Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyetertek FIGU-val... amit irtal, arra a hasznalatra szerintem teljesen jo a futomuve.
egy nagy lófaszt használhatatlan,
mindig vannak sírógépek akik nyávognak
de ez ugyan olyan mint az autóknál 1 sima Opel Astrával ki szokott pályázni
tény hogy nem sportfutómű amit oda vissza lehet állítani,
én megyek vele tempósan is, város, kanyargás és soha nem volt gondom, nem rángat kétszáz felett sem, nem vibrál
Mivv souno full carbon esetleg ?
Normál használat, túra két személlyel, ezért lenne az S -és. Néha gyorsabb tempó
Attol fugg mire szeretned hasznalni.
Sziasztok!

Kissé utána olvasva, az a kérdésem, főleg a régebbi Z (2005- 2006) tulajokhoz, hogy ez az első hátsó futómű tényleg ennyire használhatatlan a régi Z- ken?
Örülj neki, hogy gyári kormányod van. Nekem cserélni kellett anno és össze vissza kellett fúrkálni a kormányt, hogy a kezelő szerveket normálisan fel tudjam rakni. És mivel rohadt vastag a kormány fala, így végsúlyokat sem tudok rátenni.
2005-ös Z1000-hez valakinek valami jó dob nincs eladó?
4-2-be.
Üdv
Nekem gyári kormány van, és én se vagyok egy hű de nagy darab a motoron. Azért szerintem nem olyan buli mikor 200 nál rángatja a kormányt és olyan mintha a levegőbe futna az első kerék. Milyen lehet ha még utas is van hátul?
Szerintem azért van mert a kezembe belekap a szél. nagy kormányt elég kicsit rángatni, hogy ezt csinálja. aztán franc tudja. én élvezem mert olyan mintha 300al mennék.
én először azt hittem, hogy a túra plexi miatt kap bele és emeli az elejét de a gyárival is csinálja.

tisztára mint mikor a krosz motornál a kézvédő miatt berángatja a kormányt
Enyém is olyan. bár nem mindig. szerintem a széltől is függ
Akkor nem csak nekem van gondom ezzel az elkönnyülős, szitálásos dologgal... Rendesen olyan érzésem van, mint ha az eleje nem is érne a földhöz.
leírom ismét mint apa a hülye gyerekének
2 oldallal ezelőtt Giszo koma belinkelte a kalkulátor oldalt
/csak zárójelbe amit már én is benyomtam párszor/
ahol pontosan betudod állítani az áttételt és kiírja melyik fokozatba mekkora fordulaton mennyi a motor sebessége, de a keresővel sok tapasztalat előhívható
http://www.gearingcommander.co...
CSUTKA!
Te nem tudsz givi v35 es v46-os dobozokat eladot?
Koszi!
06-os 234 megy GPS szerint,de 215tol mar szinte csak szenved,es kell 5km egyenes h kiforogjon.
08-as 242 GPS szerint,es ö is szenved 215töl.
Mellesleg mindket esetben az ora 260 feletti ertekeket mutat(majdnem 270,ami valojaban 20-30al kevesebb).a kisebb atettel miatt SOKKAL többet mutat!a Z 750 egy kellemes turamotor,de nem 200km föle van gyartva(nem is arra valo).Hegyekre,kanyargos helyekre erdemes atettelt modositani.2-esbe nagy gazzal,kuplung nelkul feljon 8ezer környeken!
nem azt mondtam hogy nem megy annyit a Z csak hogy ott már kurvára kényelmetlen, legalábbis nekem. És lehet hogy az enyémen szar a futómű beállítás de 180-200 körül már elkezdi szitálni az elejét, egészen elkönnyül...
2004-es z-vel simán járok 200 felett... gyári áttét vége 251 volt, most hogy hátra 1 számmal nagyobb került, így csak 246 a vége. Igaz gyári lánchossz, és szinte csontra betolva a kerék és szereti emelni az orrát.
nekem 235 a max 2007es-
220 felet már lassan gyorsul
siman...ora szerint, gyari attetellel 255
Ne szopassatok már hogy a 750 essel 240 el jártok, az ezres is küszködött már 230 nál és a nagyplexivel is a tank alá kellett feküdnöm hogy ne vigyen le a huzat, pedig nem vagyok egy tul nagy darab.
akkor benne lenne az x-faktor :-)

gázra veszed fel a gépet vagy kuplunggal?

ha gázzal akkor mekkora fordulaton?
mondjuk másodikban is húzza az elejét gázra?
így a gyárival 247km/h volt amit kihoztam belőle (sztem nem volt vége csak az egyenesnek ), de volt egyszer egy 636-os ninja lánckereke a zé-ben ami 14 fogas volt amivel pedig 257km/h mutatott az óra (nem volt méretre jó a z-be utólag kiderült és visszaraktam a gyárit) csak ezért kérdem a végsebességet hogy mire számoljak kb
olyan 225 max