Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez meg az amiről korában is szóvolt.

http://www.darazsgarazs.hu/ter...
https://www.louis.de/artikel/e...

Kicsit én is kutakodtam kipufogó tisztítás ügyében, és erre akadtam.
Az illusztráció szerint ez az elszineződésen is segít.

Használt már valaki ilyet?
Heló srácok
Tud valaki infót hogy mikor lesz idén Kawás-Hungaroringes party?!köszi
Egy ismerősöm szeretné a képen látható ülését eladni.
Mennyit lehetne egy ilyeenért kérni?
köszi a választ
Polgarnorbert! Személyes tapasztalat... a pár ezer forintért megvásárolható ledes indexek tényleg nem látszanak annyira a napsütésben, ami meg már látszik úgy, hogy verőfényben is is kiégeti a szemed (Barracuda és Rizoma amit én láttam, illetve Kellerman amit egy BMW-ről sasoltam le a minap) az nagyon nem párezer forintos tétel. Viszont sokkal csinosabb mindegyik bármelyik izzós indexnél.
Szia!

Én a hétvégén Hévízen leszek, így annak függvényében, hogy kb mikor jöttök vissza BP felé, lehet becsatlakoznék én is.
hali olyan kérdés ki mit mond ledes vagy izzós index a jobb mert a ledesre sokan mondták h napsütésben nem látod annyira, és ha ledes akkor relé vagy ellenállás jobb meg milyen kell. .ja és lehet hülye kérdés merre van a relé amikt cserélni kell(gondolom ülés alatt )köszi
Vagy egy cudar koromfekete kerámiabevonat rá. Hogy teljes legyen a blackout :) Majd nézek rá valami árat, hogy mennyiért tudnák megoldani.
tudjátok hogy mikor értek kb hova balaton környékére...
lehet innen delről felugrok oda és összefuthatunk :)
Ėn lehet,hogy tudok menni. Kedvem lenne,csak vasàrnap jön haza a csalàd. Szombat tutibb lenne.
aham értem, olcsóbb lenne egy krómozott könyök sor
én elégedett lennék az arany színűvel is,
persze most már jó drága lett
Aham voltam a darázsgarázsban és szereztem egy kis üveg ilyen valamit, de az is csak úgy tisztította meg, hogy közben aranyszínű maradt a cső. Nekem meg akármennyit nézegetem, egyre jobban bejönnek a polírozott leömlők. Na valami ilyesmire gondoltam.
Sziasztok!

Változás! 20.a Vasárnap mennénk!

Ismét feldobom a kérdést, valakinek van kedve egy Balaton kerülőre?
Reggel megyünk, délután jövünk!
Figu
Agentbulu
Mi

Valaki még?
hali
azt nem tudom milyen anyag, de mostanában tárgyaltak a srácok valami kipufogó tisztítóról ami patika tisztára, szinte újszerűre tisztítja a könyököket is, keresővel megtalálod
Ez engem is érdekel, bántóan rusnya
Sziasztok ! Keresek 17-4.25 ös felnit esetleg volna valakinek eladó?elég csak a ráf (abroncs) ha volna köszi előre is
email:fitos.777@gmail.com
Max annyira nem árt, hogy közel azonos keresztmetszetű legyen és sodrott réz vezeték. Már csak mert jobb vele dolgozni (forrasztás) és jobban is "hajtogatható".
A gyári csatlakozót is mókolhatod, csak legyen hozzá idegzeted, hogy kipiszkáld a sarukat a foglalatból. De akkor meg olyan pici méretű saruk kellenek a betoldásra váró vezetékek végeire. Ami nem nagy tétel, nyíregyi piacon vettem én is 100db/200Ft áron.
Gondolom a gyári csatlakozóval azonos gyorscsatlakozót találni lehetetlen.
Vagy van ötlet, tipp?
Koszi ez egész részletes volt. Igy elsőre azt gondolom érthető.
Sajnos én nem vagyok villanyász. :)
Talán még egy kérdés.
A betoldandó vezetéknél kell valamire odafigyelni?
itt nézz körül, hátha találsz valamit:

link
Szia tudok segiteni! Adatlap!
2007-es. 2003-2007 es modellrol meg a barna deknis
Attol fugg, hogy milyen evjaratu Z-rol van szo.
636-os telok csak passzolnak vagy villahidastol?