Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aranyáron márkaszerviz ?
Hali!Érdeklődni szeretnék hogy vki nem-e tud 2007-es z750 hez eladó első sárvédőt?vagy vmi infot hogy honnan lehetne beszerezni?
Gondolom márkaszerviz cserélte és adott róla papírt
Nekem az R1-ben a második blokk van benne, kb. 5000 km-es futóművel. Most akkor mennyi km van benne?! Óra szerint 70,000
szerintem a szezononkénti 4-6e km a reális futás teljesítmény, ha azzal szorzod az éveket kiadja a nagyjából megtett km-t.
enyém 2007es és 22ezer körül van benne.

viszont tudom, hogy legalább 1,5 szezont óra nélkül ment.
így inkább 40körül van benne.
Viszont én eladásnál ezt feltüntetem majd.

Aztán az is lehet, hogy az előző tulaj is használta óra nélkül egy csomó ideig. Passz.

sose tudni.
igen, van ilyen is de vajuk be az 100 ból 1 ....

de mondjuk nézzük az én Z met. teljesen átlagos futásteljesítmény az 54e km egy 10 éves motortól. Viszont a többi motor ami meg van hirdetve abba kb fele ennyi km van, és ugyanezen az áron hirdetik. Most vagy én hirdetem drágán, vagy ől olcsón a szuper megkímélt keveset futott motorjukat.
Most egy másik fórumon olvastam, hogy 2001es motor ha minden igaz. 12ezer km.

állítólag 6évig állt a garázsban mert egyszer elbukott vele az ember.

de még úgy is keveslem a km-t.

Lehet talált magának egy féreglyukat
de pakolt rá még némi dolgot az ember..

viszont mér van hogy egy 2003-04-es motorba van 25e km ? én alig használtam és gurultam vele 4000-t az 10 év alatt is 40e km... az ilyen vissza tekert óráju szarok viszik le a motor árát
Mindegyiket sok keresgélés után nagyon jó áron vettem. Szép hasznot is hoztak, bár nem ez volt a célom velük. Mindig csak próbaként raktam fel őket, hogy milyen a kereslet. Aztán jöttek, láttak, vitték.
Akkor te vagy nagyon szerencsés vagy, vagy sokat buktál a motorokon
Nekem eddig szerencsém volt, az elmúlt 1,5 évben 4 mocit adtam el. Nem akarom elkiabálni, de eddig a hirdetés feladásától számítva 1 héten belül mindegyiket elvitték! Úgy voltam vele, mindent ki kell próbálni. Most viszont egy darabig nem akarok cserélni, csak motorozni. Szerintem március környékén újra megindul a kereslet!
Én is elbohóckodok ezzel, de sajnálom is rá, meg olyan szinten nem megy még mint az sm el ment régen.
köszi a választ
Ja persze
Email címre gondoltam a bence.plazer gmail-es címen vagy elérhető?
A részleteket ott írnám.
Amikor eladtam a nagy Z-t az új gazdája egykeréken indult, és úgy is állt meg vele amikor visszahozta, nem panaszkodott semmire (sm versenyző volt). Persze az én motorom nem volt gyári.
göd-pest de elég sokat mozgok meló miatt uh bármi megoldható cska megbeszélés kérdése
Az adataid közt levő mail címen vagy elérhető?
B@sszus Ezt nem neked akartam írni! Sorry :)
kishapsi@vipmail.hu vagy a kishapsi1@gmail.com vagy tfonon a 30/5522358 as számon, de a telefont most estig kinyomom mert az utbbi 72orába sikerült cirka 6 ot aludni...
Az adataid közt levő mail címen vagy elérhető?
dehogy keresik, halott a piac

ha elviszik az is meglehet hogy nem lesz semmi, ha mégis akkor vmi enduro/supermoto lesz amivel el lehet ökörködni fél órát és vissza rakni a helyére...

Sajnos erre a fajta motorozásra amire a Z való nincs időm, így felesleges hogy itt porosodjon. Az sm el meg ki tudok ugrani a városba ökörködni fél órát, vagy az enduróval a határba bohóckodni egyet és annyi.
Nincs csak a dobok de van egy baratom aki kipufogos es csinal franko osszekotot neked ha kell
Nagyon szépek. Érdekelnek.
A leömlőkkel összekötő csövek vannak hozzá?