Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

2010-es Z750-re szeretnék bukógombát venni megfizethető áron, milyen fajtát ajánlatok, amiről esetleg van tapasztalat is, esés vagy dőlés (remélem nem sokan estetek), azért lennék kíváncsi tapasztalatra is, hogy melyik típus az amelyikkel egy sima dőlés vagy egy enyhe csúsztatásnál még nem töri ki a blokkot vagy a vázat. Válaszotokat előre is köszönöm.
Hát a szin tényleg nem stimmel.
Az évjáratot meg a kereskedő nagyon elnézte. Véleményem szerint ez 2008ban lett itthon üzembe helyezve.
Már többször láttam olyat hogy az okmányirodában a behozott motor esetében az évjárathoz és magyarországi első üzembehelyezéshez az itthoni üzembehelyezés dátuma került.
És 2007től más az 1000es
köszönöm a válaszokat!
ránézésre gyári fény de nem túl jók a fotók.
akkor viszont ez 2006 os... immobos stb...
csak akkor adtak ki z1000 ből kéket, CANDY FLAT RAW PLASMA BLUE - néven...
típuse pedig Z1000 (A6F-A6F) míg előtte Z1000 (A1-A3) volt ugye.....
hali
neked is csak azt tudom tanácsolni, hogy használd a keresőt
mindent kibeszéltünk már, ha valamit nem találsz arra kérdezz rá, nincs semmi különlegesség amire figyelni kéne, amire motoroknál általában
de a konkrét motor amit belinkeltél, ránézésre fura, mert az évjárat tuti nem stimmel, szerintem a szín sem, ilyen színben Z750S volt biztosan 1000-re nem emlékszem
Sziasztok! Érdeklődök a Z1000-ek után és most erre esett a választásom . Esetleg valakinek valami infó, vagy hogy megnézéskor mire figyeljek oda ennél a típusnál?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_1000-8304440
Hali!
Nekem is párásodik a lámpatest, próbáltam már vele sokmindent. Kitettem a napra szétszedve, kifújtam hajszárítóval...semmi eredmény. Két spanomnak van szintén z 1000, akikkel motorozgatok, nekik ugyan így párásodik. Ötlet lenne még a cipős dobozokban található páramentesítő csomag, azt beletenni kicsit, bár ez lehet hülyeség. Én lassan elkezdem a problémát lesajnáltnak tekinteni, mert gyakorlatilag kárt nem fog okozni belátható időn belül.
Azért ha lesz valami áttörés pára ügyben, azt kérlek írd meg nekem.

Köszi
Lenne egy eladó tanktáskám ha valakit érdekel.

Kb. 15 literes (A4 es méret)
-Akár hátizsákká is alakítható
-Térképtartó a tetején
-Felső csomagtartó rész lecipzározasa után csak térképtartóként is működik
-Hátaó oldalsó kistáska övtáskaként is használható
-Jól látható fényvisszaverő
-Motor hátsó részére is rögzíthető a rögzítő fülekkel

15.000.- forintot kérnék ért. Ez a fele annak amennyiért vettem.

Erdeklodni: z.kawa@freemail.hu
szia!

tudok segiteni ha kell gyári ebc vagy brembo
Üdv!

Az EBC HH utcai változata nagyon jó! Én azt választanám megint.
Azt hiszem ez volt nekem:
http://ebcbrakes.hu/motor-mode...
Hali!

Sokan szidjak, megvetik, lefikazzak a Goldfrent.
Mikor kiderült, hogy az előző gazda gondossága miatt tarcsat kell cserelnem a Zén kemény 13 ezer km után ki is hullott a hajam. No most a gyári új szett 220 ezer lett volna új betetekkel stb. a nevesebb utángyártottak meg 130 körül.
Én anno az Er5 ön is a gyári tarcsat Goldfrenre cseréltem, és nem bántam meg.
Az Fekbetetet meg Goldfren S3 ha jól emlékszem márkájúra cseréltem.
Ezt a betétet egy srác az itteni már nem is tudom Pálya motoros topicban először egy Zx-10 ben, utána egy talán 1000- es Gixxerben használta verseny szerubb körülmények közt és dicsérte.
De vegyél Ebc, vagy Ap racinget ezekkel tuti nem nyúlsz mellé és nem fogják lefikazni.
Nekem nagyon szépen muzsikálnak a Goldfrenek annyit akartam csak evvel a bevezetővel elmondani.
Ami nekem úgymond nem tetszett a tarcsaban hogy a szegecseles hátulról nem sajtolva van, hanem seeeger gyűrűzve, de ettől függetlenül tökéletesen teszi eddig a dolgát . Van már pár ezer km benne.
Hát elsősorban tapasztalat érdekelne, hogy kinek melyik mennyire vált be. Nekem a nissinnel nem volt bajom, minimum ezt a szintet szeretném.
EBC és APRacingben tudok segíteni.
Jah még valami. Fékbetét kérdés. Végét járja a szett elől, lassan venni kell valamit. (radiális nissin féknyereg, dugattyúnként 1 betét, összesen 8db) A gyári nissin 36ezer ft . Goldfrent lehet kapni már 12ért. Merjek bele olyat venni? Szinter betét az is. Brembo-n gondolkodtam még, AP racingot néztem...
Tapasztalat ezzel kapcsolatban valakinek?
Pacsi! Ne foglalkozz az exup szeleppel, ülés alatt kikötöd a bovdenjét aztán hagy forogjon ott magának :) Ha leszereled a szervo motort (nincs értelme amúgy) akkor az FI folyamatosan égni fog a műszerfalon. E-bay-ről lehet egy servo buddy nevű cuccot rendelni, ami kb negyed akkora, mint a servo motor, az megy a helyére és kiiktatja a hibát. Ennek a lépésnek akkor van értelme, ha esetleg power commandert raksz a motorba és kell a hely az ülés alatt. Amúgy szépen szólnak a MIVV dobok, nekem is MIVV GP van párban a Z1000-en és nem bántam meg! Használd egészséggel!
Szevasztok Z arcok!

A helyzet: Z1000 2008, 21ezer km, szelepfedél tömítés alól könnyezi picit az olajat. Eddig nem vettem észre, ma mentem egyet majom módon, gondolom kicsit meghevült a rendszer és hopp. Valakinek tapasztalat ezzel? Úgy értem tudom, hogy nincs baj, csak ez ilyen népbetegség lenne náluk, vagy egyedi eset? Tömítés mennyi hozzá? 30e-nél tervezem a szelephézag állítást, gyanítom akkor lesz csak orvosolva.
Dobj egy email-t link
Szia
Nyugodtan iktasd ki, nem fogsz különbséget észrevenni, vagyis én inkább jobbnak érzem a nyitott dobbal, exup nélkül. A szabályzó motorról lekötöd a két bowdent, leveszed a gyári dobot, felrakod a MIVV-et, és élvezed a hangját.
Köszönöm a hozzászólást!
Akkor kitörlöm a szótárból a "típushiba" jelzőt... Kawasaki
igen nagyon is érdekelne egy szett :)
Hello! Az az exup amit látsz a gyári dobban. Sportdobnál általában el szokták hagyni, mert nagyobb szívás beletenni - ha egyáltalán sikerül valahogyan beleapplikálni - mint amennyi hasznot hoz. A gyári dobnál még több hatása van, nyomatékosabb alsó fordulatoknál is a gép, de ha alapból nyitottabb rendszer kerül rá, sokat nem fog számítani, hogy van-e vagy nincs. Ha rákeresel itt a fórumban, már sokszor volt róla szó.
Sziasztok.

Sikerült szereznem egy MIVV dobot a 2011-es Z750R-emhez. Kérdésem ehhez kapcsolódna. Gondoltam ledobom az eredeti dobot, fel az újat és kész is, de csak most vettem észre, hogy a dob elején ott ficeg egy kipufogószelep is.
Ki lehet ezt a szelepet ikatni, ha felrakom az új dobot, vagy mindenképp aplikálni kell? Ha kiiktatom lesz abból valami hátránya a motornak? Gondolok itt teljesítménycsökkenésre vagy valamilyen hibajelzésre.
Akinek van ezzel tapasztalata megköszönném, ha leírná a menetét a cserének.
Köszönöm.
Geri
Először azt döntsd el 750 vagy 1000, ha kezdő vagy bőven elég a 750 és ha nem kezdő akkor is mert még ezt sem tudja senki kimotorozni. A 30000 lehet sok is kevés is minden a tulajoktól függ, hogy szervizelték hidegen tiltatták egyebek. Ha nem kimondottan dizájn alapján akarsz választani akkor ne a korát nézd hanem minél kevesebb km.-el és ezt tükrözze az állapota is. Kintről kereskedő által frissen behozott motornál nagy eséllyel nem valós a km. Ami olcsóbb nem mindíg rosszabb attól függ mennyire kell a pénz az eladónak, de azért ne sajnáld az időt és az erre szánt pénzt nézz meg jó párat személyesen csak így tudsz igazán külömbséget tenni, talán ez a legfontosabb! Ami nagyon alkudható mindíg gyanús, de azért érvekkel személyesen midegyikből lehet. Típushiba EZ KAWASAKI !
Sziasztok Motorosok!
Elérhetővé vált az életemben, hogy vegyek egy Z750-Z1000 es "álom motort".
Teljesen új vagyok ebben a témában, úgyhogy tanácsra lenne szükségem, hogy hogyan is válasszak magamnak, hiszen megannyi fajta van már 2003-óta.
Tulajdonképpen ti mint tapasztalt "öregek", mit válaszoltok arra a kérdéseimre, hogy évjárat? km? mit érdemes?
Mit jelent egy Z-nél a 30.000 körüli km szám? mire lehet számítani, mint "kötelező" szerviz, típushibák? Mennyire lehetnek valós km-ek a meghirdetett motoroknál?
Olcsó húsnak híg a leve... igaz ez itt is?
Egyenlőre ennyi, remélem nem lesz idegesítő pár kérdésre válaszolni egy leendő Z tulajnak.
Peace!