Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Néhány eladó extra, az eladó 2006-os Z1000 motoromról:

Hyperpro RSC króm-arany színű kormánylengéscsillapító (komplett kit, 12000km van benne)
Tommot zselés, magasított, oldalt karbon mintás ülés (3000km-rel, mintha új lenne)
Speedohealer (hibátlan)

Árak : irányárnak új ár 50%-a

momo_racing kukac freemail.hu

tel: hasznaltauto.hu-n megtalálható
Most néztem csak meg amit írtál, de idő közben már megvettem a Castrolt. Azért köszi!
Link nem jhó valamiért
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Hali,

Eladó Power Commander. Ugyan CBR1000RR 04-05-be való, de működött tökéletesen 2004-es Z1000-ben. Nekem utcára felesleges.
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
121-410
Z750 04-12
Z750 R 11-12
Z750 S 05-09
Z1000 03-09
motorokhoz jó
Hali,

Eladó keveset használt PiperCross sportlégszűrő + bontatlan tisztító-olajozó készlet (a tisztító készlet önmagában 5000-t ér)
Nekem nincs rá szükségem, ezzel vettem a motort, cseréltem gyárira.
11.000Ft
Ezt egyébként soha nem értettem. Miért vesz valaki nakedet ha nem szereti vagy nem bírja a menetszelet?
használd a keresőt a részletekért,
különben ez valami vicc hogy próbáltuk e nélküle
Csucsu kolléga legendás mondását idézem,
Plexi a kislányoknak, és a vénembreknek való. Vegyetek 650 Burgmant, azon nem fúj a szél
Hoppá egy 35 mm-es emelés a seggén és máris olyan kis fordulékony lett, mintha egy biciklin ülnél. :)
Sziasztok !
A gyari kicsi plexi szelvedelemben mennyit szamit ? Probalta valaki nelkule ? (04)
Szia!

Van gyári kawa olajam ha érdekel! Adatlapon elérsz!
szia Panyokoma
én benne vagyok, csak időpontokkal állok nagyon csehül,
ezen a hétvégén pl 3 helyen kéne lennem,
de hátha
Értelek,akkor szerintem marad a Castrol. Köszi.
Köszönöm
Szilikooon?

Ezt meg honnan vetted?
A silkolene egy márkanév a Fuchsnál, de nem hinném hogy szilikon lenne benne?!
Szia
Nekem sokan a Motul olajat ajánlották , de nem igazán jött be.
Itt a fórumon olvastam, hogy a fuchs olaj nagyon jó mert van benne szilikon ami a váltót még simább teszi.
null
Sziasztok!

Ismét feldobom a kérdést, valakinek van kedve egy Balatonkerülőre?
Vagy esetleg egy Kakucs valamikor?
Hi!
2X H7.
Hi!
Jó bele és jól tudod.
Hali
H4 v h7-es izzó van a 09-es z750-ben?
Szevasztok!

Nem régóta vagyok tulajdonosa egy 2009-es Z750-nek.Kérdésem a következő lenne.Olajcsere előtt állok,Castrol power 1 10W-50-et akarok bele venni(előző motoromnál bevált). Szerintetek jó lenne bele? És ha jól tudom 3,8 liter kell bele!?
Előre is köszi a válaszokat !
Sziasztok!
Épp rendszámtartó cserében vagyok, már meg is van hozzá minden alkatrész, de szeretném úgy megoldani, hogy az új rendszámtáblavilágítás is ugyanolyan csatlakozót kapjon, mint az eredeti. Mivel szeretném mindenből megtartani a gyárit is, nem vágnám le arról a csatlakozót.
Tehát ha van valakinek elfekvőben gyári rendszámtáblavilágítás csatlakozója (Z750 '11), és megválna tőle némi aprópénzért, ne fogja vissza magát :)
Előre is köszi!
Sziasztok
ER6N-t keresek, 2007 évjáratig, főleg feketét bordó vázzal, de más szín is szóba jöhet, aki tud ilyet ne tartsa magában.
Köszi
Akkor inkább jobban jársz ha hegeszteted, az enyémen ujjnyi lyuk volt a kuplung felől és megcsinálták 1500 ft-ért a generátor felölit cserélni kellett én Jelcsától vettem ha jól emlékszem 20K volt aminél olcsóbb a hegesztés!
Stevesaki!

Micsoda kis terülj, terülj asztalkám van a linken.