Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, eladó Z750, Z750s 2004-2006 közöttihez való 6 fokozatban állítható cnc rövid kuplung és fékkar. 2 hónapot használt új állapotban.
Ár: 8500Ft a pár.
Érd.: 30/9068005
A 750 es a 750S idomjain kivul mas kulonbseg is van ? Attetel, vezerles barmi ?
Szia! Én 60 000t vettem összekötőcsővel együtt használtan. Jelcsát keresd itt az enyém is tőle van. Db killer nélkül szerintem nagyon szép hangja van :)
egyébként ez melyik típus pontosan?
Sziasztok

Milyenek az Arlen Ness ruhák?
ez pl: http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
most Dainese van, azt szeretem.
Nincs valakinek elfekvőben esetleg leo vince GP Style dobja? mennyit lehet egy ilyenért adni ?
nemigazán, inkább emailt írj... :)
Szia,nyiregyen tudsz ajánlani nekem egy korrekt,ügyes motorszerelőt?
Stevesaki

használod még a skypod ? írtam egy üzet
Köszi.
A szin eltérés persze egyértelmű.
De az nem lenne gond.
Lényeg hogy szerkezetileg ép.
igen, azt jelenti :)

sztem a 2 tank ugyanaz, csak a festés más.
Ez annyit jelent hogy 50.000-től felfele?

És szerinted van különbség?
Sziasztok. Sikerült beszereznem egy 2008-as Z 1000-et. 24e Km van benne, első tulajos motor, szervízkönyves. Sokat nem sikerült sajna eddig menni vele az időjárás végett, de barátkozunk! VFR800 vtec-em volt előtte huzamosabb ideig, azt cseréltem a Z re. Érdekelne, tapasztalatok alapján milyen tipushibái vannak ennek a motornak, ill. mire kell a szokásos dolgokon felül odafigyelni. Segítséget előre is köszi!
50+
Mennyibe kerül mostanság egy használt tank, ami sérülésmentes?

Ugyanis lenne egy eladó tank a közelemben, ami z750R való matt feketében.
Ha azonos a tank, akkor lehet lecsapok rá.
Soha nem lehet tudni.

Tudja véletlenül valaki, hogy van-e különbség egy 2007 utáni sima z750 tankja és egy z750R tankja között?
Mindenféleképpen jól jön egy ilyen szerelő!annyi bajom van vele vigyem el a mocit,szervezzem meg a vissza utam,ha nem tudja akkor megcsinálni.de ez van,nem stimmelhet minden
Hogy is volt akkor..?
Melyik is gyorsabb az z750 vagy az R1?

De talán nem is fontos.
Lényeg hogy még soha nem voltunk ilyen közel a következő tavaszhoz.

Karácsony másnapján meg is leptem magam kb. 30km motorozással.
Ez is már valami!
Olyan szinten korrekt a srác, hogy én Debrecenből jártam hozzá annak idején :) Tele is van munkával mint az állat. Nagyon tudom ajánlani minden környékbelinek
Igaz is. Többé nem fordul elő, figyelek majd
A MONSTER matricát kihagytat!
Leírom lassan, hátha te is megérted. Nem R1-ről volt szó, hanem Z750 tuningról. Hogy nem csak ott van vége egy tuningnak, hogy belemegy a sportszűrő, sportkipufogó meg PC és lesz belőle 120 LE. Részemről lezártam a témát, trollkodj mással.
Te nagyon egyszerű 150 lóerős az r1 akkor miért nem mertek mellé állni a tuning z750-nel? Talán azért mert csak papíron annyi.
Üdv kersek z750 2008 motorkerékpárhoz alkatrészeket