Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olajszűrő cserekor, tölts olajat a szűrőbe és úgy csavard be. Így nem lesz problémád.
Helló! Milyen a Tuono? Nem hiányzik a sor 4?
haza fele előttem jött egy piros sv battára befelé, vagy vmi nyűszöge gyerek volt vele, vagy vmi csini csajszi, a ruha méretből ítélve
Hi!
Szerintem normális!
Ha beröfentem megnézem.
az jó páros.
Nem tudom már sajnos
-Sedu; ez csak egyszer fordult elő
A gyárinak mondottal sosem volt ilyen probléma.

Ma végre idén először láttam egy Z 750-et, szép fehér volt és ráadásul csaj volt a pilóta ( 6 út kivezető)
Azt nem tudom sajnos, hogy milyen minőségű a tárcsájuk, csak a méretek és a kompatibilitás miatt tettem fel. Én gyárit használok, mert amennyire durván én hajtom a gépet (nem), ahhoz édesmindegy. De elég drága úgyhogy csak jó lehet
Ez a Braking mekkora márka amúgy? Az Er-5-nél nálam bejött a Goldffren márka is nagyon, betét- tárcsa párosítás nem maradt el a gyáritól, szinte semmivel. Csak hidegen volt egy kicsit gyengébb hatás..
Kattints rájuk és görgess lejjebb
nálam a 2 link egyforma
Ha 2004-es generáció akkor EZEKKEL kompatibilis, vagyis a válasz nem, ha 2007-es generáció akkor EZEKKEL vagyis a válasz igen
z750 féktárcsája és a zx6r tárcsája kompatibilis egymással? mondjuk egy azonos évjáraté
Jó az olajpumpád? Olyan szűrő hogy gyári nincsen, nem gyárt a kawa olajszűrőt, készen veszi.
Hiflo nekem jó volt.
Milyen márkával fordult elő?

Nekem hiflonál sose volt ilyen.
Sziasztok!
Utoljára egy mega-akció a kawasakis ruházatra a 636topicban
Üdv:
Pálesz
Na jó, azért netről összeszedve mindent lehet itt okoskodni, de a tapasztalat előtt mindenképpen meg kell hajolni
Sziasztok!
Nem rég egy z750-es boldog tulajdonosa lettem. Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy észrevettem a motor beindítása után a hütő és minden vízcső egyből elkezd melegedni. Ez normális? Nálatok is így van? A termosztátnak nem kéne egy bizonyos hőfokig zárva lennie, és utána kinyitnia? Válaszotokat előre köszönöm!

Üdv.: Zsolt
Tapasztalatból írok az olajszűrő témához
Utángyártott szűrővel nekem nem kapta fel az olajat olaj és szűrő csere után Csak úgy sikerült, hogy kilazít motor beindít olaj folyik szanaszét haver tölti utánna közben szűrő meghúz olajnyomás megjött.szóval fél liter olaj bánta, gyárival rögtön megjön
Kawa akcióban én rögtön kettőt veszek így megvan az éves szűrő.
Az olaj/olajszűrő témához.

Mint magán ember én mindig a gyári szűrőt rakom bele. Két okom is van rá:
1. talán a gyárinál a minőség biztosítás jobb
2. nem sokkal - talán 1500HUF-fal - drágább a gyári

Ha évente 10-20* cserélnék olajat, lehet meggondolnám a spórolást.

Én a saját motoromba a Fuchs-Silkolene olajat használok, mert a Kawamnak sokkal jobb tőle a váltója.

AGO Motors
Kawasaki márkaszerviz és alkatrész központ
Ez fasza.

A nagy dolgok elől dőlnek el.
Hátra felesleges.
Ez az a "kenve" fékező?
Hátra hogy hogy elég a síma is?
Tiédhez.

előre: 9900Ft / tárcsa (szinter)
hátsó: 6400Ft (sima)
Biztos jó- csak gyakrolatilag arra akartam kilyukadni, hogy ha a gyári ami tuti abban való, tervezett, stb. 3000- akkor nekem megéri az az 1500 ft többlet, a Hiflovalk szemben.

Bury!

Az általad említett EBC betétek mennyibe kerülnek?
Nem a Kawa..
Denso a felirat a Kawasaki alatt..
Próbáltam utána járni hogy esetleg nem e lehetne megvenni Densoban ezt, de nem sok sikerrel jártam. Szerintem sima Dneosban ez - Kawa felirat nélkül már a Hiflot is leverné árban :)