Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen ezért kellett a ZX-9 lendkerék a lehúzó gyártáshoz a központosító kúpot pedig 3 perc alatt megcsinálta az esztergályos!Viszont azt vettem észre hogy hidegen kisebb lett az alapjáratom illetve ha állítok rajta akkor viszont melegen lesz nagyon magas, lehet hogy utána kellene állítani az injektorokon?!
Én is benne lennék, ha meló engedi.
szava Panyo koma
engem érdekel, persze jó idő esetén
illetve ha semmi nem jön közbe, de hétvége többnyire ok
F
Sziasztok!
Egy fórumtag felvetette, hogy ismét egy egynapos Balaton kerülőt kellene aktiválni valamikor
Valakinek van kedve, ötlete írja meg
A Z1000-ben is hasonló hiba volt. 4 mm-t letoltunk átmérőben és vidám lett a gép tőle. Kell hozzá egy központosítót esztergálni! Előtte meg egy lehúzót
Küldtem inkább priviben mailt!
Szia Roys!
Ilyen hűtő takarot honnan lehet szerezni!?
Húú én megcsináltam a gyárit, bár van egy ZX9 lendkerekem elfekvőben!Visszatérve a gyárira két oldalról lett esztergálva gyárilag nem tudom miért kióráztuk az egyik oldalában 0,1 tized volt a másik oldalán 0,3 tizedet ütött most ez 0,01 ezred az egész lendkeréken, azért nem mind 1 !
zx9 lendkerék sokat segít rajta. A gyárit is meg lehet jól csinálni.
nem, legalább is nem általános
bizonyos rezonáció egy szűk fordulatszám tartományban elvileg elöfordulhat, de nekem ez sincs
próbáld a keresőt
Helló!
Én is Jelcsától vettem Arrow dobot bár az újabb Z-re, adatlapomon meg tudod nézni. Összekötő+dob kb 40-től indul. Aminek már neve is van az 50-60-tól felfele.
Sztem beszélj Jelcsával. Neki mindig van. Itt is hirdeti magát az apróban.
Hali! Vkinek nincs véletlen 2007 es z750 re való sportdobja jó áron?
sziasztok kb 3 hónapja vettem egy2004-es z750-et! olyan kérdésem lenne hogy az normális hogy 220 nál rezonál. 220 allatt is csak nem annyira erősen :(
Telszám:+36202457559
Mail helyesen: gabor.farkas83@gmail.com
Sziasztok!
Haverom eladná a pöpec, megkímélt 2006 karcmentes,patika állapotban lévő motorját. 2006 Z750S
Minden ki van rajta cserélve, gumik, fékek, láncszett, folyadékok stb
Pontos km óra állást holnapra tudok. Sérülés nem volt. 2. Gazdi leinformálható, stb
iá 950

érdeklődni
mail: gabor.farkas82@gmail.com
Nyolc ezer.
Csak az olasz rendszámtartó mennyi irányjelzők nélkül
bocs komám
sajna nem tudtam ma menni, Pécsen voltunk kézi meccsen
pedig szívesen ránéztem volna a paripára élőben
az ülés /idom/ alatt van egy kis lyuk, abba kell dugni a kulcsot,
de használd a keresőt annó valaki töltött fel képet is róla,
és berajzolta a tutit
Bocsi nem ülésidomra hanem utas ülésre gondoltam.....
Tudnátok nekem segíteni ! Z750 2006-os hátsó ülésidomot hogy lehet kinyitni ? " Ahol a csomagtartó van.... " Nem rég vettem és a tulaj kulcsal nyitota ki, de nem találom a zárat... Lehet hogy vak vagyok ..
Hello Mindenki.
Holnap ha nem esik az eső végre kipróbálnám a gépet.
Esetleg valakit érdekel?