Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ bazz
bocsánat, lemaradtam
de gratulálok jól néz ki
Ottan figyel a sarkamnál
Hi!
Bármilyen dobot nézel az exup-ot mindenképpen buheráld bele nem fogy el a nyomaték az alsó tartományban!
nincs benne, már így volt felrakva mikor megvettem.
Nézegettem én is a Mastek-et, meg a Raptort is, kinézetre abban is van hasonló. A szelep ami a csőben van vissza lett téve?
ez a vízhőmérsékletes dolog nekem is rejtély volt. Köszi mindenkinek az infókat

köszi Bexi ez egy mastek dob, ennek a hangja is mély és erős, lessz is harc a szomszédokkal mikor indulok reggel dolgozni
nem is kell. nyáron amikor 100fok van akkor mozog csak 85 körül.
bikers a márkája! Nagyon szép mély erős hangja van!

Esténként vagyok itt fent akkor tudom csak nézni!
ha valakit érdekel a kipufogó az összekötő csővel együtt akkor ezen a számon elér!

0630 223 9875
Akkor nem foglalkozom vele...köszi.
Nem értem miért, ez alacsony szerintem..
Jó a kipufogód, milyen márka, milyen hangja van?
ezek ilyenek. normális
Sziasztok!

Bexi, ma motoroztam egyet, nálam is ugyanez a helyzet, 70 fok volt végig.
Hy mindenki!
Nemrég írtam, hogy nem megy fel a víz hőmérsékletem 70-72 fok fölé menet közben.
Kinek mennyi az annyi?
Sziasztok!
Vettem másik dobot a mocira és eladnám az előzőt!
Nagyon szép morgo mély hangja van! 2004 es modelen volt!
Hali FIGU.
Az ezresre nem kell szerencsére.
Hello Mindenki.
Ment az e-mail.
Egyébként üdvözlet mindenkinek, mivel friss tulajdonos lettem 750-ben, ha nyűgöm lesz, néha benéznék. Ha nem lesz, akkor is :)
Szia! Mennyi lenne a púp?
Aha visítva... még egy ok, hogy egy foggal kevesebb legyen elöl
Mármint az Er5hoz, nem ehhez..
De ezen is Enuma van ha jól tudom gyárilag.. A fogaskerek hátra meg Sunstar épp ezzel ajánlják a láncot ott.
Én anno az eredeti Enuma láncot vettem hozzá. Itthon is van képviselete ,és régi " újdonságuk " a csavarozhato patentszem. Semmi extra szerszám kell hozzá csak 1 8 milliméteres villáskulcs . Ugyanolyan jól végteleníti a láncot mint ha az eredeti nittelossel dolgoznal.
Üsd be a gugliba, hogy Enuma láncok.
A csavarozható patentszemet, külön kell kérni erre figyelj! Ára két éve 1500 forint volt.
Hali!
én tavaly tettem fel a did 520 zvmx láncot. Nem igazán vagyok benne szakértő, de nekem mindenki azt ajánlotta. De ha variálsz az áttéteken, akkor a lánc hosszát is számold bele. Mert a 15-ös első- és 45-ös hátsó lánckerékhez a 112 szemű lánc nagyon visítva elég.
Tsubaki 520 sigma xrg vagy DID 520 VZM-X lánc lenne a jobb? Ahogy néztem a tsubaki vmivel erősebb lehet.
Sziasztok! Valakit nem érdekelne első fékbetét?4db 6ezer Z1000 03-06 Bontattlan cucc!
És nálad milyen áron van?
kisg88@gmail.com ide is írhatsz.