Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv emberek!
Volna egy olyan problémám, hogy puha (szerintem) az első fékem és a hatás is elég sovány...
3 lehetséges hibára gyanakszom: valahonnan levegő került a rendszerbe, elfáradt az olaj, fékcső tágul a nyomás miatt.
Eme számomra elég nagy probléma miatt némi felújítást akarok eszközölni a most csak féknek csúfolt szerkezetemen.
Ha valaki tud ajánlani olyan helyet, ahonnan emberi áron tudok rendelni lehetőleg tárcsa kímélő puhább összetételű betéteket, fém fékcsövet- csöveket, esetleg hidrós kuplunggal együtt fékszettet (fékkonzol, fékkar), csak hogy egyforma legyen a kettő. Azt nagyon megköszönném. Esetleges találkozásnál meghálálom valami bambival.
Nem, csak nyakláncra kéne medálnak... ;P :)
Mi az olyan sokáig állt a motorod hogy már megmakacsolta magát?
És mennyiért válsz meg egytől akcióban? ;)
van ilyenem... par darab.... :)
Sziasztok. Kellene nekem egy Z1000 vagy Z750 üzemanyag pumpa, bontott. Valakinek esetleg? (Preferált: 2004-2006 között, az biztos hogy jó). Cikkszám alapján pedig: 49040-1081, lehet hogy más típusba is raktak ilyet.
Az ülésnél nagyon ritkán megy be, nem véletlenül van pereme.
A lyukakon meg közvetlenebbül juthat az elektronikához. Meg szerintem esztétikusabb is lenne és talán az esetleges rezgéseket (kapaszkodó és az idom között) is csökkentené. Persze ez csak az én meglátásom/ötletem.
Gondolom az olaj és a szűrőcserét írták rá, minek gumigy. az ülés mellett meg máshol is bemehet a víz.
Egészen pofás, de mi az a suzuki matrica?
Valami gumi gyűrűket azért a biztonság kedvéért szerintem rakjál az idom és a kapaszkodó közé, hogy valamennyire óvd az elektronikát.
Fúrni kellet az idomot de csak így tudtam megoldani a kapaszkodó dolgot. Jó stabil akár a motort is fel lehet emelni vele.
kevesebb esővel jobb lett volna
Na igen. Ez lett volna az igazi :)
Sziasztok!
Nem megvétel céljából várnék olyanok jelentkezését,akinek van acrapovic gp evo sportdobja.Előre is köszi.
Üdv.
Hű Roys, bocs, hogy csak most válaszolok csak ma jöttünk vissza a nyaralásból Horvátországból (végig pityeregtem a kanyargós parti utakat a családdal egy kocsiban ). E-mailem az adatlapomon van. Tudnál mondani esetleg ezekre árat? Kösz.
Köszi a gyors választ,hát nem nyugtattál meg.
CDI probléma, szerintem.
Hello!Az lenne a kérdésem,van egy 2005-ös Z750 S-em és 6500-as fordulatnál megtorpan,úgy hogy nem is pörög tovább.Ez alatt a fordulat alatt minden OK.A benzinpumpát kicseréltem,benzincső nincs megtörve,de nem változott semmi.Valakinek valami ötlete még mi lehet a baja?Előre is köszi.
Hello! Szerintem sokkal egyszerubb, ha teszel egy ellenallast is az index kabelere, es akkor nem kell relet cserelni. Meg olcsobban ki is jossz, es egyszerubb dolgod lesz, ha vissza akarsz allni a gyari indexre.
hali valaki megtudná mondani hogy a relé mait kikell cserélnem mert ledes indexek lesznek az a jobb oldalon hátul az ülésnél van de ott több is van melyik amit cserélnem kell.köszi
A lényege az lett volna, hogy azt a motort sajnálom a legjobban....
Tavaly tavasszal adtam el egy patika ABS-es Z-t, 1,15-ért.Képeim között látod. Gyorsan kellett a pénz.... Most egy ezresre fájna a fogam, de a 750 is nagyon jó lenne...
Még nem iratkoztam le a hirdetésfigyelőről használtautón, úgyhogy reggelente kapom az újakat
Én is ABS-est kerestem amúgy, de ritka mint a fehér holló, aztán inkább vettem én is egy kevés kilométerest (kb. szalon állapotot).
Köszönöm!
Lehet hogy megnézem majd.
Hello!

Ez képek, meg leírás alapján jónak tűnik...ABS ugyan nincs, de kevés km igen

link