Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Múlt szeptemberében vettem egy 2007 utáni z750et.
Még sok idöm nem volt használni, de ez alatt a pár alkalommal azt tapasztaltam, hogy miután megállok, a lámpám üvegén némi para jelenik meg a belső oldalon.
Kb olyan 15 fok leheetett a levegő amikor motoroztam.

Tapasztalt már valki ilyesmit?

Különben nagyon príma kis szerkezet.:)
üd segítséget szeretnék kérni 2004 es z 750 est szeretnék venni.Pár infot szeretnék kérni róla kezelhetőség kényelem fogyasztás egyszóval mindent ellöre is köszönöm.
Sziasztok !

Van pár eladó alkatrészem ...
Köszi! Azt hiszem meglesz az esti olvasmányom. (És a téli esti elfoglaltságom :D)Remélem okosabb leszek belőle! Köszi a segítséget.
04-06 Z750 hűtőrács, üléspúp és a tank is érdekelne, ha hibátlan és nem horpadt, illetve a 05-06 zx6r hátsó lengő villa ára is érdekelne persze az is csak akkor, ha nincs baja. Köszi előre is! Azért írtam itt, mert az oldalon vmi hibát írt! email: kawapetya@gmail.com
Üdv: Petya!
És itt is van a LINK
Van a thread vagy huszonpár oldalas, de vannak benne képek is bőven
Halló! Pont az a srác, akinek a motorját belinkelted, egyébként ha jól emlékszem rohadtul részletesen leírt mindent arról, hogy csinálta az átalakítást, lépésről-lépésre. Vagy itt a customfightersen, vagy a riderforumson.
Egy oldallal hátrébb megvan a link is köszi!
Azt keresek :) Megtalálom a neten valahol? Hol van helyileg?
Szia ha patent gépet keresel akkor én tudok egy gépet. 750 s verzió de lehet megtetszik a szélvédelem.....
Valami ilyenre gondolok, csak az átalakítás jó lenne, ha képekkel lenne dokumentálva LINK
Másik kérdés, hogy kormányt is kéne cserélni a visszapillantó felszereléséhez?
köszi
Sziasztok!

Kawasaki Z750 vásárlásán gondolkozok, azonban a magyar kínálat az 1M alatti kategóriában nem kimagasló véleményem szerint (aki tud jó állapotú eladót kérem szóljon). Így arra jutottam, hogy egy Z750S verziót kéne vásárolni, majd azt megfosztani az elejétől mert azt annyira nem érzem az én stílusomnak, aminek a helyére felpattintanék egy Z750\Z1000 fejidomot.
Az lenne a kérdésem, hogy ilyet látott-e már valaki? Akár csak külföldi fórumon, képeken, vagy tud-e valaki arról, hogy valaki csinál(t)-e ilyet? Vagy akkor már érdemes az egész elejét kicserélni teleszkópostul? :D Milyen árral lehet kalkulálni ilyen átalakítások esetén? Szerintem nem én lennék az első, akinek ilyen az eszébe jut. Másik kérdésem, hogy a két modell között van-e lényegi különbség(ülés, fejidom, hátsó lámpa kivételével)? Köszönöm uraim előre is. Üdv
Atti
Kopott kuplung esetleg!?
Figyu Steve... lehet, hogy nem kapcsolódik közvetlenül az előzőhöz, de a múltkor volt egy fura esetem, és nem tudom mitől lehetett. Szóval ötödikben kielőztem egy kocsit, eltekertem a gázkart (de nem koppanásig) és ahogy gyorsultam, egyszer csak felpörgött a motor egy pillanatra mintha üreset talált volna, aztán megint elkapta sebességet, és egy másodperc múlva megint ugyanez -- felpörgött aztán elkapta a sebességet. Az előtt és azóta sem történt semmi ilyesmi. Van valami tipped, hogy mitől lehetett ez? Nekem is ugyanolyan olaj van a gépben mint neked.
nekem is szarozott kicsit a valto az elöző olajjal, most fuchs SILKOLENE PRO 4 PLUS-t raktam bele, ezzel faca :)
Helló szeretnék én is spórt dobot tenni a 2012 z1000re de ilyet szeretnék amiben benne van a szelep menyiért lehet ?
Tavaly télen vettem a z750 2006-os gépemet. Úgy veszem észre elég keményen veszi a sebességeket ... Főleg lefelé megy nehezen.. A tulaj szerint kb. 2500 km van az olajban . Lehet hogy rossz olaj van benne ? Vagy ilyen gyárilag ?... Milyen olajat ajánlotok ! Köszi..
Köszi..
04-06 Z750 hűtőrács, üléspúp és a tank is érdekelne, ha hibátlan és nem horpadt, illetve a 05-06 zx6r hátsó lengő villa ára is érdekelne persze az is csak akkor, ha nincs baja. Köszi előre is! Azért írtam itt, mert az oldalon vmi hibát írt! email: kawapetya@gmail.com
Üdv: Petya!
Megtaláltam, Kawasaki MRA plexi!
2003-as Kawasaki Z Ezredeshez keresek újabb típusú tükröket.Illetve még komfort egybe ülést.

the-green@freemail.hu


Köszönöm: ZÖLD
közkívánatra elkezdtem újjáélszteni az alkatrészes/töröttcuccos weboldalamat...
ha esetleg valakinek kell valami...

link
LEROY,

gyári 30KUF nálunk
Már sajnos semmilyen amit a képen látsz összetört, és fogalmam sincs hogy mi a márkája. Megpróbálom előkeríteni a törött darabokat hátha van rajtuk valami.
Szia. Megmondanád nekem hogy a gépeden milyen plexid van ? Köszi.