Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs. Már olvasom, hogy sikerült a kipatentolás.
A szélét kicsit megtámasztod az ujjaddal és kicsavarod a közepét egy csillag csavarhúzóval.
Ez csak egy patent. Nem is kell teljesen kicsavarni.
A műanyag csavar feszíti szét azt a részt, amit lefogsz.
Ha már egy fél centit kint van, szerintem már ki is tudod húzni.
Semmi baj,köszi:-)
Bocs a link lemaradt- telóról írtam, és nem volt többre idő..
Megvan már köszi!
Kedves fórumtársak!

A minap tekertem egyet a kis Z-vel és olyan történt amit nem értek.
Elindultam lámpától majd lassítottam egy erősebbet és újra gyorsitaskor megtorpant egy másodpercre. Ezt már nyáron is eljátszotta egyszer de akkor üres volt a tank eléggé.
Nem hinném hogy benzincső. Üzemanyagszűrő lehet vagy mi?
Valakinek hasonló eset?
Hogy találom azt meg?
Revolution még jobb. Olcsóbb sokkal
Szia. R17.hu
Sziasztok,ebayről érdemes gumit rendelni,azt kapod amit rendelsz?magyarba valahol legjobb áron gumit tudtok?
Kép:
Sziasztok,

Másik motor vásárlás miatt eladó a motorom (Kawasaki Z1000 2004):
részletek itt
Sziasztok! 2005-ös Z750-hez keresek hűtőidomokat. Valakinek esetleg? :) Köszi
Én tavaly felhívtam az összes bontót és nem volt szerencsém.Csak a kakasdi bontóban volt alsó villahíd. Nézz szét az ebay-n én onnan vettem 100 fontért Angliából, vagyis haver megvette és hazaküldte nekem.
Sziasztok.
03-as Z1000 vagy 07-es z750 villahidakat keresek valakinek nincs elfekvőben?
Szia!

Tudok segiteni! adatlap!
Igen az árakat tudja a srác ;)
Üdv,nézd meg Kakasdon a bontós és erősen alkudj!
Sziasztok ! Egyenlőre érdeklődnék csak - mennyiért lehetne üres tankot beszerezni egy Z 750-hez 06"-os fekete. Ha valakinek lenne eladó kérnék ajánlatokat !
Lehet hulyeseget irok,de emlekeim alapjan olyan 3000tol mar eledezik. En nyugisan kozlekedem 6-7000korul valtogatok es nagyon jol huz akkor mar. 10kornyekere ritkan forgatom,de akkor mar becsulettel megy :)
Köszönöm a válaszokat! 98LE-s változatom van, de pörgetni kell rendesen (7-8e) hogy felébredjen a ménes, Z750 esetében ez hogy van, nyomatékosabb alsóbb tartományban is?
Nagyon nem egyformán érzed a szelet rajtuk, az fz6-nál kb.120-nál van az az érzésed mint a z750-en 160-nál!
Nekem volt egyszerre mindkettő, nem szeretnék itt regényt írni de ha többségében egyedül használod akkor érdemes kipróbálnod a z750-et. Ui. én csak az utas kényelme miatt az fz6-ot választottam!
Szia! Sajat tapasztalatom a kovetkezo:)
Volt szerencsem ket fejidomos Fazerhez. Egyik 2004 78le, masik 2005 98le. En egy 2004-es Z750 boldog tulaja vagyok :) Mivel naked verziosod van, ezert a menetszel szurke hetkoznap lesz. 98lovashoz kepest joval nyomatekosabb. En 2 szemellyel 6.ban 100 kornyeken gondolkodas nelkul merek elozni, mig elottem levo Fazeren ketto vissza egyedul es a tempo hasonlo. Fazert viszont en joval kezesebbnek ereztem, bar ez lehet letudhato annak is, hogy Z az elso motorom :D Masik szamomra nagyon szembetuno dolog, amikor atulok a Fazerre, hogy rohadt konnyu. Emlekeim szerint bo 20kg van a ketto sulya kozott. Fazer ulespozicioja kenyelmesebb a Z-n sportosabb, de lehet a 190+ centim miatt elem igy meg :D ujabb z750-z800hoz sajnos nem volt szerencsem, roluk nem tudok nyilatkozni. Tipushibat en csak a szelepfedeltomites eloregedeserol tudok,de nem hinnem,hogy ezen kivul lenne mas :)