Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóól van az:) Kb 2-3hete, az arany,-szarvas utca kereszteződésénél mentem át zebrán asszonnyal mivel egy úr voltál és megálltál nem úgy mint egy néhány bunkó:D meg is dicsértem a motorod de szerintem nem hallottad :DD Utána megküldted neki :)
Igen, én vagyok az a suhanc aki rendeltetésének megfelelően, télen a hideg aszfalton Driftelni használja a Z-t. Csak nem mindig adja ki.
Ááá Dormi:) Te vagy az a suhanc aki télen se rakja le a gépet:)))
Egy jó karosszériás 1-2 óra alatt kihúzza aztán lehet gittelni na ez már több időt vesz igénybe hogy szép legyen, és festeni.
Én elhiszem, csak a felső - hátsó rész nagyon belappadt.. Azért kérdeztem, hogy mit lehet ezzel kezdeni, hogy új állapotot lehessen elérni?! Mivel tudják ki hozni belőle a horpadást?
Lehet belőle, csak nekem volt másik tank, így felpattintottam azt.
Sziasztok.Z 750-hez 2007-es hasidomot keresnék ha esetleg itt van valakinek eladó jelezze.Köszönöm.
Ebből egy nagyon tankot lehet csinálni kb ugyanannyi költségből mint amennyibe most kerül !Az enyém ennél csúnyább horpadást szenvedett és csak hogy illusztráljam betettem néhány képet igaz hogy abból a szögből nem látszik a sérülés helye, de ha nem tudom hol van észre sem lehet venni! Ja a motort teljesen egyedül raktam össze segítség nélkül, persze miután engem összeraktak
Ebből amúgy lehet még tankot csinálni?
Szia nekem van tankom de horpadt, a mellékelt képen láthatod, milyen állapotú. Ára ennek megfelelő: 6000Ft tel.:30/9068005
Ja, a csuklódtól és a jókedvedtől függ.
Sziasztok

z750-re (2004) keresek tankot nincs esetleg valamelyikőtöknek
elfekvőben?

üdv
Sziasztok!

Keresek 2004-es Kawasaki Z750-hez hátsó ülés púpot, nem gond ha sérült kis mértékben...

Köszöntem,
(jocooo1984@gmail.com)
hello!
Megmértem a gyári kipuff csövét: 48,5mm
akkor ha most csináltatok másikat kicsit nagyobb is bele megy?
annyi hogy a suononak 51mm a belső átmérője akkor lehet hogy végig 51mm-es cső megy végig és a végénél lenne egy szűkítés?Mert minnél nagyobb csövet akarok hogy jobb hangja legyen
Gratulálok a VAS-hoz, nagyon szép! Remélem sok örömöd telik majd benne!
kawa villogtat.

ahogy megjön a nyomás elalszik
Elhiszem hogy penge! Viszont van még egy kérdésem.. Ha ráadom a gyujtást akkor villog az olajnyomás jelző és indítás után kialszik. Ez mennyire normális? Csak azért kérdem mert más motor márkáknál gyujtáskor csak világit és utána alszik ki! A kawáknál csak villog? Bár néztem az olajszintet is , gyenge félig van. Gondoltam inkább megkérdem hogy melyik variácio a lehetséges... kevés az olaj és azt jelzi, vagy pedig a Kawáknál a villogás a jellemző a világitás helyett?
Pedig a narancs élőben elég penge :-)

Szép a géped
Köszönöm ! Az én mocim 2009/10 havi! Elöbb megnéztem a képeidet, jó bőrben van a mocid! Én is erre az évjáratra kacsintgattam, és pontosan erre a színösszeállításra! Szerintem ez nagyon odavág a rendszernek! A narancs ülés és a teleszkópok nagyon jól mutatnak rajta! Az enyém is fekete-fehér! Amig keresgéltem a hirdetések között , hiányoltam ebből a narancs színt, de így élőben már nem hiányzik annyira ! Köszönöm az infókat is !
Gratula! Milyen évjárat? Enyém 2008-as, túra 2 személy 5,5L
Szia!
Használd a keresőt Z1000-re rengeteg találat van illetve nem mind1 az évjárat mert a 2006-os az első széria a 2007-es már a 2 széria és árban van némi különbség is!
Köszi az infót !
Sziasztok,

Szeretnék vásárolni egy Z 1000-et, (vagy Z 750),a Hornetem után, amit éppen a mai nap adtam el, keresgéltem már sok oldalon, de sajnos (nép)ítéleteten és hasonló oldalakon nincs sok találat az 1000-re, ami inkább érdekelne.
tudnátok pár szót írni, tanácsot adni erről a mociról?
2006-2007-évjáratot szeretnék.

Nagyon köszi,

Üdv,
Gábor
7 liter, lehet rajta csökkenteni, de nem olajadalékkal.