Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez is jó de jobb volna a HH.

Nálam olcsóbb
Valakinek nincs elfekvőben eladó 4db színtelen index búra 2007 utáni Z750-re?
http://motoralkatresz.eu/termekek/EBC/FA229V_fekbetet/

Ez a fajta fékbetét nem fogja megenni a tárcsát? Mert ahogy olvasgattam, láttam hogy előre azért ajánlott a szinterezett, de az sem mindegy milyen.
ha valakit esetleg érdekelne
Rosszul látod fisi. A fekete gonoszabb és gyorsabb szín
Halló Matthew! Nekem van egy. E-mailem az adatlapon
most néztem csak tovább :D azt hittem eladó.
Hali, egybe van? képet tudsz mutatni róla?
Hali, nem tud véletlenül valaki eladó kormánystabilizátort 2005ös évjáratú z750-hez?
Hát ebből a szempontból talán a fekete sokkal halasabb bár sokkal megszokottabb,unalmasabb szín..
Helló!
Igen újra lett fényezve, mert bizonyos fényviszonyok közt nagyon elütött a színe. Pedig gyári, nem üvegszálas, a belsejében ott a Kawasaki felirat. A 8N színt kétféleképpen keverik ki. Van zöld aláfújó+szín, és van az ezüst aláfújó+szín. Az utóbbi telitalálat, teljesen megegyezik a gyárival.
Nekem a ZX6 átépítésből maradt meg egy pár első féktárcsám, ami biztos használható még.
Le kell mérnem, nem tudom hány mm-es.

Z.
Sziasztok!
fisi, Skyfox, provijoci
Köszönöm az infókat a Fuchs oil beszerzésével kapcsolatban
provijoci: a hasidomot újra fényeztetted?(más a színe a két képen)
Én a sárvédőt és a hasidomot fényeztettem újra a színt nagyon eltaláltuk az előző hasi fény nem igazán sikerült, de most én kevertettem a festéket
Én egynelőre az egyel gyengébbet a Sima Pro 4 10w-40- t tettem bele, lévén még nem száguldozom vele annyira, legközelebb kipróbálom a 10w-50- et.
A Xado gélt is megkapta, nem tudom hogy a melegebb idő, a Xado, vagy csak a használat miatt, de kezd eltűnni belőle e kuplung nyikkanása. Remélem el is megy belőle teljesen idővel...
Hello! Eladó Kawasaki Z1000-t keresek 2009-től,kérem ha valaki tud ilyet szóljon,akár hitelátválalás is megoldható.
Köszönöm
Üdv!
Itt még olcsóbb az olaj!
http://fuchsoil.olajcentrum.hu...
Batta

Benne vagyok , bár a héten csak a vasárnapom lesz szabad ( az se biztos) . Jövőhéten szabad hétvégés leszek ha jó idő lesz elnézhetünk vmerre.
Szia! Tudok segiteni! Adatlap
fisi!

Egyenlőre minden szép és jó, a váltó is teljesen rendben működik.
Annyira hidegben meg szerintem nem motorozunk, hogy valamit is számítana az 5w vagy a 10w, a meleg oldal ugye pedig (-40, -50) csak a magas hőmérsékletnél számít.
panyo11!

Silkolene PRO4 Plus 10w-50 ár

Én még drágábban vettem, mert 3800Ft/L volt, most ahogy néztem már lejjebb is ment.
Sziasztok!
Szeretném kikérni véleményeteket arról hogy egy évi fenttartása mennyibe kerülne egy 2007-es Z750-nek? Gondolok itt szerviz olajok, alkatrészek tehát tapasztalatokra lennék kíváncsi
Mivel nyáron szeretnék egyet vásárolni, és mivel kb 600.000ft-ot kölcsönöz főnököm tudni szeretném mennyivel is fogom neki visszatörleszteni
Ezért szeretném ha segítenétek nekem ebben!
Előre is köszi!
Szép napot nektek!
Üdv!
Üdv!

Biztos foglalkoztok páran alkatrészekkel is. Láncszett, motorolaj, szűrők, fékolaj érdekelne.
Silkolene pont hu-n elég tűrhető árak vannak, mert benne van a postaköltség is.
Szia!

Menyiért sikerült szerezned az olajat, ha nem titok?