Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem volt motorom ami sokkal jobban világított,
volt ami sokkal szarabbul,
ebből szerintem semmi nem használható számodra,
illetve a lámpák használhatósága sosem befolyásolta a motorválasztásomat, ha nem tetszett orvosoltam
de a sima Z világítása nekem megfelelő
Az s tulaj ritka itt a fórumon. én csak egyet tudok talán.

kicsit más a lámpálya mint a simának.
simáé elég gyenge. darabig tűrtem aztám megkapta a dupla xenont. 55w-os. így már kemény. elé állsz, lebarnulsz ;-)
Köszönöm a választ, szerintem nem hülye kérdés. Mert ismerős is most váltott Er 5-rol pl. Versysre, és panaszkodott hogy nagyon gyatra az esti szentjanosbogar az előző motorhoz képest.... Ilyen szinten lettem volna kíváncsi...
mennyire használható
amennyire akarod, ha beindítod a motort világít van refi is
ez a hülye kérdésre hülye válasz kategória
a konkrét kérdésedre pedig szerintem nem egyszerre világít a két égő ott sem /nekem sima Z-m van/ H7-es izzó van mind 2 oldalt /nekem 55w-os/ és az egyik a tompított a másik a reflektor,
szerintem ez a helyzet az S verzión is,
akinek ez kevés és előmelegíti az aszfaltot maga előtt az kicseréli xenon-ra
Z 750 S tulajok!


Mennyire használható az S első lámpája este!? Jól világít!? Mindkét lámpa ég egyszerre vagy hogy!?
Az kielégítő vélemény, hogy 1-2 év múlva a zx6 után visszaülök majd egy 2 generációs Z1000re?
jól kanyarodik, nyomatékos, normál túra vállalható, bár itt vannak extrém túrázók is, remekül gyorsul, sport motorok meglepődnek néha,
megbízható, volt itt aki 70 ezer km-rel adta el hibátlan állapotban,
viszont ha pályázni akarsz, vegyél sport gépet, ha szerpentinezni szuperlotyót, és ha gyorsulni hayabusát röviden ennyi
de a kulcsszavak beütésével sok mindent megtudhatsz a keresővel is!
Én mindenki egyéni véleményére vagyok kíváncsi!
Azokból majd összeollózom a lényeget. A neten található tesztek rettenetesem szűkszavúak.
erre nehéz válaszolni, kb mindenki mást ír, és legfőképpen mihez képest, én mentem 2003 tól 2012 ig az összes Z vel, de az MT01 nyomatéka jobban tetszik a Hayabusa tol igazán nagyot,
és mégis Z750-em van mert abban minden megvan ami nekem kell,
szóval ezek olyan szubjektív dolgok amiket nem igen lehet leírni!
tavasszal lesz nyílt nap, ki kell próbálni, de lehet hogy márkakereskedő akár most is megengedi
Szia!

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen a motor? Milyen vele együtt élni? Tényleg olyan combos a középtartomány, mint ahogy mondják? Mekkora a "megunom" faktor? Kizárólag a 2007-9 között gyártott 2. generáció érdekelne, minden tapasztalatot szívesen meghallgatnék!

Előre is köszönöm.
illetve ha valami műszaki adat kellene azt talán itt megtalálod,
elég jó az adatbázis,
azokat az évjáratokat szerintem pont én vittem fel
http://www.mbike.com/
hali
nem kell tulajdonosnak lenni hogy ismerjük a motorokat
mond mi érdekel, vagy használd a keresőt
de van itt tulajdonos is
Üdv mindenkinek, akad itt köztetek 2007-09 között gyártott Z1000 tulajdonos? Pár adatlapot átnyálaztam, de sajna nem találtam.

Előre is köszönöm szépen!
Nekem naked van. felette hosszútávon nem kényelmes nekem a szél miatt. motor az többet tud.
És 150 felett? Ne már hogy annyival menjen kényelmesen mint a fele olyan erős 500-as Kawa!
Nekem 120-130 a kényelmes, onnan még lehet ritmust váltani 150ig de felette már durva a szél.

S-es verziónál gondolom lehet többet is menni
Sziasztok!Átlag mi az a sebesség a Z 750- el amire azt mondjátok- tartós utazó, és még nem fogyaszt sokat?Er-5 nek a 130- 140 még teljesen jó volt.
Ha valaki véletlenül vásárláson gondolkodik....

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z
_1000-7308977
én az enyémet augusztusba vettem 14 900 Km rel , egy hónap alatt 2500 at mentem...az újdonság..és 1,3 ért sikerült elhozni teljes felszereléssel együtt,szóval érdemes szerintem megnézni a hihetetlent is mert lehet hogy valakinek kell a zsé.ha délelött nem viszem a pénzt akkor délután a kawasakiban végezte volna.
Bocs arra gondoltam amelyet 890.000 ért árulják. 2005 ös fekete züld felnicsíkokkal 38 ezer km rel, stb.

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
nyitott dobbal, és sport szűrővel, vegyesen 6,5 re jön aki a fogyasztás és olyan 220-240 között megy el egy tankkal a Z1000 nekem.
Z1000 nem akart gyári állapotban 220 km-nél sokkal többet elmenni. Átalakítással 7 literről levittem 6.3-ra a fogyasztását. A mostani motorom is ennyit eszik csak jobban megy. Jellemzően autópálya tempó, senkit se feltartva.
Melyikre gondoltál Z hadnagy mert itt az összeset kidobta, amit be linkeltél?!
sziasztok!
A véleményetekre lennék kiváncsi... tud valaki valamit erről a mociról ismeri vki az előéletét? Előre is köszi.

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Prox lapja 400 Ft körül van míg a gyári 1500/db
Nem mindegy. Én mindenbe proxot teszek. Semmi probléma vele.
Csak bontás után tudod mekkora kell bele.