Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Gyapi féle nekem is tetszene. Ezzel milyen a szélvédelme? Nem tudsz valami elérhetőséget? Mindenkién Gyapi féle plexi van, valaki küldjön már valami elérhetőséget!
Most egy Gyapi fèle gyári másolat van rajta. A Puig- nak van egy kis turbulenciája 150 felett. Meg el is repedt a rögzítèsi pontnál.
Mennyire strapíbíró ez? ÉS a korroziót mennyire fogja?
A hátsó villa - vtn technológia, kétszeri merítéssel. Az első telószár - karbon fólia.
A villa karbonozása hogy készült?
Sziasztok! Ha esetleg valakit, vagy annak ismerősét érdekelné, eladom szeretett motorom! A jelenlegi állapotát a hirdetésben leírtam. http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Helló!
Hajtott a kíváncsiság, hogy mindent kipróbáljak, sportmotor után a nakedek-hez húzott a szívem, aztán újra a sportmotorokhoz, majd újra naked. Az eladásokból jól jöttem ki szerencsére, de nem a kereskedés a célom! Viszont csak a Z tetszik a naked gépek közül. Szeretnék 2010-es Z1000-et, de egyenlőre még drága! Sportmotorokat nem bírja a csuklóm, és a hátam, és pályázni nem járok. A Z-n kényelmesen ülök, és a nejem is, ha beindul a csapat a sportgépekkel, ezzel akkor is tudom tartani a tempót, és mindenhol ezt nézik meg. Szóval azt hiszem Z szériás Kawasaki párti lettem, pedig mint látod, már pár gépet kipróbáltam, de ezt nekem találták ki!
Szia provijoci!
Nem témába vágó, de nézve az adatlapodat, igen sok szép, és jóval nagyobb gépeid, ha jól látom még Z 1000 is voltak.
Hogy hogy újra, és újra a kicsi Zé - nél lyukadsz ki?
Csak mint unikum érdekelne!
Helló!
Köszi a válaszod! Ezt a plexit a motorplexi.hu oldalon találtam. Már korábban is rendeltem innen, és nagyon korrekt áron van náluk minden. Kawasaki Z750-re nincs náluk plexi, és alternatívaként merült fel a 07-08-as Z1000-re való plexi (ezeket a képeket küldték). Konzolok nincsenek hozzá, a fejidomot kell megfúrni. Az előző kicsi Z-men gyári Z1000 plexi volt, és szintén meg volt fúrva a fejidom. Viszont ez formára nagyon bejön, és csak 9000ft sötét füst színben. Kerestem itt a fórumon Gyapi féle plexit, de nem találtam eladót, és elérhetőséget sem. A tiedről miért vetted le a puig plexit? Nem akarod eladni?
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ baz Robi, Panyó minyá besírok
mint régen
Köszi a gyors választ! Ezt fogom tenni... Amint kiderítem, hogy honnan jön a zaj, máris írok.
Bocs este van és ittam két Jagert. Szóval Z1000 és plexi nem felni. Egyébként ha jól tudom csak 2007-es formájú Z750-re rakható fel a hozzá való konzollal.
Ez nem Z100 plexi, hanem egy Puig plexi. Nekem is van ilyen. Én 2007-es Z750-en használtam. A gyári felni nem így néz ki.
Szia!
Első körben tedd fel hátsóemelőre és nem lesz szélzaj, emelőn járatnám először végig az összes sebességfokozatban, hogy hol jön elő a kopogás, utána 60 ig, be üresbe motor leállít szépen üresben hang nélkül pörögjön a kerék hátha kiszűrhető valami
Ezután jön a második kör....
Várjuk a tesztet!
Sziasztok!

Műszaki kérdésben szeretném a segítségeteket kérni... Van egy 2008-as kis Z-m, 8600 km van benne, nemrég volt szervizelve, és ma (egyébként már máskor is volt ilyen) fékezésnél le akartam váltogatni, és ehelyett iszonyatosan recsegett, és nem vette a sebességeket. Azóta fordulatszámfüggően 2-3000 körül kopogást érzek a lábtartókon, és talán még hallom is, bár ezt a szélzaj miatt nehéz kiszűrni.
Első körben Ti mire tippelnétek mi lehet a baj?
Szia fisi!

Lehetséges, hogy velem.
Nekem szerelő csinálta a teló olaj cserét. Kicsit sűrűbb olajat tettek bele, amitől egy minimálisan keményebb lett, ami nem hátrány.
Köszi!
Hali Skyfox!

Veled targyaltam múltkor emilben teló olaj csererol?
Mikor vagy elérhető mert akkor felhivnalak!
Sziasztok!

Megoldódott a menet közbeni leállás, és újra nem indulás probléma.
Kontakt hiba volt 3 helyen és emiatt rövidzárlat alakult ki, és kiment egy relé is.
Szerencsére nem volt nagyobb baj.
Jó rá, én 1000-es MRA plexivel vettem, de most Gyapiféle kisplexi van rajta
Hello Mindenki.
Steve kezd formája lenni a hasidomnak.
Bocsi! A kérdés, hogy a fejidomok mennyire egyeznek, és szerintetek jó-e rá?
Sziasztok!
Segítségeteket kérném! Szeretnék a 07-es kicsi Z-re plexit tenni, és találtam hozzá 07-08-as Z1000-ét. Tudom, hogy konzol kell hozzá, vagy meg kell fúrni a fejidomot. A kérdésem az lenne, hogy mennyire egyezik meg a 07-es Z750 és a 07-es Z1000 plexije? Az előző kicsi Z-men is Z1000 plexi volt csak nem tudom milyen évjáratról származott.