Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.Egész jónak tűnik,hallgatok rád és ilyet rendelek bele.Nem tudom szaki kellett e hozzá neked vagy nem nagy kunszt kicserélni?Látom te is használod túrára a Z-t érdekelne h plexi nélkül hogy bírod?
Hali, H7-es foglalatú izzó kell hozzá. Én több mint 4 éve osram nightbreakert használok. Egyszer sem ment még ki pedig annó mikor olvasgattam utána sokan erre panaszkodtak, hogy a nagyobb fényerejű izzók nem bírják olyan sokáig.
Sziasztok!
Gyári első fényszóró izzóit szeretném lecserélni vmi nagyobb teljesítményűre.Szét még nem szedtem,inkább megkérdezem hátha tudja vki h milyenek típusúak vannak benne eredetileg.
Hi!
Semmi, tudomásom szerint alaphelyzetben nyitva van.
Sziasztok!
Lassan vinnem kell "érettségizni" a motort (750 '09) vissza kéne raknom erre az időre a gyári kiput,mi történik ha nem kötöm vissza ez időre az exup szelepet?
Köszi :)
Lemaradt néhány kép.
Üdv mindenkinek!
Eladó egy 2004-es z1000 szerintem jó állapotban lévő jobb első teleszkóp (1-2 esztétikai hiba) és egy sérült balos (max a belső alkatrészek használhatóak). Csavarok nincsenek szétcseszve, ránézésre még állítva se nagyon voltak, nem hogy szétszedve.
Hali!
Csak ajánlani tudom a szélesebb kormányt, több óra után sem lesz olyan megterhelő kanyarogni, már ha jól állítod be a kormányt. Konzolokat illetően meg inkább a fúrást ajánlom, mint a pöckök levágását. később még jól jöhetnek azok a tüskék.
Igen. 200km-t mentem vele egy seggel, azt nem éreztem gondnak. Aztán tankolás, 2 óra szünet és vissza 200km.
Kényelmes volt egyébként hosszabb távon?
Ezzel a kormánnyal vettem, nem tudom, hogy oldották meg, nem volt szükség rá, hogy szétszedjem.
Szia, láttam a motorod hirdetését, szépen meg lett csinálva. Az enyémre most rendeltem meg a givi konzolt m7-el, meg egy v47nntech-et rá. Lecserélem a gyári kormányt is alu 22-es merevítős 800mm-es crosskormányra. Annyi lenne a kérdésem, hogy amikor átraktad a kormányt, megfúrtad a kormánycsövet, vagy levágtad a kis pöcköket, amik a kapcsolók belsejében vannak?
Köszi, hogy szóltál. Gumifákat, széles utat vele
OD megbeszéltük, hogy szólok, egy másikat választottam.
Hali, ha a színkeverő ez alapján a kód alapján nem vágná, itt kereshetsz hozzá (név alapján) itthon azonosítható kódot. Nekem annó 17P candy lime green alapján nem tudták kikeverni, a táblázatban található 8N viszont megvolt nekik...
Az előbb valami miatt nem illesztette be.
Talán most.
Szia

Nem tudom, hogy ez mennyit segít.
Ebben a mellékelt ábrában ha jól emlékszem még bent van a 2009-es z750-ek színkódja.
Azt nem említetted hogy melyik színre gondoltál.
Szevasztok
Tudja valaki a színkódokat?Kellene a 2009-es Z 750 kódja.
Köszi
Eladó lessz a gép, így mindenből megy vissza az original.
Szia!
Ha ezeket a kulcsszavakat beírod akkor mindenre találsz választ nem régiben is volt téma!
Köszi!

Csak érdeklődésképpen, elsőfutomű cseréről van valami infó ? Z1000 kiflik és valamelyik zx telók ?

Váz a Z-nek is csak egy sima zártszelvény váz? Mint mondjuk a hornetnek ?
Miért nem jött be?
Magában a motor blokkban nincs különbség, szerintem. Ami a különbség. Idom, hátsó faridom, kapaszkodó, egybe ülés. A kapaszkodó miatt más a váz nyúlvány kiképzése is hátul. Kispórolták a sima Zében nagyon jónak tartott (szerintem) vízhőfok mérőt, és a hátsó sárvédőt is.
Az S- ben 2006- tól van vészvillogó, ami a simán valószínűleg nincs..
Típushiba nem igazán van, gondos tulaj mellett örök élet +1 nap.
Üdv mindenkinek!
Volna egy nagy problémám... z1000 alsó villahídból a tengelyt ki lehet szedni? Mert azt látom a tengely tövénél, hogy menet van rajta. Csak hogy milyen technológiával lehet kiszedni roncsolás nélkül?
Tippeket, tanácsokat szívesen fogadom.
Előre is köszönöm!