Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2006 ig z1000 hez power commander III usb eladó
Köszi
Nem hirdetted már itt 1x? Mintha kérdeztem volna hogy 2003 as ba jó lehet e...
Azt megköszönném
üdv! ide küldtem a telefonszámot : tamas.macsuga@freemail.hu
ok köszi. dobd át a számát.
tamas.macsugakukacfreemail
holnap elkérem a számát csákónak.
Ár?
Köszönöm szépen!
MSN- en kívül, hol lehet még elérni?
Ezt én is elteszem! :)

Louis az egy motoros cuccokat forgalmazó nagy áruház lánc.
Basi2 csinál neked hasidomot !
Köszönöm! A Louis egy tag, vagy egy oldal?
Múltkor volt itt egy szép, bár nem eladó..
E- bayen, és a Louisnál láttam szépeket, Bodystyle, Puig, stb. márkában..
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni tőletek! Most veszek egy 2005ös kawa z750-t és has illetve a hűtő oldalán lévő idomokat keresek, de nem sok sikerrel. Tudnátok esetleg tanácsot adni hogy merre találhatnék? Segítségeteket előre is köszönöm!
Z 1000 2006 ig power commander III usb eladó
Noh, eljutottam végre odáig, hogy teljesen összerakjam a kawát (hűtővíz feltöltés és a tank is felkerült végre). És jelentem a gyertyacsere és szöszmötölős tankfelrakás után a motor újra úgy jár, ahogy annak járnia kell. Már csak valami emberi időjárás hiányzik, hogy rendes menetpróbát is csinálhassak.
Végre itthon.
nekem van 2 valahol.. atepitesbol maradt meg....nem sokat futottak. megkeresem es megmerem neked oket.
en hatso emelore szoktam felpattintani aztan vagy 1-1 spanifer a bukogombak alatt vagy 1 a tank elott (a villanyak alatt) atvezetve....
Sajnos nekem kellett, mert anyámnak egyik hülye gyermeke (én), anno február közepén 2 fokban belerongyolt egy markánsabb kátyúba és kifosta egyből az olajat az egyik villa... mondjuk mire hazaértem (kb 50km), addigra a másik sem volt a helyzet magaslatán. Így sajnos kellett neki a nagy generál.
Én sokat túrázok, pont ezért választottam ezt
a sportbírói tanfolyamokról sajnos nem tudok, én 4 éve Németországban élek, már sajnos nem csinálom, de az autós és a motoros tanfolyamok külön vannak! Teljesen mások a szabályok is, sőt a zászlók is változóak...
Kulon van szakagakra bontva. Szerintem indul tanfolyam.
üdv mindenkinek! tegnap hozták be ezt a z-t, 4 évig állt, esztétikai hibás, valódi 16 000 km-t futott zsír gyári hanggal, első sárvédőt kell javítani, jó gumik vannak rajta, összes kulcs, forgalomba helyezhető, ha valakit érdekelne.