Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló
Tudna valaki hasidomot?
Többféle módja van én homok szórattam de utána megbántam. De szerintem így is jó lett!Eredetileg fehér volt a felni.
Köszönöm szépen!
Én már kétszer is políroztattam a felniket (nem ugyanazokat )
Ott ahol foglalkoznak felnipolírozással (google segít), kérdezd meg, hogy motor kerekét is tudják-e.
6 éve még nem mindenhol ment.
Az ár mindkétszer ugyan annyi volt, 3 éve is 6 ezret fizettem kerekenként.
Egyébként azt fogják mondani, hogy nem szabad lakkozni...
Szerintem jól tisztítható és a fényéből sem hinném, hogy vesztett az évek során.

Z.
Köszi fisi!

Megkaptam a mail-t.
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogy az USA/Kanada modell mennyiben tér el az EUs-tól?
Problémás a forgalomba helyezése és az alkatrészbeszerzése (kompatibilisek)?
Z750S-ről lenne szó.
Kitől rendelted?

csak, hogy nehogy így járjunk megint.

Nekem van 150es gumim ha kell :-)
Sziasztok!Van egy METZELER SPORTEC M3 180/55 R17-ES GUMIM 2009-ES évjáratú.150/60-ast kértem és ezt küldték visszavenni meg basztak.Képet tudok küldeni ár megegyezés szerint.
Skyfox!

Elküldtem a manual linkjét!
Köszi!
Gratula szép vas nekem is ilyen van csak az elöző modell de szinre ez.
Fisi !

"Kawasaki Z 750 S- Zé ügynök, egy gondatlan gazdától került hozzám jó pár apróbb esztétikai és egy apró mechanikai hibával- 13 ezer km- vel az órájában."

Mit takar az esztétikai, és mechanikai hiba?
Egyébként milyen állapotban van? Az ország mely területéről vetted? Amikor én nézegettem, akkor is volt sok hulladék sajnos...
Szia fisi !

Nagy gratula az új vashoz!
Nekem is teljesen ugyanilyen van.
Csáó Fisi!
Nem tudok ebben segíteni az 1000-nek gyárilag polírozott a kereke.
Köszi szépen, de már időközben megtudtam oldani ezt a problémát , mert ahonnan rendelem a dobot ott csinálnak összekötőt hozzá...Amúgy szép a hangja a mocinak
Sziasztok!

Immáron pár napja én is Z 75- de S tulaj lettem.

Épp látom pár gépen ezt a szép kerekeket- mint pl. a Tiéden is Gabibá!

Elárulod- eláruljátok mi a menete ennek? Esztergályos hámozza le a festéket róla? Utána mivel polírozzátok fel? És utána raktok rá lakkréteget is?

Köszi!

fisi
Köszi a segítséget!
Vagy fúrni kell vagy béna tartókonzol.

Karbantartáshoz kisokos: link
Elég az egész fejidomot feljebb emelni és nem kell plexi sem. Kell hozzá 4 db 6-os csavar és egy 60x10 mm-es lemez
Üdv mindenkinek sikerült nekem is a nagy álom. Megvettem az én kis Z-met. Szeretnék minél többet megtudni róla hogy rendesen tartsam ne legyen rám panasz. Ezért is fordulok hozzátok, tapasztaltakhoz, hogy kiokosítsam magam a témában.
-Először is mivel még nem volt dolgom ilyen géppel megkérdezném hogy a téli spájzolás az csak az aksi kivételével véget is ér? Vagy van esetleg egyéb jó ötletetek is.
-Aztán szeretnék rá egy gyári plexit is. Már megvan az ára minden, de egy olyan infot kaptam hogy a felhelyezéséhez meg kell fúrnom a fejidomot. Ez igaz?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Közben rájöttem, van videóm is róla.
Hali, nekem egy Shark GP Conic dobom van, én vettem rozsdamentes csövet, meg bilincset méretre vágtam és gyönyörűen összekötötte a dobot a leömlővel. Majd lefotózom ha lesz időm.
ennyi villasérült motort
Tényleg úgy néz ki, de ez is olyan.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_z750r-
7098762
Nekem is egyből feltűnt. De mondom lehet hülyeség