Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, reggel én dobtam át a 2007-es verziót mailben, az sokban megegyezik a tieddel.
Hali,

Eladó keveset használt PiperCross sportlégszűrő + bontatlan tisztító-olajozó készlet (a tisztító készlet önmagában 5000-t ér)
Nekem nincs rá szükségem, ezzel vettem a motort, cseréltem gyárira.
6.000Ft
Képek az előzményben
Ha minden igaz van hozzá egy kapcsollóm...
Sziasztok!

Hétvégén rotttyra ment a 2005-ös Z1000-em gyújtáskapcsolója (nem lehet balra elfordítani a kulcsot, így nem tudom kihúzni csak a parking állásba). Volt valakinek hasonló problémája? Várom a megoldási javaslatokat (új kapcsoló 50eHUF ) Köszi. Üdv., Gyula
Sziasztok! Nemrég vásároltam magamnak egy 2009-es Z750 R-t!
Nincs valakinek valamilyen dokumentuma róla? Használati utasítás karbantartáshoz,szereléshez! Ha van valakinek valami adok egy email címet!
Köszönettel Néger
Hello. Ha esetleg valakit érdekelne!
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Sziasztok!
Az elmúlt egy hét alatt a mellékelt fényképeken lévő Kawasaki Z1000 –es motoromról Budapest XIII. kerületben, zárt mélygarázsban, motor letakarva, leláncolva (vissza is takarta a K…..g) mindkét kipufogó dobot ELLOPTÁK. A dobok egyedi gyártásúak voltak. Fekete, karbon Bodis típusú. Kérem aki látja, vagy akinek felajánlják megvételre jutalom ellenében jelentkezzen nálam a 70/334-9423 as telefonszámon. Köszönöm!
halihó Soma koma
így van, jó régen volt, csak nem itthon vagy nyaralni
Jó estét!
Régen jártam itt, de azért úgy látom, hogy a régi "bútordarabok" még itt vannak! Üdv Robis és FIGU!
7-ről indul a móka gyári állapotban a 2005-ösnél. 6-ig le lehet vinni pici okosításokkal, és nem mész 140 felett, keress vissza leírtam hogy csináltam.
Engem is bosszantott, hogy gyengébb, mint egy zx9 és sokkal többet evett, pedig hasonló a blokk. zx9 180-200 között 6,0-át evett
Most az R1 kijön 6-7 között, ebben van gyors autópálya is, illetve nem tartok fel senkit sem. Szabályosan 4,2 volt egyszer próbáltam.
Gyertek inkább mátrázni
Ha nem űzöd, 6-7 körül meg kéne állnia.
akkor mond meg a haverodnak, hogy ne vegyen gixert, ha 60-al járkál
Sziasztok! Nekem van egy 2005-ös évjáratú kawasaki Z1000 és ilyen 9 litereket eszik ugy hogy ilyen javarészt 160-170 körül járkálok vele, ez normális vagy beállítási probléma? Ezek a fajták ennyit ennének? mert haveromnak gsx-r 1000-je 5-6 literrel elvan és az is ilyen évjáratú.
Köszi a válaszotokat elöre is!
szombat 10:00 M3 kivezető, SHELL kút
itt találkozunk
Ha az ido jo lesz, en lehet csatlakoznek ehhez a rovidebb korhoz szombaton.
én is benne vagyok!

viszont beszéltük szomszéd komával, hogy most szombaton mennénk egy rövidebb kört erre: link

szombaton olyan 10 körülre terveztük az indulást, mert legkésőbb 3-ig vissza szeretnénk érni pestre.
valakinek van kedve csatlakozni?
jelen! Mikor?
Sziasztok!

Ismét feldobom a kérdést, valakinek van kedve egy Balaton kerülőre?
Reggel megyünk, délután jövünk!
Figu
Sjoci
Valaki még?
Mikor indulunk?
sziasztok
06os z750 hangosnak tartom az injektorsort (35510km van benne)mit tudnék vele kezdeni es vki tapasztalt 6-7ezres fordulaton erosebb vibralas, rezonanciat válaszokat elöre is köszi
köszi szépen ha minden igaz csütörökre meg van a cumó :)
Most jött be egy szett ha érdekel! Adatlapomon elérsz!
Hali!
Sajnos az az a két alkatrész, ami ritka mint a fehér holló.
Ha pedig márkakereskedésből veszed, akkor olcsóbb az arany... tank 210, faridom 97 (2010-ben megérdeklődött árak).
sziasztok segitsetek nekem 2004 es mocimhoz kene tank meg farok idom sehol nem talalok felhivtam mar az összes bontót ami letezik mindenkinek csak javitott es törött van.