Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyémmel nem ér le a dekni cserébe viszont elég gázosan fest. Teszek majd fel közelebbi képet ha kell...
Nem a kérdéssel van gond, hanem hogy tegnap felteszed ma meg hőbölögsz hogy senki nem válaszolt... Gyere el nézd meg az enyém vedd meg és élvezd
:D sajnos nincs tul sok idöm :D de megpróbálhatom azt a verziót is
:D
olvastam teszteket de gondoltam megkérdezem a személyes tapasztalattal rendelkezöket is.azt hittem azert van a fórum,de elnézést kérek a nem megfelelö kérdésért
Ez kawasaki... Nincs hibája! Meg kell venni és élvezni. De ha használod a keresőt és nem várod hogy a sült galamb a szádba repüljön akkor ...
Legalább nem lesz baja ha az erdőben fána támasztom a bringát.
Hát már ez is valami.

De melyik bukógomba tud lényegesen többet ennél?
Bukócsövet meg nem találtam.
Nincs kedved visszaolvasni 2000 oldalt?
kössz a sok hasznos választ :D
Persze ha borul a motor akkor ezzel is a dekni fog hamarabb leérni így ránézésre. A kép szerint ez max akkor védi meg a deknit ha falnak akarod támasztani a motort
Ezeket még a neten találtam. Nem sajátok.
Itt látszik, hogy a dekni felett kiemeljedik jobban.
Úgy néztem igen, védi. Ott a konzol szélesebben kitart.
Majd készítek fotókat, ha meglesz. Ugyanis megrendeltem.
A Tónyó az egy dög
Tuonon is ez a T elágazós történet van.

Szerintem a dupla csövet is el lehet vezetni szépen.
A fékhatásnak semmi köze ehhez. Ha nagyobb lenne a fékhatás, akkor a Superbike és a MotoGP gépeken is így lenne, de ott egy harmadik, T idomos megoldást alkalmaznak, amikor valahol az alsó villahíd alatt válik ketté a két féknyereghez tartozó cső. (mint ezen a képen itt, ami remélem megjelenik)


Ez a két különálló cső mindössze azért jobb, mert sokkal könnyebb a rendszert így légteleníteni.
Személyes véleményem szerint viszont sokkal jobban néz ki mind a T-idomos, mind a gyári megoldás, mert sokkal letisztultabb képet ad, és nem baj ha egy olyan nakedről mint a miénk nem állnak ki mindenfelé lógó csövek.
gyújtás le kell venni és egyszerre nyomva tartani a 2 gombot.
Újban tudok segiteni!
Van yuassam ha érdekel!
Szia!

Hogyan is?
Régebben megvolt de elfelejtettem... :(
Segítenél ha leírnád.

Előre is köszönet!
Eladtam a mocim és megmaradt egy zsír új HifloFiltro légszűrőm.

5000Ft-ért eladó.

z750 / z750s / z1000-hez jó.
Azt hiszem az R1en is úgy van.

Talán jobb a fékhatás.
Köszönöm a válaszokat!

Hát nem tudom, én egyenlőre meg evvel a sárvédőn átívelő csővel nem vagyok optikailag úgy kibékülve...
Nem kell plusz csavar mert az ott van allul gyárilag csak a sorrendet kell megfordítani
Mondjuk nem tudom mi érzelme van szerintem sokkal csúnyább így hogy 2 hosszú fékcső megy.
Egy ilyen csavar és a plusz fékcső
A jobb oldali sima Zén hogy lett megoldva hogy rögtön külön csövön megy nyergenkent a fekcső!? Fent a munkahengernél van valamiféle " elosztó "?
Hi all!
Köszönöm mindenkinek az infókat az aksival kapcsolatban varta lesz