Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy pár napja ütemesen nyikorgó/csipogó hangot hallok menet közben az első kerék felől. Minél gyorsabban megyek, annál gyorsabban csipog. Mondjuk azért van az a pont, amikor az Akra trombita elnyomja , de akkor is dühítő a dolog . Nincsen valami ötletetek mi lehet? Ha kezd cserés lenni a csapágy annak ilyen a hangja?
Érdemes pár külföldi oldalt átbogarászni. Ott találni mindent és az árak is elfogadhatóak.
Múltkor egy szép állapotú 52literes givi doboz es hozzá tartozó kar volt 190 €
2004-06 z750re.
Az az új árhoz nem rossz. És ezekből mindig lehet alkudni. Néha nem is keveset.
Sziasztok!

2006-os Z750S-hez keresek doboztartó konzolt. Lehetőség szerint olyat, amelyik oldaldobozokat/táskát is tud tartani.

Köszi: bugee
Hát nem adtak rá ingyen semmit, de ebay-t ha bújod, akkor egészen jó dolgokhoz lehet hozzájutni néha nevetséges áron. :)
köszi a segitségeket, különben azért akartam megtudakolni hogy pontosan mi is ez mert el akarom adni!ugy hogy ha valakit érdekel akkor irjon privátban, az árról megegyezünk nem ezen akarom a havi tankolós pénzt összeszedni... :P
Találtam képet a teljes konzolról is
Szerintem ez egy givi T265ki. De nem teljes.
Illetve a hosszú indextartók a TE265 oldaltáska konzol egy része.
Szia

Azt a leborult szivar végit.
Bazi szép a motorod. Gondolom nem kevésbé fájt pluszban, hogy ilyen
könnycsalogató legyen.
én régi 750-nél nem, de nem is nagyon hallottam ami nem jelenti hogy nem is lehet,
a váltóval szerintem is az lehet a gond amit írtál, Bivaly komának 100 körül van a gépben és nincs gond a váltóval, tudtommal patent
Szia! Pedig valami doboztarto konzol resze lesz. Ahogy latom az a ket lyuk a kepen a kozelebbi vegen olyan formaju, mint a gyari indexek. Oldaldobozoknal szokas, hogy hatrebb teszik az indexet, hogy ne takarja ki a doboz. Valahova a rendszamtarto csavarjaihoz passzol szerintem a ket lyuk, ha megnezed.
upsz
írj nemzetközibe neki what a fuck
Kosz a segitseget Szoke Z1000.Jo volna ha irna meg valaki akinek ugyanilyen problemaja volt Kawasakival.
Srácok valaki tapasztalt hűtőfolyadék fogyást 2008 környéki Z-n? 1000 vagy 750 sztem mind1. Két haverom literesét nézegetem, tágulási tartály mindkettőnél üres volt. Enyémen tavaly cseréltem hűtőfolyadékot, ijedtemben most megnéztem és nekem is Full jel alatt van már jócskán, pedig tuti fullig volt töltve.
Szia!

Szét lett 1kerózva a váltója, akkor szokott kifeküdni a kettes, mikor kerekezés közben 1-ből 2-be kuplung nélkül terhelés alatt feltépik a váltót. Kapcsolódó "körmök" vannak a fogaskerekeken, azok vannak lesarkalódva általában. KTM-en javítottam ilyet, alkatrész csere nélkül orvosolható volt egy kis faragással. Nem egyszerű kérdés, szét kell zúzni az egész váltót hozzá.
Hali!

Nézz szét a Mivv dobok között! Nekem 2008-as Z1000 van, dupla fekete Mivv GP dobbal. Aranyos
ha tudsz olaszul...? :D
hááááááááááááááááát ha nem valami konzol akkor fene tudja,
nagyon fura lenne az előző tulajt megkérdezni,
halihó!
Ez mi lehet, mert ezzel együtt vettem a motoromat, először azt hittem hogy doboztartó de nem hiszem hogy az..
Írtam mailt hasidommal kapcsolatban.
mi a gond?
Első teendő, hogy vidd szerelőhöz.
Sziasztok.
Vasaroltam egy Kawasaki Z1000-et 2008 bol,valtohibaval.
A kettes sebesseg nem tetszik neki,ugy hallom mintha le lenne kopva a fogaskerek,kattog kettesbe.Orulnek ha segitene valaki es leirna h mi a tehendo.
Elore is koszonom.
Sziasztok! Valakinek esetleg van eladó hasidom, plexi, sportdob összekötővel 2007-es Z750-re? Gyapi gyárt még plexit, valaki tud valami elérhetőséget?
Hali! Szeretik a bogarak az okés, de pont azelőtt fújtam be a bovdent WD40-nel és mind a 2x ugyan azon az oldalt volt az állat
Szia

Tetszik a Batman design a motorodon.
Egyébként zöld színű a motorod amit a bogarak szeretnek.
Igen, igen.