Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/izLYcVqAEGY

Üdv Z-sek!

Tegnap kameráztam egyet a bükkben, itt az eredménye. Akit érdekel lesse meg!
Végén a zene listáról lemaradt: MIVV GP.
Sziasztok!

Fórumos az a 2 Z-s akik a mátrában jártak tegnap, és budapesten keresztül haladtak délután?

Nekem is volt ilyen problémám de arra nem is gondoltam
túl feszesre van húzva a láncod!
Sziasztok!

Valakinek esetleg van ötlete arra, hogy két személy alatt miért kezd szarakodni a váltó. Nehezebb is váltani és gyakrabban rak ürest kettes helyett. 2006 os z750.
Előre is köszi
Jahh ! Most látom nem írtam elérhetőséget !
jedis@freemail.hu
Mondjuk egy 5-ös !
Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani egy motorhoz értő szerelőt Kecskeméten?
Sziasztok!

Volna egy tökéletes állapotú gyári 2007-es Z750 kipuffogódobom 35 ezer ft-os irányáron eladóba!
Hali, nekem Z-750 éhez hasonlít és 2004-es hezvaló ránézésre, mennyi lenne az ára?
Bocsi késön láttam hogy irtál, elkelt már közben a gomba
üdv!
köszi
Hali,
A jobb szélsőt kell cserélni, amelyik a tankhoz legközelebb van.
Legalábbis 04 z1000-nél ott van
Vadi új bekötőcső ! Viper kipufogókhoz volt anno ! Dob már nincs, csak a bekötőcső ! Amihez jó :

Kawasaki S750

Az évjáratot nem tudom, de akinek ilyen gépe van, annak egyből lejön szerintem, hogy ez jó e hozzá !
Tiédre nem jó. Veszprém megye, Zirc mellett lakom.
Hol lehetne megnezni a sárvédőt? Merre laksz?
Nálam ugyan ez a szitu volt, meg azért valljuk be ezeket nem 2 személyre gyártják se futóművileg se ülésileg. Volt hogy huplis úton majdnem elmaradt a nejem. Ezt meg én faragtam otthon a garázsban, a menetes szárakat meg a gömböket esztergályos csinálta.
Sziasztok!
eladóvá vált pár cuccom Z750-hez
pazzo utánzat fék és kuplungkar, több fokozatban állitható 12e ft
uj R and G bukogomba 15e ft (ki sem volt még véve a dobozábol)
érd. 0670-601 3451 v. itt
Szia. Jól néz ki nekem is megfelelne. Meg tudnád mondani hogy hol szerezted be a kapaszkodot ? Az aszony parázik hogy egyszer egy fékezésnél letol a mociról.. Ezért valami kapaszkodó nekem is aktuálus lenne.. Köszi.
Helló Srácok.

Keresek megvételre (akciósan) 2007-2008. z750 hátsó doboz tartó konzolt. Ha esetleg valakinek van és hajlandó lenne leméretezni nekem esetleg fényképes illusztrációkat csatolni hozzá azt is nagyon megköszönném!
20e
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Következő a szitu. Van egy 2008-as z750-em, nemrég zárlatos lett a kábelkötege, a két ülés közötti résznél pár vezeték rendesen összeolvadt :( Ma érkezett meg az "új" hozzávaló köteg, újra is fűztem az egész motort. Ha rárakom az akksi sarukat hűtőventilátor elindul, le sem áll, kilométeróra 5000-es fordulaton áll, meg sem mozdul, km óra világítás is rendben van, LCD megint csak nem működik, indításra sem reagál. Van esetleg valakinek ilyen téren tapasztalata? vagy találkozott már valaki ilyennel?
hali ki mit használ vagy melyik jobb gipro vagy prop tech fokozat kijelző
Sziasztok!
Hátsó sárvédő valakinek? Bodystyle. Z750R vagy Z1000. 22e Ft