Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem nanoenergizerrel 330at is elmegy
Miért érdekes a fogyasztás? Nekem a kicsiZ 280-300 km-ert megy el egy tankkal. Ha a fogyasztást nézném, robogót vettem volna.
Ó Peti, ne legyél lusta keresni! Ha beírod a fórum keresőjébe, hogy "fogyasztás Z1000" az első találat az a post, hogy "nyitott dobbal, és sport szűrővel, vegyesen 6,5 re jön aki a fogyasztás és olyan 220-240 között megy el egy tankkal a Z1000 nekem."
Egyébként meg üdvözlet :)
Sziasztok! Multhéten lettem Boldog tulajdonosa egy Z1000-nek.. Valaki hozzá tudna szólni ahhoz hogy mennyibe áll meg kb a fogyasztása ?
Paff, mondtam én!
Gyári gyertyakulcs nem volt jó!?
Hi!
Gyertyakulcs-csukló-toldó-csuló-racsni.
Nekem ez volt a nyerő kombó
Észben is tartottam, figyeltem az igét.
De gondoltam cserélek már benne löttyöt is, úgyhogy minden csövet leszedtem.
Szerintem egy Diósgyőr - Fradi mérkőzésen nem hangzik el összesen annyi, mint amennyit én elmondtam... de hogy volt az anyja román, ukrán, tálib, albán... Ráadásul vettem fasza jó új hosszú gyertyakulcsot, amiről kiderült, hogy rövid, úgyhogy azzal kezdtem a projektet, hogy szétvágtam a kulcsot, hogy megtoldjam és kiérjen a vázcsövek közül.
Vizcsovet nem kell levenni, csak a termosztat házat!
En szóltam, nem mondhatod hogy nem figyelmeztettelek!
Legközelebb már sokkal jobban fog menni!
Vagy nem...
Hány k***va a***d-at mondtál el?
Hölgyim, Uraim és egyéb!

Ez a gyertyacsere a z-ben tényleg türelemjáték... Hogy az anyja búbánatos szőrcsimbókos seggébe tudott a ferdeszemű tervező ilyen hibát véteni, hogy ennyire elb*szott helyen vannak a gyertyák? Mondjuk a 4 órás szintidőn belül maradtam, mert csak 3.5 óra volt tanklevétellel, szerszámgyártással, az összes vízcső levételével, folyadék feltöltésével, fél óra hólapátolással, 5-6 cigiszünettel együtt.
bemutatkozásnak elég suttyóra sikerült
bár csoda hogy ismered a betűket
a sorba rendezésükkel még foglalkozz kicsit
Viszont van rendszám! Ez alapján is ha ügyes vagy, tudsz infozni kicsit!
hát itt ez az idióta.. hát melyik fórumba nem irt még...

kártélyemes ember..nálad baj van ..nem kicsi..
mondom kérj segitséget...van az a pont ahonnan még visszajöhetsz ...
bár tudnod kell azért hogy érdemes-É visszatérned...

itt úgy érzem nemzeti összefogásra lenne szükség..motoros nemzetire...
mert kitiltani nem lehet pedi elég sokan próbálkoztak már vel a moderátornál...
akkor nyissunk neki egy topikot.. ..oszt ott olvas6ná meg irhatná magának a kérdéseket amikre egy idő utána a saját válaszait sem fogadná le
NE őrjöngj BURNYÁK...hanem mennyetek KAVASZAKIT venni...LE ne maraggyatok RÓLA:)

SZIA!:)
szerintem is takarodjál. Mocskolódásodra senki nem kíváncsi.
Persze persze..megyek MÁRIS...:)

Azt látom hogy NINCSENNEK...mivel ITT vagy te MINDENKI hejjett...a SZÍNVONALAS OKOSSÁGODDAL:)

A napokban valamékk TOPIKBAN olvastam az egyik TAG hogy FEL volt HÁBORODVA az IJJEN hirdetések miatt,és hogy mekkora KRETÉN aki FELADJA...
NEM az a KRETÉN aki feladja..hanem AKI RÁBORUL...:)

Amúgy az IJJEN HIRDETÉSEKET kellene TÖRÖLNI...nem a SPICLIKET,HÜJJÉKET spékelni a JELENTGETŐS gombbal...
Ez nem a Te területed itt nincsenek hülyék nem éreznéd magad otthonosan, úgyhogy legyél szives egy normális topicba ne pofátlankodj be és ne rontsd a színvonalat
Monngyam a CÍMET FOGYATÉKOS?
Ekkora barmot bazmeg...még INDULNA...a nagy SEMMIRE:):):)
Ismeri valaki ezt a motort? Nincs telefonszám, és nem válaszol e-mailre. Pedig indulnék érte
gyújtás levesz és egyszerre kell nyomni a két gombot.
A piros ledre gondoltam, ami villog, a hondán ki lehetett kapcsolni, hogy ne villogjon.
ezért kell lecsupaszítani gyárira, aki elvisz az úgyis megveszi az extrákat ami kell neki és megnyukszik, hogy milyen fasza extrákat tett rá
H. Attila