Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali komák
sajna nem valoszínű hogy el tudok menni vasárnap,
reggel lehet hogy kigurulok,
Figu
Király. Ott leszek mindenképpen.
Bocsánat, de nem értem ma rá írni.
Találka 9-negyed 10 Dunaharaszti OMW kút.
Ha valaki késik telefonszámom valahol alább megtalálja.
Itiner nem kell majd megbeszéljük, hogy körbemegyünk vagy csak a déli part oda-vissza!
Ax3l!
11 felé csatlakozhatsz Sóstónál a pizzattilánál szerintem első megállónak megfelel.
Pizzattila sóstó
Sziasztok!
Van egy eladó Finster racing dobom.Összekötőcsővel rugókkal adom.Mint az új mivel majdnem az is.45 pénz
És talán néhány szót az itinerről is
Én is becsatlakoznék fűzfő-aliga környékén


Ha van pontosabb ido majd a talalkozot tekintve, akkor ird majd nyugodtan. Gondolom senki nem akar 1 orat dekkolni a kuton.
Na akkor én már most tutira mondom magam :)
Hi all!
Balaton kerülők!
Én már kezdtem lemondani róla, mert mindenki visszamondta!
Én egymagam meg már voltam, vagy kisebb, pl déi part oda vissza azt még lenyomnám.
Eddig aki biztosan jön:
zoltan.illes
Giszó
Én
.......
Az szóljon aki biztosan jön! indulás elméletileg 9-10 körül Dunaharaszti OMW.
Természetesen más márkával is lehet csatlakozni!
FIGU, panyo: valaki a holnapi tervrol ir valamit?
Figyu panyo! Lehet mégis el tudok menni a Balaton-kerülésre. Akkor a végső időpont még mindig vasárnap, igaz? Hány órakor lenne a találkozó és hol? illetve még egy olyan kérdés, hogy ha valóban úgy alakul, akkor nem fórumos motorostárs (egy R6-tal) nem gáz ha eljön velünk?
Hmm... akkor lassan kezd összeállni a kép a téli moddolásokat illetően Még egy lendkerék-mókolás volt betervezve, de már látom, hogy megint nem lesz eseménytelen a szezonon kívüli időszak.
Egy ilyen leömlőcserével tényleg változik annyit a motor működése? A lendkerék könnyítéssel (vagy cserével együtt) nem lesz szükséges majd esetleg egy kis PC utánhangolás is?
Akkor egyenlőre szerintem a következőn tudok resztvenni :( Irajtok,ha majd mentek megint.
Annyiért nem valószínű, én elég sokáig nézegettem a leömlőket és zx9 leömlőt 18-ért akartak adni, bontóban 25k a Z750é 30k nekem sikerült 15-ért beszereznem egyet apró hibával.
10-12-ért kapsz zx9 leömlőt azon gyakorolhatsz, és még jobban is megy tőle a gép
Lehet en is csatlakoznek vasarnap. Budapesten hanykor/honnan indultok?
üdv.eladó GYÁRI első fékbetét garnitúra-1000 km van bennük-Z 750-ár:12.000-06302093728
Akkor a leömlő tutira rozsdamentes cső és csak be van festve? Nem nagyon van ebben tapasztalatom, de akkor ami rozsdamentes, az mindig polírozható is, nem?
Nekem is olyan leömlő kell mint panyonak van :)
Polír korong+csiszoló papír mindent leszed, ne költsetek drága vegyszerekre!
Csak azt a kettőt pucoltam le akkor még, most már tiszta mind.
Igen, ilyet vettem a darázsgarázsban, és a rozsdamentes összekötő ami el volt sárgulva az tényleg csillivilli lett tőle (a titán dobra nem mertem tenni belőle, úgyhogy az továbbra is WD40-et kapott), de a leömlőről, ahogyan panyo is mondja, nem hozta le azt a sötétbarna dzsuvát.
Panyo! Ahogy nézem a képedet, a két jobboldali leömlőd szép polír, a bal oldali kettő meg barnás. ez mitől van?
10-11-re biztosan elérjük a tavat.Akarattya, Kenese,
Szombat nem jó, család nem letehető, sajnos temetésre is kell mennem, nameg ne araszoljunk a dugóban odafelé, mert biztosan lessz.
30.000- Ha memory hab is van benne vagy zselé.
Szia!
Én használtam, a sötétbarnás elszineződést nem hozta le, de szép lett a leömlő, még az aszfaltot is megmarta amikor lecsöpögött.
Megnézhető a motoromon