Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Evidens h vegre lenyegesen karcsubb lesz,de itt nem az a lenyeg,hanem h mekkorat megy,200felett ugysem mesz sokszor nem mindegy mi a vege.
a végsebesség?
Nagyon jo gyorsulas,könnyen jön kerekre,nagyobb fogyasztas,viszont nagyon elvezetes vezetesi elmeny.
Hy srácok!
06-os z750-nél -1+2 áttétel módosításról személyes véleménye tapasztalata van vkinek ha igen leírná?
pl végsebesség változása, kerekezési hajlam, gyorsulás...
válaszokat előre is kössssszzzzzzzziiiiiiiiii!
Ok!Köszi szépen még 1* az infokat!
csak akkor lehet kiolvasni ha épp villog.

ha jár a motor akkor ne állítsd majd le.
Köszi szépen!Most nem ir ki semmit meg nem is villog,de multkor meg villogott!Na majd legközelebb megnézem!
amikor villog akkor egyszerre kell nyomni és tartani mode és reset gombot. akkor kiírja a hibakódot vagy kódokat.
És hogy lehet kiíratni?
2007től felfele a műszerfalon lehet kiíratni.

de az ülés alatt van szervizcsati.
Köszi!És ezen hol van a csatlakozó ahol le lehet olvasni a hibát?
FI warning symbol
Az a hibajelző. ha világít akkor lehet hibakódot nézni.
mindjárt megnézem a tudományos megfogalmazást
Ha már itt tartunk akkor a műszerfalon a Trip-es sorban az olaj és kulcs alatt az Fi az mit jelent?
Köszkösz! Zsír, így most már világos. 3 kulcsom van, 2 fekete 1 piros, szerintem az összes nálam van :)
Jah ezt tervezem holnapra.mert a mocival volt valami-tank is ujra van festve...
Üdv!
Piros a mesterkulcs. Ha szeretnél másoltatni, akkor csak erről tudnak. Fekete kulcsokat nem lehet másolni! Vigyázz rá, és ne nagyon használd!
Szedd ki az ac-t nezd meg hogy nincs eltömődve a szürője... Nem volt törött a motor? Anno szivtunk javer busajaval mert törött volt es ahogy hegesztették a tankot rozsdasodott bellül és telihordta a szűrőt dzsuvávsl.
1. szervizcsati radug (ules alatti csati)
2. piros kulcs bedug, gyujtas on es par mp utan off
3. fekete kulcs bedug gyujtas on es par mp utan off
4. masik fekete kulccsal ugyanez...ha van
ez utan a motor mar csak ezekkel a fekete kulcsokkal fog elindulni, szoval ezt akkor is erdemes megcsinalni ha pl csak 1 kulcsod van a motorhoz es nem tudod kinel van a masik....
Hát nem tom.Ma is mentem,probálgattam szükiteni a kört.
pl olyan volt ma hogy basszus alig birtam 70km/h val menni-jol beégtem.huzomneki pakolom vissza,s a motor csak horkol,csökken a fordulat minden.kuplungot behuzom ugy kipörög.leálltam vele kb5perc-ujainditottam-s megint pörgött-de 8200-után nagyon lassan.Hibakód még mindig nincs.lehet pumpa szarakodik-el lehet tömödve?áhh nem hiszem...hibakósd akkor sincs.
tök ugy viselkedett mintha kifogyott volna a benzin-pedig tele van-..öcsém ilyet....jah s max sebesség 185km/h...chh.minél jobban pörgettem annál jobban csökkent a fordulat-s mondom a végén majdnem leállt...
jövőre megmondom mert az egyik kulcsom keményen elhajlott.
másikat használom de az se 100as.

akarok egy fasza pótkulcsot.
Thx bro, kb ennyi volt az én infóm is, a lényeg a HOGYAN lett volna
Küldtem neked valamit mail címedre, nézd meg, segítség lehet ebben
szervizkulcsnak hívják. ha új kulcsot csináltatsz akkor talán az kell hozzá, hogy össze legyen tanítva.

már én sem emlékszem. Valamit van 1 alu biléta is valami kóddal.
gondolom az is az immó-hoz kell. franc tudja.

jól megválaszoltam?
Pacsi!
Valaki el tudja nekem mondani, hogy piros kulcs pontosan mire jó? Olvastam itt már mindenfélét, hogy immobiliser programozása, egyéb szervizmenük a műszerfalon. Soha nem foglalkoztam vele eddig, de most már érdekel