Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a válaszokat! Úgy gondolom a gyárit hanyagolom kéne..
Ma leméreteztem nagyjából a gyárit keresek valami hasonlót.
Szalonja válogatja...
Mikor takaltam anno az Er5 el, akkor cascora csinálták meg a motort, és a benzintank volt akkor 256 e Ft, bár lényegében az se sokkal kisebb, mint a Zé - é, csak egy literrel..
Mikor anno (5 éve) kimondták az üres, matricázatlak, szimpla fekete tank árát... 210... a szalon kellős közepén akartam magam felhúzni a lámpavasra. Tudtam, hogy rohadt drága a kawa, de mikor számokba fogalmazták akkor a szívroham kerülgetett.
csodálom, hogy kimernek mondani ekkora számokat :-D
Ha bemész egy márkaképviseletbe és megkérdezed az árát... biztos, hogy seggre ülsz, mikor kimondják az árát. Nekem valami enduró alu kormány van benne. Elég kényelmes, csak első nekifutásra hülyére kell fúrkálni a kezelőszerveknek és figyelni kell, hogy kényelmesen tudj mindent kezelni.
Szia!

Tudok gyáriban segiteni! Adatlap!
HA kiderül hogy mi lesz a tárcsáimmal illetve a jobbal, kereslek. Előző nagytudású tulaj eldöntötte, vagy rátolta a féktárcsazárat és úgy néz ki kapott a jobbos tárcsa is.
Sziasztok!
Tavaly vettem egy z750-et, amin nem gyári kormány van. A napokban volt szerencsém olyanon ülni amin gyári... és hát be kell valjam sokkal kényelmesebb volt mint az enyém. Magasabb is és közelebb is van, így nem kell annyira görnyedni.
Szóval segítséget szeretnék kérni, hogy melyik az a kormány és honnan tudom beszerezni, ami a gyárihoz leginkább hasonló (gondolom a gyári horror áron van, bontottat meg nemigen találok).
Köszi!
Értem ok!
4,5mm... szerintem ennyivel gurulnak ki szalonból :)
Szép is nagyon,de kevesebbért szeretnék motort veni!
elég fura gondolatok, mert mind 2 motor a maga nemében remek választás lehet, de nem egy kategória
kérdés mire akarod használni
Szia!

Én tudok egy eladó gépet, leinformálható szalon állapotú!
Soha nem volt törve, minden új rajta! Csak benzint kell tankolni bele!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sziasztok motorvásárlás elött állok z750 és zx-9 r között gondolkodom.Tudtok ajánlani szép eladó z750 et? Robogót esetleg nem számolna be valaki?
még gyári vastagságon vannak de este megmérem őket.
száraz helyen tároltam őket mióta átépítettem a gépet. semmi rozsda vagy vetemedés....
Igen én írtam el de nem tudok javítani! Értsd jól...
EBC.

nálam van is :-)

Ha érdekel szólj.

2 szezont biztos elmegy
A 0,1 tized az mennyi?Egy század?
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni abban hogy milyen fékbetétet vegyek előre a z750-embe! EBC? Brembo? Ferrodo? Mit érdemes választani, ammi nem a tárcsát koptatja? És mennyit tudnak ezek elmenni? Válaszotokat előre is köszönöm!
Ezek a féktárcsák milyen állapotúak?
Vastagság, vetemedettség..
elvileg a vasárnapok nekem is jók!
a szombat esetleges
valakinek multkor igertem ezeket....
megtalaltam

jelentkezzen ha meg kell....

z750 2004-2006
a vasárnapok mindig, szombatból minden második a holnapi héttől számolva, vagy kérdés hogy mikor akarnánk indulni, mert lehet végzek addig szombaton
Képet!
Remélem a Balaton kerülőnél élőben is láthatjuk!

Kinek mikor lenne jó?
Persze hétvégén gondoltam én is.
Vettem egy KR Tuned dobot. Ééééés megjöttek a lovak.
Az exup szelep motorjánál az egyik bowdennek kb. 1 cm henkje volt. Valószínű levették a sportdobot, amikor eladó lett a motor, és gyorsan visszarakták a gyárit. Szerintem nem nyitott ki az exup, ezért volt gyenge. Most a sportdobbal tudja a dolgát, hagyom a gyári áttételt.