Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A felsleges 20 ropit az új szimmeringekre- és porvédőkre értettem.
Igazad van, de én nem fogom széthúzni a telot hanem csak a gépkönyv szerinti csere metódust akarom megcsinálni. Abból a 20 ból meg szinte megvan a progresszív rugó szett az elejébe, meg hát reszketek itt már 2 éve a telo olaj cserétől. Tavaly az Er5- be Suri cserélte, ott szétszedettem meg szimmering csere is volt (felesleges 20 ropi plusz kidobás az ablakon), szal szeretném már elérni azt hogy SK nekiveselkedek a saját motorom telójának..
Szerencsés Jó választás, bár nekem a sima jobban bejön, az sx túrásabb
Kérdésem lenne: motoros sportbírói tanfolyamot idén nem indítottak?
Az autós is kel hozzá vagy külön van a kettő?
Köszi!
Én bevallom férfiasan, de női szégyenérzettel, hogy kawa márkaszervizben csináltattam meg az első telómat... igaz 20 pénzbe fájt, de legalább nem kellett fabrikálnom állványt, meg sakkozni, hogy hol kéne kibakolni. Mert ha felborult volna, akkor tuti először tökön, aztán szíven szúrtam volna magam. Bár ha van egy hátsó emelőd, meg csörlős emelőd, amivel az elejét is fel tudod emelni, akkor előrébb vagy, mint én voltam.
Sziasztok!
z750hez(2004)keresek elso fektarcsakat ,lenne esetleg valakinek hasznalhato darab?
Udv
Teló olaj cserehez senki!?
Esetleg ki, hogy és hol emeli a vasat!?
Nekem már tavaly is ez volt a problémám sajnos... most végre eljutottam odáig, hogy gyertyasor csere. Ha elhagyja, akkor megvan a hibánk. Bár még egy benya rendszer takarítást utána még megeszközölök. Ha meg nem, akkor elmorzsolok egy aprócska könnycseppet, hogy zsebbenyúlósabb és idegőrlőbb a gond.
Hmm...érdekes! Nekem is pont ezt csinálta a legutolsó 2 alkalomkor, de 5-6 km után elhagyta, ahogy teljesen átmelegedett.
Két dologra gondolok:
-vagy a benya "romlott" meg (most tankoltam rá 10litert, kiderül legközelebb)
-vagy a Power Commander térkép nem az igazi ehhez a környezeti levegő hőmérséklethez nem üzem meleg állapotban.
Vmért kihagy 2 henger hidegen. Mikori a benzin benne? Gyertya? A 2 motorozás között lett szerelve rajta vmi?
eddigi tapasztalatok alapján az AC pumpa tud elromlani, illetve benzincsövet tudja elszorítani a tank...ha bénán lett visszatéve...
Helló mindenki.

2011 decemberében vásároltam motoromat, egy 2004-es évjáratú Z750-et. Viszont jelentkezett egy hiba, amit nem tudok mire vélni. Remélem tudtok segíteni. Szilveszterkor használtam a gépet, semmi baja nem volt. 02.16-án vasárnap elővettem. Elindítom pöccre indul ahogy szokott. Elindulok és a hangja sorhangról átvált V motor hangba. Visszaengedem a gázt és újra sorhang. Ha ráhúztam, megint elkezdte. Elmentem vele az első benzinkútig kb. 15 km. Teli tankoltam kb. félig volt a tank, mert én hülye szilveszterkor nem tankoltam vissza (tele). Utána nem jelentkezett. Megálltam vele kb 1 órára, lehűlt, elindulok és újra rosszalkodik. Valakinek valami ötlete?
Van már néhány hónapos a cikk, de azért belinkelem, hátha valaki elkerülte. Érdekes, hogy kevesen építenek a Z-ből café-szerű motorkat, pedig igazából remek alap erre is. Én is valami hasonlón töröm a fejem, csak az enyém 04-es.

http://thebikeshed.cc/2013/11/...

itt meg magyarul is iolvasható:

http://motobloginhun.blogspot....
Köszi Srácok, igen a GSX F után ez egy könnyen kezelhető motor.... Teljesen más a súlyelosztása, rögtön szerelem volt
Nagyon köszi, mindenképpen fogok:)
Hihetetlen , hogy 27 évesen jobban vártam ezt, mint anno a Mikulást.
Gratulálok a mocihoz! Vigyázz rá nagyon!
Szia,
Köszi az ajánlást, de már egy 2006 Z1000-es nagyon boldog tulaja vagyok:)!
Meglepően fordulékony és nagyon könnyen kezelhető!
hali
a GSX750F után a Z-750-es is más, de az 1000 tuti vigyorgós lesz
gyakorlatilag kár részletezni más kategória, ha érdekelnének részletek a keresővel sok mindent gyorsabban megtudhatsz
Szerintem nagyon jó választás- egyik nagy kedvencem a típus!
Gratulálok!
Sziasztok, úgy néz ki ennek a Kawasaki Z 1000 SX boldog tulajdonosa leszek. Bár a vásárlást nem befolyásolja, de mégis kíváncsi lennék a véleményekre...
Én sem találkoztam vele azóta....
Boldog Szülinapot te betyár :)
Halihó Janika
ezer éve nem hallottam rólad, motorról semmit nem tudok,
de örülök hogy írtál, tudom hogy az örült topikba nyomod,
legutóbb a Kawa napon se láttalak pedig ott többnyire összefutunk!
Sziasztok!

Első telóban szeretnék olajat cserélni, ehhez kapcsolódóan kérnék segítséget, azoktól akik már sk. megcsinálták ezt.

Mivel a szimmering és a porvédő teljesen novi csentonak tűnik, úgy gondoltam csak az olajat önteném ki belőle. Kérdés, ilyenkor mivel szoktátok- és hogy, átöblíteni a telót?
Gondolom, hagyjam egy jó pár órát fejre állítva hogy jól kicsorogjon?!
Ilyenkor rendesen kifolyik a maradék is? Gondolom, persze totál száraz nem lesz ekkor sem?

Tervezek rakni bele progresszív rugót is, Wirth és Wilbers márkákat láttam, ki mit ajánl?
Teló olajból is, mint annyi másból a Fuchsot preferálom, de ha valaki mást ajánl, azt is meghallgatnám!

És még egy kérdés. Ki- mivel emeli meg a motor elejét? Lévén, hogy baxtak rá rakni középállványt.

Esetleges házi megoldás ami tuti?
Nem szeretnék első villa emelőt venni, valahogy ódzkodom tőle.

Köszönöm a segítséget mindenkinek!
Minek az neked ? Visszahúz a szíved a Z-s táborba ?
Most hívtak , hogy holnap 11ig be kell feküdnöm a kórházba.

"végre" meglesz a kövi műtét.

Akik rendeltek tőlem azoknak bocs. 2-3 hétig kényszer pihi.

Mostanában nem lesz tuonózás. Szurkoljatok sziasztok
Szasztok!

Az én narancsomat nem láttátok esetleg valahol? Ugyan meg van e még vkinél?