Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maradok a hiflonál.

Szerintem az egyik legnagyobb gyártó. Rossz nem lehet.
mi pénz a Kawasaki z750
Motoroznom kellene már, mert kezdek kényszeressé válni... különben is kit érdekel az olajszűrő?!
Ja, és még valami... a Hiflo Thaiföldön készül, a K&N pedig a tavalyi év közepe óta Koreában.
Van ITT egy kis infó néhány olajszűrővel kapcsolatban.
Nem néztem végig, csak a Hiflót és a K&N-et csekkoltam le gyorsan és e szerint a K&N egy erős 1,5 mm-rel nagyobb átmérővel rendelkezik ugyan, de a szűrő kialakítása teljesen egyforma, és maga a szűrő rész ugyanannyi redőből áll (62-ből).
Na pont erre kezdtem az előbb én is rákeresni. Hogy van-e bármi különbség olajszűrő és olajszűrő között a rászitázott feliraton kívül.
A következő cserénél lehet én is bepróbálkozom valami mással :) Ez már kis csepp a tengerben annyi lóvét elégettem erre a dögre.
Szerintetek a kawa gyártja a szűrőket?
Igazából biztos semmi, de hát valahogy túl olcsónak éreztem mindig is a Hiflot, legszuroben még olyat is hallottam, persze ki tudja mi az igaz, hogy kissé ritkább is mint a gyári.
Ez meg az amit eloirnak. Ennyi...
Nemmellesleg az utóbbi években lement az ára a gyárinak 3 ezer ft köré. Akkor megmmiért ne!?
Nem, tényleg kíváncsi vagyok mi a különbség. És hogy van-e egyáltalán jelentősége ha 6000 km-ként úgyis cserélem az olajat :)
Fisi!

Köszi szépen Kawazsoltitól szerintem mást is megkérdezek.
Igazan mondjuk nem is az olajszűrő a lényeg, hanem az olaj ami benne van. Olyan rossz minőségűt meg úgy sem vesz az ember... A szűrök közötti különbséget, meg inkább jobb olajra költi az ember.
Egyébként mi a baj a Hiflofiltróval? Én ezt használtam mindig.
Bingo illetve a régi Big Bang most már Ivanics, de nagyon jó a sokak által ismert Kawazsolti, vagy az Ago is !
Fisi!

A gyári olajszűrőt hol veszed?
Esetleg hivatalos márka szerviz?
Én szinte csak gyárit ,max. ezer forinttal esetleg 1500- al drágább mint a Hiflo filtro szeru szarok...
Szia fisi!

Köszi a választ, szerintem Fuchs lesz, mert itt van egy bolt nem messze Budaörsön ahol dolgozom, így akár ebédszünetben is megtudom venni akár.
Olajszűrő tekintetében milyet használtok?
Hiflofiltro? Esetleg más? Autós boltokban nézegettem de sehol sem lehet kapni, max webshop-os oldalakon, viszont ott meg kiszállítási díj van.
Muldi!

Netrisk-en néztem meg, és ott a legkedvezőbb a mostani biztosítóm volt. Tehát van a többihez összehasonlítási alap.
Hogy hogy most ennyivel kevesebbet kell fizetned biztosításra?
Nekem Fuchs van benne, már az Er5- nél is erre a markara, meg a Xado ra tettem le a voksot. Szerintem egy jó olaj. Én a Pro 4 10 w-40-et raktam bele, de ha hajtosabb vagy akkor a Pro 4plus10w-50-et ajánlották a Fuchsosok.
Hali!
Onlány oldalakon nézz szét, hogy melyik biztosítónál az olcsóbb.
9500/év? Az még nem is olyan borzasztó... nekem 2009-ben 9600/negyed év volt...
Most meg fizetek 4600 pénzt évente.
Sziasztok!

Lenne két kérdésem hozzátok.
Az első: - Most jön a KGFB váltásomnak az időpontja, jelen esetben A0-ben vagyok, tehát most ápr. 19-én megyek át B1-be.
9000 Ft-ot fizettem az elmúlt évre, és most a legolcsóbb is 9500 Ft.
Tudtok valami jó biztosítót? Már az is furcsa, hogy nem csökken, hanem nő az éves biztosítási összeg.
A másik az olaj... Tudod ahány ház annyi szokás. De!
Most Castrol Power 1 Racing 4T 5w-40 van benne.
Szeretnék váltani, vagy Motul 7100 vagy ha lesz rá keret 300V-re, vagy Fuchs PRO4-re.
Ki mit gondol a két olajjal kapcsolatban?
Ja igen... Kawasaki Z750S (2006)

Köszi a válaszokat!
Mintha nem is akarná eladni. Mindenesetre mondjad neki, hogy csekkolja le a cikkszámot, és ha az megvan akkor már elég egyértelmű lesz a helyzet.
óvatosan toljad földi,
mert annyi a trafi mint mezőn a dudva, ma 3 al találkoztam
Köszi! Ezeket én is tudom csak tél elején ugyanigy meghirdette akkor ugy mondta hogy 2006 oshoz valo. Beszéltem az Ago val és azt mondta az nem jo az első szériáshoz. Mondjuk azt nem néztem hogy ott a tel száma az oldalán. Holnap megcsörgetem ha visszaérek magyarba. Nem biztos hogy örülne ha most felhivnám
Halló! Mivel a kolléga figyelmét láthatóan elkerüli a kérdésed, hadd szemtelenkedjek ide! Azt írja a srác, hogy 2006-ig jó, vagyis nagy valószínűséggel Gen 1 Z1000-ről van szó, tehát a 2003-hoz is jó lesz, mert 2003-tól 2006-ig a honlap szerint ugyanaz a 210-411 cikkszámú PC való bele
Egyébként pedig lehet egyszerűbb lesz felhívnod a srácot, ott van a telszáma a profiljában