Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és vlk suonohoz összekötöt tudna elérhetö áron?
Üdv.
Kipuff választás előtt állok azt a suonot néztem ki, és az lenne a kérdésem hogy a rövidebb puffnak más a hangja mint a hosszabnak?Mert most lenne egy jó vétel csak én a rövidebb dobot néztem...
Lehet hülyeség de a videoknál vettem észre a különbséget..
válaszokat előre is köszönöm!
egyszer engem hívott a haver, hogy nem indul ez a geci motor.

most mi a faszt csináljon.

gyújtás van? - van
piros kapcsoló nincs lekapcsolva? -nincs
önindító teker? - nem

akkor húzd be a kuplungot...

és beindult :-)

szegény tiszta kétségbe volt esve.
Lehet, hogy csak a killswitch maradt bekapcsolva, és azért nem tudod beröffenteni?
esetleg csípőfogóval
sehogy!
Sziasztok!
z750 2011-esen az immobilisert hogyan kell kikapcsolni?
nekem a kx 250 2T-ben is volt és nem csúszik tőle, a z-nek meg végképp nem.

ha marad a cbr akkor tavasszal abba is rakok :-)
Látod megse csúszik meg tőle. Jó páran használják pedig ismerosok közül, meg ez volt az Er - ben is, ott se csinált semmi gebaszt..
A kuplungban is legalább két féle fém van
* xado, t9...
A Csoda, meg a nano nem hat csak a fém részekre, a kuplungot nem bántja!
Én kicsit félek ezektől az adalékoktól, meg speckó adalékolt olajoktól, mert egyszer vettem (talán a mobilnak volt ilyen) egy ilyen agyon adalékolt mocskossul mindenre jó és persze jó drága olajat...ami lehet nagyon jól esett a hengerfalnak, de mivel a kuplung olajfürdős, szépen elkezdett csúszkálni, amíg aztán szépen fölégtek a lamellák. Igaz akkoriban épen nem kíméltem, no meg ez egy DR-z 400-as volt. Azért választottam most MOTULT mert agyon dícsérték, de úgy olvasom itt, hogy a Z annyira nem szereti.
keverni szerintem sem érdemes.
Hát nem tudom a Xado csinál e valamit a fogyasztással, kicsit vívódtam is hogy melyiket rakjam bele a kettő közül, de a Xadot már régóta használom, így maradok annál.
aAztán, ha esetleg nem jön be, és utána bele lehet- e rakni a Nanot, azt nem tudom, de gondolom, ennyire keverni már nem lenne egészséges?!?
nekem bejött a motul. 5100 10w50 és 7100 10w40-el is hajtottam.

nekem van benne nano. :-)

4,8 a fogyasztás tempósan
Hát az előző fakezű sündisznó tulaj Motult rakott bele, de elkezdett valami autó sebváltó olajat mutogatni hogy hú ez van benne, na mondom biztos? Ja nem. Na mondom fasza.
Nekem a Motul az Er5 nél se jött be, ott a Fuchsot- és a Xadot használtam. A Zénél megint Fuchs SILKOLENE PRO 4 10W-40- re szavaztam. Majd ebbe rakom bele a Xado- kifejezetten motorokhoz ajánlott adalékát. AZ Er-5 nél bejött. Lényegében hasonló mint a bury (jól emlékszem?) által ajánlott Nano energizer, csak ez a cég hamarabb volt itt mint a Nano, ha jól tudom.
Er- nél bejött, abban reménykedem, hátha itt is alkot majd valamit a nyikkanással.
Köszi a részletes választ, megnéztem a videót és az abban szereplő motor is elég polírnak tűnik, így arra jutottam, hogy a "LEAVE IT ALONE" verziónál maradok.
Neked egyébként milyen olaj van a gépbe?
ülések le és azt hiszem a tankot is meg kell emelni.
Sziasztok! Kawasaki Z750R tulajdonos lettem, de sajnos nincs meg a kézikönyve! Esetleg valakinek nincs felesleges?
A légszűrőhöz hogyan lehet eljutni? Köszi
Van két pár megmaradt szinteres első fékbetétem! z1000 02-06 Egészet 8 ért eladnám!
Enyémben óra szerint 13 ezer van a hangja amúgy szerintem álomszép. Hát majd kiderül, mi az igazság..
Szia LEROY!

Hát igazából, anno kicsit körbe kérdeztem, én itt szerelőket, márkaképvisletet, de sneki nem tudta megmondani mi a baja. MAradtam abban, hogy használom, meg rakok tavasszal bele XADO gélt, és majd kiderül, változik e valami?
Még beregeltem az angol Zé fórumra is, és írtam nekik google fordítóval, illetve az itt is linkelt videot, oda is beraktam.


Erre ezt a választ kaptam : "If you are talking about the slight whine noise (like a tiny jet engine) when the clutch is engaged and moving at low speeds..........
That is normal for many Honda and Kaw bikes, and maybe others too.
Most of the bikes I've had, it never goes away completely but just becomes less noticeable as the transmission warms up a bit. "

Miután ott is felvetettem a Xado ötletét- kaptam a fejemre

"You do not need to eliminate the noise. It is normal.

And you certainly do NOT want to put additives in your oil; that might make the clutch slip......or worse.

LEAVE IT ALONE.

I'm done. "

Szal- persze nem tudni az ottani mágusok is mennyire nagy szakértők, de egyenlőre használom majd, és meglátjuk mi lesz vele.
Üdv mindenkinek!
Véleményetekre vagyok kíváncsi.Megváltam úgymond a sport motortól és szeretnék a naked irányába venni uticélom!Kérdésem az lenne hogy a k5ös z1000ről kellene nekem vélemény.Tapasztalat jó rossz.Hosszabb távon kényelmes-e.Illetve hogy keresgettem már de igazából ami be is jön 1 milla körül van.Erre természetesen megvan az összeg.A lényeg megéri szerintetek Z1000 venni?

Köszönöm előre válaszotok!
Üdvözlettel.Kőrösi Zsolt József
Nekem is volt hasonló. Ugyan úgy csak első elindulásnál.

cseréltünk láncszettet és megszűnt.

Aztán lehet, hogy én csinálom máshogy.
krosszon megszoktam, hogy első indulásnál párszor rá kell kuplungolni. Én úgy hívtam, hogy kicsit melegítem :-)
Úgy simábban vette. Lehet annyira beidegződött, hogy a z-n is csinálom és már fel sem tűnik.