Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello,
azt nem tudom, hogy jó-e rá, de valóban úgy tűnik, hogy egy új Z-n van a régi gyári sárvédő. Ehhez valamelyest kapcsolódik, hogy még mindig volna eladó szajrém 07 utáni Z750-hez.

1. Panyo pajtás által komfortosított hátsó ülés.
2. Állítható kuplung/fék kar
3. Műanyagos Csabi féle matt fekete hátsó sárvédő, eredetileg 07esre csinálta, de kis mókolás után felment a 09esre is. A fékcső rögzítési pont kicsit különbözött.

Ha valakit érdekel valamelyik dobjon egy mailt.
Rendben én is csak ismerkedek még vele, tavaly decemberben vettem, így nem tudom hogy milyen dolgokra hogy reagál. Január elején darabokra szedtem, kb 3 hete raktam össze, közben szervíz, stb... még nagyon menni sem tudtam vele.
Szevasztok
Újra itt vagyok ,kellene egy nagyon megkimelt,szép állapotu,kicsi Z o7-től.ha esetleg van valakinek szoljon.
ui.alkalmi aron

tehát ha valamire mégsem találsz választ csak bátran kérdezz
kawasaki z1000 2006 ig power commander eladó

30 eft
Sziasztok!
Találtam egy képet, amin szerintem 03-06 Z1000 hátsó sárvédő van felszerelve 2007-es Z750-re. Van valakinek tapasztalata, hogy a régi Z sárvédő tényleg jó-e rá?
javitottam a kivetnivalókon :) és köszönöm a választ:)
Nem tudom a tiétek mikori gép , de a 2007es 750esnek 62foknál nyit a termosztát.

késő ősszel simán volt 60fok nekem is. De volt, hogy 57 meg ilyenek.
Akkor mindig megálltam, hogy melegedjen.
Én is úgy tudom hogy az üzemi hőfok kilencven fok. De hideg időbe hatvan fokkal ment. Motoroztam egy sráccal akinek hatszázas gépe van, és végig kb ugyan az volt a vízhőfok neki is meg nekem is. Szóval nem tudom. Neki is rossz lenne a termosztát?
Köszi a választ, ha hallasz valamit hogy normális e létszi szólj. Én most érdeklődtem egy szerelőnél és azt mondta normális. De nem nyugodtam meg .
Szia, lécci írd meg a mailemre mennyi lenne egy új, köszi
Az ilyennek meg kell mondani, hogy kapd be a faszom köcsög és egy keréken tűz a naplementébe.

Fehérváron a kawáwal beszéltem, hogy hangos a kipu.
Azt mondták ha van E betű akkor mehet. Ha nincs akkor nem.
És olcsóak is.
vannak suttyó helyek, általában ott is csak a lóvé miatt keménykednek, amit írtál sima ügy szerintem, normális helyen
Gyapi már nem csinál, de majd ő megmondja.
Nekem is most esedékes, Akrával viszem vizsgára
Sziasztok! Tud valaki z750 '07-re ulespupot? Regebbi hozzaszolasoknal olvastam hogy Gyapit kell keresni ebben a temaban.
Köszi a gyors választ.Szerintem is egy másik vizsgaállomás lesz.Csak azért szarul esett hogy ok nélkül elküldteter és a vizsgabiztos a nagy profi füllel állapítja meg hogy hangos a motorom.
263/2006. (XII. 20.) Korm. rendelet talán,
de fülre nem zavarhatnak el, hivatalos mérést kevés helyen csinálnak,
de vidd el máshova, nem lehet
hali
ne sértődj meg, de nézd a másik oldalt, kb 6 éve vagyok a fórumon és 2 - 3 havonta kérdés: röviden nincs típushiba, van itt olyan Z ami 80 ezret ment minden gond nélkül, normál karbantartás mellett
ha az önérzetednél nagyobb lesz a kíváncsiságod a megfelelő kulcsszavakkal a keresőben nagyon gyorsan kapsz választ apróságokra is mert én például estefelé tudok fórumot olvasni, pár órán belül ha nem válaszolunk az nem jelent semmit ráadásul az adatlapod kissé udvariatlan
üdv FIGU
Sziasztok
Segítségeteket szeretném kérni,miután szerencsésen megbukott ma a mocim a műszaki vizsgán.Pontosabban be se engedték a vizsgasorra azzal az indokkal,hogy túl hangos.A motoron 2 MiVV GP Carbon dob van,MIVV összekötőkkel és fojtással valamint E-számmal,műbizonylattal+számla.
A kérdésem az lenne,hol tudnék utána olvasni az ide szóló hatályban lévő jogszabályoknak. Előre is köszönöm a válaszokat.
nekem van egy 2003 Z1000 blokkom aminek a szelso hengere ment szet 26000nel ha erdekel es talal...
Hali!Szétment a 4.a váltómba :(
Segítség kéne,és egy bontott váltó a mociba!
2006-os Zx-10R Ninja
Előre is köszönöm!
Érdekelne a véleményetek is,lehet a gyorsváltótól ment szét?
A képnek örülnék. Köszi.
Talán soha nem fogom megtudni, hogy mennyire ad védelmet ez a gomba.
Addig is remélem a legjobbakat.
Meg kötök egy cascot is:-)
Ha jól tudom az Egon-nal van szüneteltrthetöőcasco.
ausztriaban veszem majd a gépet.bocsánat a türelmetlenségemért.