Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Nekem 2006- os Z750S-em van, és nemrég kicsereltem a kormány vegsulyokat mert találtam szebbet.
A csavarjai sajnos a kiszedes áldozatai lettek, de maga a vegsuly kisebb természetes kopást eltekintve megvan.
Ha érdekel akkor megbeszéljük mit ér neked!
Helló

Még megvan...

Leo Vince GP + sport légszűrő 55 pénz
Hello Z tulajok!
Z750-hez keresek kormányt és súlyt ! 2006-os
Ha esetleg van valakinek akkor írjon!
A gyárit szeretném lecserélni, mert fáj a csuklom..
Esetleg ötleteket is elfogadok, hogy milyen típust ajánlotok ....
köszi
Én leiratkoznék a balaton kerülő körről, most voltak foglalózni a motort, holnap viszik
ja mondjuk neked masik osszekoto kell mert mas az evjarat....most latom csak :)
elso es utolso kepemen latsz egy miller dobot, az meg meg van nekem. van benne E betu is es nem tul hangos.
Hali!
Kipufogóval kapcsolatban Jelcsát keresd a fórumban.
Szervíz terén Ago motors-t ajánlom
Lánc: 525ZVMX ezt ajánlatos 100 le felett.
Szokott lenni Z találkozó, ha valaki megszervezi csak valahogy senki vagy nagyon kevesen jönnek el
Dobj fel egy időpontot lássuk ki jön?
Lancbol az 525ZVMX az erosebb ha jol tudom, nekem anno Z750-re ez lett rakva.
Bontóban 45 rongy két gyári dob, így ez a verzió hanyagolva... (SV-hez anno 8 rongyért vettem egy gyári dobot, és 10-ért lett volna egy másik). Írtam Martin-éknak, de úgy kb. 100-120 lenne a két dob, most kíváncsi vagyok Raptor-ék mit mondanak!

Három újabb kérdés:
- Tudtok Pesten normális (árban és minőségben) Kawa márkaszervizt? (gyertya és légyszőrű csere, fojtószelep szinkron, szelephézag ellenőrzés, hűtőfolyadék csere)
- Lánc: kell az 525ZVMX vagy elég a 525VX? Tapasztalat?
- Szokott lenni Z találkozó?
Ja, igen 4l-re gondoltam. megszoktam az autóhoz való kiszerelést.
Halló Anett!

Azt ugye tudod, hogy ha leülteted a motort, akkor nehezebb lesz vele kanyarodni? Nekem ha jól emlékszem van otthon 636 kutyacsont, ami hosszabb, és jó lehet neked... Megnézem, és ha gondolod, akkor egy postaköltségért cserébe elküldöm neked, de nem tudok semmit tutira ígérni, mert elég sokat költözködtünk mostanában, és ki tudja merre lehet.
Sziasztok. Valakinek eladó sportdobja nincs véletlen? Nem túl hangos és e szabvány.
5 literes?
Irtam olajember-es email cimre..
Hello
Engem érdekelne mennyiért tudsz Motul 5100 10w50 olajat hozni 5L-est? Most vettem és kíváncsi lennék mennyire jártam jól.
Köszi
Én motullal foglalkozok. Ha érdekel, akkor szólj :-)
Helló,

kutyacsontra keresve találhatsz ezzel kapcsolatban infókat itt...
Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem hogy a motort hogy tudom lejjebb ültetni? A hátsó rugót próbáltam már. Az úgy jó ha 190/50 helyett kisebb gumit veszek rá? Csak pár centivel alacsonyabbra szeretném leültetni. Segítsetek légyszíves hogy hogyan tudom megoldani mert alig ér le a lábam és így nekem kicsit instabil a moci. Nem gáz annyira csak jobb lenne ha teljesen leérne. :)
Fuchs Pro 4 electrosyntec 10w-40 XP. Ez most a Fuchs új adalék csomagos olaja.
ja meg motul 300v factory..
Az lesz...és milyen olajat, mert aztán mindenki mindenre esküszik.Én motult használtam előző mocinál az bevált de abból 7100-ast raknám bele vagy fuchsot vennék..ha esetleg van ennél jobb vagy valamelyikről jobb tapasztalat...?
hi
Vidd el a motort valami kisebb faluba,ahol sorban sem kell allni,es 2perc alatt megcsinaljak!nagyvarosban mindig oboa van,kisebb helyeken meg semmi céco.
Valami biztos hogy van a dobban, de még én sem kaptam szét a sajátomat. Azt viszont tudom, hogy némileg megnyitották a dobot, meg ha este motorozok és megállok és belenézek a dobba, akkor valami szépen izzik benne.
Elméletileg?

Ha nem vagy benne biztos akkor cseréld le.
Mennyibe került a motor és mennyibe kerül egy olajcsere?
hello!
ma motorozás közben a váltó a 2 és a 3 as közt ürest fogtam vagy nem akarta bevenni a 3-ast.Olvastam hogy határozottabban kell be tenni de 1x 2x így se akarta bevenni...Javaslat valakinek?Olajcsere, de elméletileg most volt benne..?