Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Érd és környékén tudtak esetleg egy jó szerelőt? Nem baj, ha az elektromos dolgokhoz is ért.

Köszi.
az lesz az dakugabor@index.hu köszi
Daku adj egy email címet légyszi! Úgyis a motorodról is akarok kérdezni! Ha Ajkárol vetted akkor lenyúltad előlem..
Hali!
Érdekelne engem is a kapaszkodó, hogy hol és ki készítette és csinál-e még na meg persze az ára is :). Előre is köszi!
Sziasztok
Engem az érdekelne hogy ma volt valaki a MAMI tréningen?
Mennyien voltak és milyen volt?
Sziasztok! Nincs valakinek kedve holnap (vasárnap) leugrani kakucsra, az ingyenes tréningre? Infók itt.

Az idő úgy néz ki ideális lesz: 20 fok, napsütés. Bár ki tudja mennyire lehet bízni az időjárás előrejelzésben.
köszi!
Thomo! Úgy lett marva! Markolatnál 12,felfogatásnál 15-ös alumínium! Pár gramm,mégis masszív és esztétikus! Mint a gyári! Árat privátban írok!
Thomo,

Bodis-ban tudok segíteni....
Persze benne vagyok. De talán facen könnyebben lenne ezt megbeszélni. Vegyél fel ismerősnek Hefró Tamás vagyok.
Szia. Valamikor gurulhatunk együtt Kartali vagyok. szerintem láttalak már erre.
Sziasztok!

A segítségeteket és tapasztalataitokat szeretném kérni. Keresek a kis z 750-re (2008-as) kipufogót. Az érdekelne hogy milyen márkát javasoltok, ami az én fülemnek és persze a gépnek is a legjobb. Ha esetleg a beszerzésben is van tippetek azt is szívesen hallgatom. Persze mint mindenhol a ÁR itt is dominál.
Nagyon szép lett! Gondolom esztergáltattad, de mennyiért? És milyen anyagból?
Szia!

Most cseréltem akksit, de meghúztam mint a zállat az aksicsavart, úgyhogy... de megnézem, köszi a tippet.
Mondjuk gyújtás van rajta, és indítózik is, de nem indul be.
Gondolom, ha lelazult volna, akkor nem is indítózna.
Sziasztok! Elkészült az "én majrévasam" is! Megosztom veletek!
Ha esetleg valakinek megtetszik tudok segíteni...
Helló, nekem volt hasonló... az akku sarun lelazult a csavar.
Sziasztok!

Tegnap egy előzés közben leállt a motor és közben ugrált a fordulatszám, megpróbáltam újra beindítani, de amikor ráadtam a gyújtást, akkor nem hallottam az üzemanyag szivattyú hangját.
Előfordult már valakinél ilyen hiba?
Nekem volt 6 éves yuasa. Igaz már nem volt 100%-os, de 5éves koráig kifogástalan volt.
Hali, 8N lesz a candy lime green színkódja
Sziasztok,

Z750-es `04 -`06 keresek fejidom es muszerfal merevitot.
Ha valaki tudna segiteni egy hozzavetoleges arral vagy ha valakinek van ilyen az kerem jelezze. koszonom!
helló!
Valaki tudja pontosan a 2009-es lime green színkódot?Régebbi komentekből nem derül ki pontosan.
Válaszokat előre is köszönöm!
Szia!

Köszi a választ.
Reméltem , hogy kicsivel többet, de ez se rossz.
a Yuasa mennyivel többet bír ki?
2 évet kibír.
Sziasztok!

Mi a véleményetek erről az akksiról?

JP Moto YTX9-BS

Ezt az akksit tudom most 6800 Ft-ért megvenni.
Jó is az az útvonal. Csak ahogy felérek Lillára a parkolóhoz, mindig bedugul a fülem. Jó a vidi, haverral mi szombaton délután voltunk arra laza gurulásra, de akkor még eléggé nedves volt az út. Bár mi csak nyugodt, poroszkálós nyugdíjas tempóban robogtunk.