Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom az árát mert az olasz vette, másik rugók, feszítő távtartók, és a tetejére állítható csavarok.
Üdv

Hol és mennyibe kerül az első teló átalakító szett?
És mit tartalmaz ?
Köszi
Jano gépén is látszik meg az enyém is ilyen. Amúgy érdekes, mert az Er- 5 egy jóval olcsóbb gép , de nekem avval ilyen gondom sosem volt. Mondjuk a 2- ik szelephézag ellenőrzéskor rászántam akkor is azt a 13 ezer ft- ot azt vettem rá egy újat, no erre meg tuti kell majd ha oda kerül.
Akkor nem csak az enyém olyan... Már kezdtem összecsinálni magam, hogy a télen nagygenerált kell csinálnom a berepedezett tömítés miatt, mert hogy pereg szét a gép. De így némileg megnyugodtam, hogy nem csak az enyém ilyen.
Ezek szerint az, de ennél nagyobb sose legyen.
Igényes munka!
Talán a sajátom. Ebbe nem fogsz csalódni. Leszervizelve, csak menni kell vele!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750-8246172
Nagyon pöpec a gép!
Amúgy ez széria hiba a zénél, hogy egy idő után a szelepfedél tömítés elkezd berepedezni? Enyém is ilyen épp.. Mondjuk ettől függetlenül az olaj persze nem jön ki, csak a külső része itt ott hajszál repedéses.
Szerintem is így már hogy teszteltem, mentségemre, még előző gazda rakatta rá újan, tehát hülle lettem vón lecserélni. Ejj nem egyszerű ez a gumi téma, itt mindenki másra esküszik!
Ha esetleg nem évjáratot hanem állapotot akarsz vásárolni!http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750-78
76135
Szia!

Garázsban áll nálam otthon, nem kereskedésben :)
Bővebben:
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
power 2ct egy kalap szar. Esetleg a power race soft. Ami tapad és sokat kibír az Angel GT!
Szia szép a motor ez most kereskedésben áll?
Sziasztok!

Kawasaki Z 750-et vásárolnék 2007, 2008 vagy esetleg 2009-es évjáratút, aki esetleg tud eladót és megbízhatót kérem jelezze. Előre is köszönöm.
Nem vagy egyedül ezzel.
Előre mindig puhább keverésű gumit veszek. Tapadás miatt csak, hátulját szeretem gázzal csúsztatni, de az eleje ne csússzon meg. Valószínű tökéletes lenne a road4 is, ez az én hülyeségem, hogy előre jobban tapadó gumit veszek. Hátra is gondolkodtam amúgy power3on, de a road attackot is 7-8ezer km alatt elkoptatta a motor. Gondolom a power3 meg 4-5e kmig bírná. Viszont nagyon pozitívan csalódtam a road4-be, valószínű következő gumim is ez lesz, nagyon jól tapad és szerintem 10-12ezret el fog menni.
Azt elarulod, hogy előre miért nem a Road 4 ment?
Én nemrég cseréltem gumit fz1-en. Előre power 3, hátra road 4került. Előtte conti sportattack volt elől, hátul meg roadattack. Roadattackot minden kigyorsításnál elpörgette a motor ezt a road 4et csak a fényes felületű utakon tudom megpörgetni. Esőbe is nagyon bevált. Eleje se csúszkál soha és teljesen megváltozott a motor irányíthatósága. Igaz a contik elég öreg gumik voltak.
Elnézést kérek, hogy beleugatok, pedig nincs Z-m (csak egy Er-6n) de a gumi téma miatt szeretnék szólni.

Szóval a sport gumi utcán nem feltétlenül jelent előnyt egy sport túra gumihoz képest. A sport gumit nem biztos, hogy minden körülmények között fel tudod melegíteni abba a tartományba ahol jól működik. Ez függ az aszfalttól, időjárástól, motortól, motorostól stb. A túra sport gumik szelesebb tartományban működnek megfelelően, ezért egyszerűbb velük az élet utcán egy sport túra motor nyergében. Ha két Z elindul egy szerpentinen és az egyiken sport gumi van, az csak akkor lesz jelentősen előnyben a sport túra gumival szerelthez képest, ha száraz és kivételesen jó az aszfalt, valamint megfelelő a hőmérséklet. Minden más esetben utcán a sport túra gumi a nyerő.
Pályán természetesen más a helyzet!
Pilot power 2 Ct van rajtra hátul, de ez csúszik esőben meg a legjobban a felfestési jeleken. Nem vagyok elragadtatva tőle..
Hello
Egyenlőre még nem! A foncsort mondták, de ott se láttam hibát.
...a sima Pilot Power is jobban tapad mint a Road 3 de en inkabb mar a Pilot Power 2CT-t vennem.....
Persze ha nem kanyarvadasz vagy hanem turas akkor egyertelmuen a Road3 a nyero ;)
Én most az S- re ezt néztem ki mert Pilot Power van rajta, de kurtára nem vagyok hanyatt esve tőle. Nemrég tesztelték a 3- at egy Zz- r- en, és ott nagyon dícsérték. Gondoltam, ha oda jó akkor a kis Zére meg főleg?