !A másikról most nem tudok képet mutatni,abban 40000 körül van,olcsóbban is adná,másik vásárlás miatt!az se volt törve,se festve!túrásabbra van alakítva,oldaldobozokkal felszerelve,stb!szerelőféle a srác,kerti gépeket,motorokat is szerel,nagyon ügyes!majd kérek tőle képeket,és akkor felteszem ide!egyenlőre ennyi,semmi érdekem nem fűződik hozzá,csak segíteni szeretnék nekik is,és azoknak is akik nem akarják a fél országot összejárni motort nézni,és legtöbbször csalódottan hazakullogni
Nekem a cimborám keres motort.
Mit lehet tudni ezekről a motorokról?
Évjárat? Kilométer? Ár?
Valahol esetleg találok róluk képet?
Sziasztok!Tudok kettő eladó Z750-et,ha valaki venni akar!garantáltan törés mentesek,nagyon jó állapotban vannak!Az egyik narancssárga,a másik fekete!csak azért írom ide,mert a srácok nem fórumoznak,még csak nem is nagyon hirdetik...
Tel.számot adok ha kell!
Az egy remek ár.
Nekem nagyon bejött ez a bukógomba.
Bár engem is az győzött meg amikor élőben összeakadtam vele élőben.

Ha valamire még kiváncsi vagy csak szólj!
Köszi szépen a képeket!Így már látom rendesen, hogyan is néz ki a bukógomba. Nagyon messze van tőlem 330 km, én déli határ mellet lakom a nagyvas ajánlatával szemezgetek 32 ezer Ft.
Remélem valami ilyesmire gondoltál.
Ajánlhatok egy boltot is ahol megrendelheted.
Egy szombathelyi üzlet. Nem tudom honnan írsz, de nagyon rendesek.
Persze ez máshol is beszerezhető.
Remélem valami ilyesmire gondoltál.
Ajánlhatok egy boltot is ahol megrendelheted.
Egy szombathelyi üzlet. Nem tudom honnan írsz, de nagyon rendesek.
Persze ez máshol is beszerezhető.
Szemből lefényképezve nincsen véletlenül egy képed a motorról? Kíváncsi lennék rá, hogy mennyire lóg ki az oldaldeknihez képest a bukógomba, mert nagyon ez a márka felé hajlok én is. Ha tudnál még linkelni más nézetből is képet, azt nagyon szépen megköszönném! :)
bocs, de rendben
időközben motoroztam egy bitang jót össze is futottam pár komával tegnap, nem a szívedet akarom fájdítani
Heló mindenkinek!
Olyan problémám van hogy egyszerre tűnt el az első helyzetjelzőm és a hátsó világításom,tompított, refi,irányjelzők vannak
Ülés alatt találok ilyen jellegű biztosítékot?Volt már valakinek ilyen ?
Előre is köszi,széles utat
első szériás Z750-hez akrapovic titán kipufogó dob összekötőcsővel ami a gyári rendszerre felszerelhető, rugókkal eladó. E betűs, ha érdekel ide írj: kawaszeki@freemail.hu
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy nincs valakinek elfekvőbe 2005-ös Z750-hez való üzemanyag szivattyúja?Az nem baj ha rossz a szivattyú,nekem az üzemanyag szűrő kellene belőle.Természetesen nem ingyen kérném.