Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.
Bele van építve a lánckerékbe, az ábrán látnom kéne?
Ha valaki augusztusban erre jar szivesen latjuk egy delutani kozos motorozasra.
Hahó!

Úgy néz ki, megválok a motorkámtól, Sportlégszűrő, 14000 km Szervízkönyv, Hasidom Mivv double gun Titán kipufogóval, sárvédővel.Első hátsó motoremelővel.Érdeklődni itt, vagy adatlapon van e-mail cím.
Üdv
Azért rá nézhetsz a kerék csapagyra is, ártani nem használ!
Értem. Hátsó kerék csapágyra is gondoltam. De igy mostmár elvetem. Köszönöm . Legközelebb marad a gyári.
Halló Panyo!
Sajnos az a kis családi összeröffenés amit próbáltam folyamatosan kitörölni az agyamból (hátha elfelejtik, hogy nekem is ott kellene lenni ) úgy néz ki elkerülhetetlen lesz, úgyhogy mégis kénytelen vagyok szkippelni ezt a mostanit.
Egyébként Budapesten lakom, úgyhogy ennek megfelelően gondoltam csatlakozni. Ha lesz még ilyen közös túra abban mindenképpen benne lennék.
Na mindegy. Akkor majd legközelebb, nektek jó túrázást!
Akkor azért érzed azt a darálást, rezgést!
Ugyanígy jártam anno az Er5-nél mikor láncot cseréltem!
Mivel a gyári lanckeréken van egy gumi csillapító gyűrű, az nem darál.
A JT - n nincs így először durván szar érzés mikor mész vele, de majd megszokod.
Azóta javaslom túl az Er5 topicban is, hogy lánc cserekor az első fogaskerék csakis gy gyári legyen.
Gyári volt rajta. A lánckerék most Jt.
Szia!
Végülis mindegy honnan kerülünk, hol csatlakoznál?
Számom: 06-70/9469-839
Szia!
Figu jól összefoglalta, de lesznek csajok motorral, és páran két személlyel, idomulunk a leglassabbhoz, fürdés szerintem kimarad, de meglátjuk hogyan állunk idővel.
Megbeszélés kérdése, senkit nem hagyunk ott sehol
Gyere nyugodtan, Találka Dunaharaszti Omw vagy Érd lukoil, időpont 8-9 úgyis késem
Szia!
most hétvége nekem, Agentéknak sem jó.
Hello!
Útvonal
Háztól házig
Sziasztok Balaton kerülők !
merre indultok északi vagy déli parton ? esetleg egy elérhetőséget tudtok adni hogy lehetne zaklatni? útközben becsatlakoznék

üdv
Előtt gyári szett volt rajta!? Lanckerekek milyen típusúak!?
Nem volt leszedve mostanában a tank? Esetleg a benzincső lehet megtörve és nem kap elég benzint.
kb 200 km + az oda - vissza út,
a tempó nem vállalható, normálnak mondanám,
haladós, de bevárjuk egymást ha valaki lemarad,
gondolom délelött /reggel/ Bp felöl indulás 70-esen utközben csatlakozás,
dél körül kaja, fürdés,
délelőtt és délután is pár pihenő igény szerint,
szerintem kb ennyi,
bár Panyoval nem egyeztettem de párszor mentünk együtt,
Üdv valaki tudna valamit mondani miért csinálja a Z 750-sem azt hogy nem pörög ki a motor elég fura hangja van és mintha veszitene az erejéböl de ezt csak egy darabig csinálja gondol egyet és megint húz rendesen! De ha vissza váltok akkor megint elkezdi !
Szia. A 18 ezer tényleg nem sok. Én most cseréltem pont DIDre! Ja és kb 100 km után remeg a lábtartó és valami folyamatos zúgást is hallani. Volt valakinek már ilyen?
Ha valakit érdekel! Hasznalt de hibatlanok!


http://olx.hu/i2/hirdetes/kawa...
Halló! A Balatonkerülővel kapcs. Ilyeneket lehet tudni, hogy milyen lesz a túra tempója, az előbb már említett hossza, mikor és hol lenne a találkozó...?
Lehet én is mennék, de még egy kicsit bizonytalan a dolog.
Szia!

Nekem sajnos nem jó a jövő hétvége :( (meg ha már itt tartunk az utána lévő kettő sem...)
Most hétvége túl korai lenne?
Hello. Balaton kerülö km-be kb mennyi?
Sziasztok!

Időpont: 2014,07,19
Ismét feldobom a kérdést, valakinek van kedve egy Balaton kerülőre?
Reggel megyünk, délután jövünk!
Figu
Sjoci
Szomszéd
Agentbulu
romeouald

Valaki még?
Lánccal kapcsolatban 2007 utáni 750-re van valakinek jó tapasztalata? A gyári 32-3 körül lett cserélve DID-re, most 50 van benne és megint csere érett. Hogy finoman fogalmazzak nem vagyok elégedett vele..., ~18nál azért többet vártam volna tőle.