Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No majd írd le a tapasztalataidat, anno azt írta a Fuchsos szaki, hogy a 10w-50 jobban ken nagyobb fordulaton, de cserébe meg hidegebb idoben stb, többet eszik tőle a motor.
Erre kíváncsi lennék.
Kalocsa felé nem jössz!?
Tudok segiteni! adatlap!
Szia kishapsi!

Már vettem olajat. Fuchs PRO4 Plus 10w-50-et.
Én is néztem a bárdis akciós Castrol olajat, de kb 4 ezer Ft volt a különbség a két olaj között, így a Fuchs-ot választottam.

Valamikor nyomathatnánk egy karikát, ha jól emlékszem Érd környékén laksz te is.
Engem érdekelne az ülléspúp! Mennyit kérsz érte?
hali koma
miért nem teszed el az ezredesre, csereszabatos
Hali, a 2007-es tuti nem jó rá? Nekem van egy pár ami minimálisan deformálódott (pedig kátyút nem kaptam el vele) és tavaly a Bolgár út előtt cseréltem (innen a fórumról _perec_ kolegától... ), mert nem akartam így nekivágni és időm sem volt a rendbetételére... Szóval egy ilyen adott ha passzol és érdekel mailben megtalálsz....
Köszi!
Hallo
z750 (04) első féktárcsa valakinél ? ami még használható lenne?
Hello Mindenki.
Eladó 2003-2006 közötti Z750-Z1000-re gyári japán üléspúp!
Ha valakit érdekel?!
Hali! Ez ügyben keresd basi2-őt
2007-es Z750-hez keresek hasidomot korrekt áron.
Előre is köszi a segítséget!
Az a mázlista, hogy megúsztad a gyertyacserét...
Bár nem olyan rossz az, csak kellőképpen szar!
köszi erre gondoltam
Bejött,ez volt a hiba nagyon szépen köszönöm!
Megnezem, koszi...
A tank visszarakasanal a benzincsore figyelni kell, mert ha nem igazitod be rendesen, akkor megtorik ami altal a keresztmetszete leszukul es nem fog eleg benzint kapni a motor.

Persze ez csak egy lehetoseg a sok kozul, de nezd meg. Nekem ugyan ilyen tuneteim voltak es a fent emlitett problema okozta.
Nyertel levettem, mert festettem a motort! Mit rontottam el?! ,;)
A tankot nem szedted le azota, hogy utoljara hibatlan volt?
Sziasztok!

A beteg egy 2004-es z750 kawasaki, a szezon végén le lett téve hibamentesen, majd mikor most tavasszal elővettem azt tapasztalom, hogy szép stabil rajta az alapjárat, de ha üresben elkezdem pörgetni, akkor elkezd dadogni, nem pörög ki, kb 6000-es fordulaton kezdődik a gond. Nem füstöl. Levegő szűrő nem koszos, az AC megy gyertyákat még nem cseréltem, de az lesz a következő.
Esetleg valaki tapasztalt már ilyen problémát, minden ötletet szívesen fogadok...
Köszi előre is srácok!
Hi!
louis
Én az előző szériásat vettem valahol újpesten egy motoros boltban nagyon jó
A fényképeimnél látni, hogy csak kettő leömlő van megtakarítva sajnos még nem sikerült a másik kettőt, de rajta vagyok
Nem tudom erre gondolsz-e, én erről jókat hallottam.

Leömlő tisztító
urak, téma volt a kipuff cső tisztítás, említve is volt vmi ketyszer amitől kurva szép lesz a leömlő, bárhogy keresek nem lelek rá vkinek nem rémlik mi volt és hol kapható?
Hali

Vettél már olajat?
Ákció van a bárdiban, a 4 liter power racinghoz kaptam egy castrol láncsprét ajcsiba.

A 4 liter olaj, meg a man filter volt 14 pöngő nedvességgel.

már szárad a K&N szűrő is, ha holnap úgy alakul lehet gurulok egy karikát