Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek!

Hátsó gumi csere előtt állok, vagy is inkább ülök, mert vacilálok...
A lényeg az, hogy valaki használ pirelli diablo rosso II hátsót?
Tapasztalatok? Tapad rendesen, vagy attól függetlenül hogy nem olcsó, műanyag hatású? Esős időben milyen? Eddig corsa III volt fent és nem igazán győzött meg.

Előre is köszönöm a seGGítséget!
nekem mann szűrő volt fent tavaly (szintén bárdi) és castrol power 1 racing (az elöző tulaj is ezt tette bele) nem volt gondom vele, nem csipegette, váltó jól működött, így szerintem idén is ez kerül bele, vagy még meglátom. Még mindig vacilálok hogy megmaradjon vagy eladjam...
Hali!

Véleményt szeretnék kérni bukógomba ügyben.
Egy 2007 utáni z750re néztem sw-motech bukógonbát.
STP.08.590.10400/B
Szerintem felfogatását tekintve ez hasonlít legjobban a gyárira és elég masszívnak tűnik.

Kérdés: Szerelt már fel valamelyikőtök ilyet?
Mennyire lehet ez jó?

Egyszerűen kiváncsi vagyok a véleményekre.
Több szem többet lát alapon.

Fec
Sziasztok régi és új kollegák ! El szeretném adni a motorom. 2005-ös z750. Első kérdésem a fórumtársakhoz lenne, hogy mennyiért mennek mostanában az ilyen korú gépek? Sportdob, fokozatkijelző, zselés ülés, plexi van hozzá. És ha valaki esetleg keres leinformálható gépet akkor szóljatok neki, vagy nekem, mert tényleg jó a vas.
Köszi
bury!

Ment a mail.
Zsolti!

Megkaptam a választ, köszi!
Szia Zsolti!

Írtam mailt, szelepfedél tömítés ügyben.
Tudok segiteni! Adatlap!
dobj egy email légyszi.

ide
Maga lenne a tökély!
Annyi kérésem lehetne, hogy inkább a budaörsi tecsó parkoló, mert napközben Budaörsön dolgozom.
Olajban milyen árban mozog 4liter 5100, 7100, és 300V? (10W-40 vagy 10w50)

Köszi!

Holnap megyek Pestre.

Hiflot tudok vinni Érdre.
1700 píz
keresek z750 re fejidomot vagy külön lámpatestet előre! 2007 előtti mocira illetve hűtőt! Ha valakinek van kérem jelezze! levee18@freemail.hu Köszi!
Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy a MANN Filter-ről mi a véleményetek?
Most tudok a Bárdiba 2218 Ft-ért ó, illetve Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50-es olajat 2658 Ft/literért.
Szerintetek jó a szűrő? Kocsiban elég TOP kategóriának számít.
Azért kérdezem mert Hiflo-t, vagy K&N-t postaköltséggel együtt tudok rendelni, ez meg itt van a "szomszédban" és még kedvezményes is.
Köszi de ez nekem túl csicsás meg ha jól látom csak 125 mm hosszú és az rövid mert ami rajta volt az 130 mm és utána vettem én is egy 125 mm-eset de rövid.
Helló én a motorline.hu- ról rendeltem, a termék kódja 01687-KZV
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy Kawasaki z750 2004-es modellre hol lehet megfelelő méretű (nyitott végű 130 mm-es) markolatgumit venni? Halálra kerestem már a neten de sehol sem találok.

Köszi.
hali
szuper lett , fasza nagyon,
és ne kérdezz semmit nem tettem még fel
Sziasztok
Ha érdekel valakit rendszámtábla tartó, tudok segíteni. Egyedit is megoldom.
Mentem én is sv1000s-el. jó jó de kiràly volt visszaülni a z-re.
ez kicsit másmilyen.
le van áttételezve így nem rángat. persze alig mentem vele.

de már nagyon várom.
Akkor jobbulást kívánok! Én is gondolkodtam a Tuonon, de az SV1000S után rájöttem, hogy a V2 nem nekem való. Nem tetszett, hogy 3000 alatt nincs nyomaték, és hogy folyamatosan pörgetni kellett, valamint lakott területen az 50km/h az 2-3-ik fokozat. Vigyázz a lassú kanyaroknál, és körforgóknál, mert ott sem szabad alacsony fordulaton érkezni! Minden esetre vigyázz magadra, és szellemülj rá a V2-re ( ezt fórumon írták anno nekem ), mert nagyon más. Nagyon szép moci, olvastam róla jót, és rosszat is. Biztosan szeretni fogod!
Még csak a próbakörnyit mentem vele.

Szombaton vettem. Hétfőn térdműtét.

Szóval még nem volt alkalmam egy normálisat menni vele.

Ami biztos, hogy a váltója sokkal jobb. Műszerfal nagyon okos :-)

Technikailag is faszább. Z a szívem csücske volt.
Remélem ez is az lesz.
Nekem a régi típus nem tetszik, de ez jól néz ki.
Hello Mindenki.
Még egy métert sem mentem a motorral és a vevők sem tolonganak,ezért felkerült a hasidom.... .
Így többet ér?!
Power commander III USB eladó 2006 ig z1000 hez
Bocsi én néztem be