Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Az első tartó, olasz rendszámhoz való, de csak le kell vágni és jó.Indexekkel, ellenállással együtt 15e. A második tartó az saját készítésű, porfestett, 12e.
A ledes index engem érdekelne! Adatlapomon találsz mail címet, oda küldj képet, és árat! Köszi!
45 e ft
Hello! Kepet esetleg tudnal feltenni/kuldeni?
És annak az egynek mi lenne az ára?
Hy all!
Van eladó rendszámtábla tartóm, 2007 utáni Z750 re, és négy db ledes indexem ellenállással...olcsón.
Hello Mindenki.Carlos nincs szerencséd sajnos a kipufogót tegnap adtam el.Komoly idomok nincsenek szerencserére csak amit "extráztam" annak a gyáriai maradtak meg:
gyári üléspúp,a hütő díszitő oldalsó lemezek,használt lánckerekek első-hátsó,gyári rugó,használt első fékbetétek még egy szezont elmennek, gyári fékkar kicsit kiegyenesedett.De igazán pár dolog ér ezek közül valamit a többi csak sallang.
Üdv, meg még esetleg a gyári kipuf is érdekelne.
köszi
Már csak 1 sb van
Mit kóstál a két puffancs?
hali,
nem kell vészvillogó, már csak azért sem mert a motorok zömén nincs is, sosem volt, a Z-k közül sem minden évjáraton van,
Én is az lettem megint ! :)
Kérdés Tömegtől: milyen cuccaid vannak egyébként? hátsó idom alja (undertail)? hátsó ülés alatti tartó rekesz? stb?
Köszi
Sziasztok!

A következő probléma lépett fel: Irányjelzőket lecseréltem ledesre, ellenállásostul mindenestül. Tökéletesen működik, viszont az elakadásjelző egyet villan és utána semmi. Ha nem veszem le és adom rá újra a gyújtást, akkor egy ilyen után az index-ek sem működnek. Újra ráadva a gyújtást index megint hibátlanul megy minden irányban, de a vészvillogó bekapcsolásra csak egyet villan.
Különösebben nem zavart, mert amúgy sem hagynám rajta a vészvillogót, nem hiányzik, hogy leszívja az akksit, viszont jövő héten műszaki vizsga, és emiatt nem cserélném vissza a gyári rendszert. (az indexekben van E betű).

B. kérdés: kell-e egyáltalán műszaki vizsgára az elakadásjelző? azaz, adódhat-e problémám ebből? a köhém rendelet úgy fogalmaz: "Megengedett az olyan másodlagos elektromos kapcsolás" ahol az összes lámpa egyidejűleg bekapcsolható...

Köszi a segítséget előre is.
Én ezt a castrolt használom árban is jó én 1800 ért szoktam rendelni.teljesen megvagyok elégedve vele gyorsan szárad és nem dobja le.Jó a másik az tutibb látom de sztem attól is függ hogy használod a vasat
Sziasztok!

Mit gondoltok erről a láncspray-ről?

Eddig ezt használtam, de ennek elég húzós ára kezdett lenni.

Illetve a kérdés, hogy ki milyen láncspray-t ajánlana?

Válaszokat előre is köszönöm.
Nagyon szép gyári
Az újjj kicsikém..
Sziasztok.. 2006-os Z750-re keresek plexit.. Lehetőleg olyat , amit nem kell az idomra fúrni.. Givi,Puig stb Ötleteket kérnék, boltok stb..
Köszi..
Meg tudom csinálni a beépítést, bár nem szívesen barmolom szét a gyári dobot. Szemezek egy KR dobbal, majd meglátom, először kipróbálom exup nélkül. Az áttétel módosítás jónak tűnik. Köszi
Szerintem 5cm szélesítést még bőven enged, mert nekem is egy merevített enduro kormány van felrakva (2004-es kis z). Csak kár, hogy az új kormányt hülyére kell fúrkálni a kezelőszerveknek.
Nekem gyári méret elől, hátuk 2-vel nagyobb és elbírta. Igaz a kereket csutkára előre kellett tolni és jobb a reakciója is gázadásra. Végre soványabb lesz 5km/h-val, de az szerintem az senkit sem zavar.
Hali.2006os kis Zre néznék új kormányt a gyári helyére.kinek mi a tapasztalata márkában és mekorra cm szélességet engednek a vezetékek fékcsövek,köszi
Hello Mindenki.
Még mindig eladó dolgok vannak a Z750-ről.Vegyétek vigyétek.
Ha van jó cserétek az is érdekelhet?!
Tudom hogy hülye vagyok a dolgokhoz, de vki világosítson már fel hogy mi az az "egyszerre nyitó pillangó szelepek" másnál külön névsorban nyitnak?

http://aprod.hu/hirdetes/kawas...
Sziasztok!

Van egy 2005ös z 750Sem és van rajta egy mivv dob ami szépen muzsikál. Annyi h kicsit le lett faragva a hosszból h mélyebb legyen a hangja. Amióta ez a beavatkozás megtörtént nagyon meleg időben előfordul h gondol egyet és menet közbe leáll (mintha foná és levenné a gyújtást) Ilyenkor 5 perc pihi kicsit visszahül a blokk és újra lehet indítani és menni de pár km után újra leáll? Pár ismerősöm a dobra gyanakszik h túl rövid? Ha valaki találkozott ilyesmivel vagy van tippe mi lehet a gond légyszi irja meg.
Thx