Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Sedu!

Mennyi lenne a dob?
Összekötő cső gondolom jár hozzá.
750-es masinára:
Hello Mindenki.Eladó egy-két megmaradt dolog a 2004-es Z750-ről.
Gyári kipufogó,gyári hatsó rugóstag, hütő oldalán lévő dísz csík vagy micsoda?!
Ha valakit érdekel.
Üveg.. Szemed...
Sokszor.
Pont ezért van szemem a szépszégemhez.
Voltál már szemészeten!?
Very beautiful?
Ha a Zé ronda akkor arra a gulu szemu angol izere mi lenne a megfelelő szó!?
Nincs baj Zolival, mindig szívjuk egymás vérét.
Ja és a legfontosabb hogy a japok elbaxták................rövidebb 20 centivel az egész mint ideális.
Fisi kolléga elmondta a tudnivalókat.
Szerintem rándá.............mint az ördög öregannya.
A sima Z750 ezerszer szebb.
De velem nem kő foglalkozni.
Zolikám, ha engem az S érdekel, akkor arról akarok teszteket olvasni. Punk tum!
Szelvedelme szerintem 160- ig egész jó, 180- ig elviselheto.
200-illetve a felett már azért érezhető a huzat jócskán, de hozzá teszem én még akkor sem hasalok a tankon hanem szinte ugyanúgy ülök rajta mint 120- nál. Max, egy kissé dőlők előrébb.
210 fölé nem mentem még vele.
Ulesrol írtam, szerintem jó. Ha nem vagy megelégedve vele max rakatsz alá zselét vagy vastagabb szivacsot, ez egyén függő.
Zoli 32 - vel meg nem kell foglalkozni, ugyanolyan nagytudasu mint a Gs fórumos kollégái, szal részvétet neki kell csak ezért kívánni...
Kitelne belőle egy doktori disszertáció 378.45 oldalon képekkel.

Vagy egy részvéttávirat.
Más ülés, fejidom. Tehát lehetne írni a szélvédelemről, üléspozicióról.....
Egy sima Z750-re ráraktak egy fejidomot.
Minek erről teszt?
Koszi! Egyik angol tesztben is epp azt irtak, hogy az utas labtartoja nagyon magasan van es emiatt kenyelmetlen. Valamiert nem igazan talaltam errol a tipusrol magyar teszteket.
Ami nagyon tetszett még és eredetileg terv volt a ZRX 1200- nagyon odavagyok még azért a gépért is- főleg a 3 ezer egy két száz fordulat per perces főtengely fordulatért- 120- nál
Ha annyiból kijönne, mint az S akkor én is vennék egyet.
Hát nem sokat mentem vele még olyan 1400 km- t de végül is nem kényelmetlenebb mint az Er5- volt, olyan 150 km- ként le kell erről is szállni. Az utas is kényelmesen ül, csak a lábtartó van magasan, nagyobbacska hölgyeknek lehet szokni kell.
Összességében amilyen kínpadnak néz ki az ülés- sokkal. lényegesen kényelmesebb- nekem bejött!
Sajna lehetne hosszabb úgy 20 centivel a gép- én csak a mostani (és ebbe a régi Zé is bele tartozik) lilliputi vázméretekkel nem vagyok kibékülve.
De ez az én hülyeségem csak. 181 cm vagyok jelenleg 97 kiló- el lehet férni rajta- mondjuk a plekót lecseréltem az MRA kissé túrásabbjára, így még jobb.
200 felett ezen is cibálja a fejed a szél azért.
Ha maximális kényelemre szélvédelemre vágysz akkor a GTR 1400 a Te motorod!
Z750S tulajokat kérdezném, hogy mennyire kényelmes 2 személlyel hosszabb túrákhoz a motor? Köszi!
Köszönöm, rákeresek, mert ezt a 2000+ hozzászólást nem lesz türelmem végiglapozni.
Autókból kiindulva én is ebben reménykedem. :)
17980ft/db új
JKAZRT00AE043945 2007 es ABS es,egyébként.