Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lenne kérdésem egy 2010-es z750 feszülségszabályozójával kapcsolatban.
Én inkább felhasználó vagyok és nem szerelő, úgyhogy előre elnézést kérek, ha hülyeséget kérdezek.:)

-Mennyivel töltest engedhet egy jó feszszabályzó az aksira?
14,6 ig is felmegy
-Okozhat-e egy nem épp a legjobb minőségű aksi feszszabályzó problémát? (Jelenlegi aksi: GTX9-BS PowerMax+)
Elég sokba, de 3 éven keresztül szedegettem az alkatrészeket hozzá, úgyhogy mindig volt időm kivárni a jó árakat. Nem eladásra tartom a motort úgyhogy úgy voltam vele, hogy kerül amibe kerül megcsinálom. Nagyon megérte.
Mennyibe került ez az egész!?
Hű mennyivel másabb érzés így :)
Az Indexen van Zr 7 fórum!
Ott minden kérdésedre választ kaphatsz!
Sziasztok! Érdekelne,hogy volt-e valakinek ZR7-ese? Meg köszönném,ha valami infot tudna mondani a fogyasztásáról.
Mi van velük?
Akrapovic Slip on line +közcső, +Db killer
Hello Mindenki.
KERESEK eladó Z1000-et!
2003-2005-ig, max 1 millió ft, kp-ban fizetek.
Köszi.
állítólag úgy kezdik, hogy 100 júró
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy Austriába mennyi lehet a büntetés ha nincs fojtásom a dobban?
Ha valaki tud egy jó kis dobot annak örülnék! :)

Szép hétvégét!
Hello!
Engem érdekelne a kipufogó ha még meg van! :)
Sziasztok. Meg van a műszakim jöhet a mocizás.Köszönöm mindenkinek a hasznos hozzászólásokat
1.2.1.3. A rendszámtábla helyzete a függőleges keresztirányú síkhoz viszonyítva:
1.2.1.3.1. a rendszámtábla függőlegessel bezárt szögei az alábbiak lehetnek:
1.2.1.3.1.1. legalább – 5°, de legfeljebb 30°, feltéve, hogy a rendszámtábla felső széle legfeljebb 1,20 m-re helyezkedik el a talajtól;
1.2.1.3.1.2. legalább – 15°, de legfeljebb 5°, feltéve, hogy a rendszámtábla felső széle több mint 1,20 m-re helyezkedik el a talajtól.
1.2.1.4. A rendszámtábla talajtól mért magassága:
1.2.1.4.1. A rendszámtábla alsó széle és a talaj közötti távolság legalább 0,30 m.
1.2.1.4.2. A rendszámtábla felső széle és a talaj közötti távolság legfeljebb 1,20 m
Azt hiszem a függőlegestől csak pár fokkal térhet el.
Sziasztok
Még egy gyors kérdés utána hanyagolom a témát,csak már parázok egy kicsit.
Nem tudja valaki hány fokban állhat maximum a rendszámtábla a vizsgán?
Köszi szépen a felajánlást,remélem nem kell éljek vele
Ó, hogy pont nem tudok menni! Ha tudsz, akkor mindenképpen próbálj lőni pár fényképet a motorról az ősfásban Alcsút előtt. A múlt héten voltunk és csodálatosan szép napsütésben :)
Sziasztok !

Szombaton jön valaki a velencei tóra gurulni egyet?

Évadnyitó gurulás
Ha nem veszem fel akkor valószínüleg alszok vagy töltök/fejtek. Dobj egy sms akkor hogy tudjam hogy te kerestél és visszahívlak. Úgy is ingyen csacsogok belföldön
Ment egy emil.
Hali kishapsi egy elérhetőséget kérek tőled vagy tel számot az adatlapomon van e-mail cím.Pár kérdésem lenne... Köszi.
Ha nem jársz sikerrel nekem megvannak a gyári dobok a motorhoz...
rendben.köszönöm szépen
Köszi még egyszer a hozzászólásokat. Pénteken próbálkozok egy másik helyen,ha ott sem sikerül akkor szombaton műszaki nélkül megyek szezon nyitó gurulásra de a vizsgabiztost húzom magam után.