Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hangja brutal mely, telt es erces szerintem egyik legszebb hangu dob
itten a kepek
Adj egy e-mail címet küldök képet. Hangját hallod a videóim között (inver óránál).
Látom a tied is eladó. Mi lesz a következő? Keresik most a nagy Z-t, van érdeklődő?
Gyorsabban villog. Relét cserélsz, vagy lehet hozzá ellenállást szerezni. Ha nem teszed bele egyiket sem, úgy sem vészes.
Nekem külön hozzá való relé van benne igy normálisan villog. A Jocié gyorsabban villogott...
Hali én is gondolkozok index cserén de nem kell a ledeshez más relé vagy nem fog folyamatosan villogni.bocsi a hülye kérdésért
Akkor most került fel mert pár napja neztem akkor nem lattam... Mondjuk hiába szep meg kevrs kilometer sok érte az 1.25...
És most látom újra eladó a használtautón 1250000ft-ért.
Sehol. A kolegám vette meg tőled a motort, egy rövid ideig motoroztubk együtt, csak ő hamar eladta.
Mikor, és hol találkoztunk?
Köszi de nekem párba kellene. Lehet hogy egy barátomat érdekelné, vannak képek róla?
A túramotorok közt se a legjobb a futóműve, a sportmotorokét be lehet állítani kényelmesre is.
egy balos sportdobom van. 10eFt
Élőben néztem, meg hallgattam, meg mentem vele
Köszönöm a dicsérő szavakat, sokat dolgoztam vele, hogy így nézzen ki! Élőben jobban mutattak a Martin dobok, a hangjuk pedig felejthetetlen. Tavaszig a Z750 is megkapja a kezelést, hogy egyedibb legyen. Kap egy sportdobot, színre fújt hátsó sárvédőt, üléspúpot, ledes indexeket, valamint a felnik közepét zöldre fényeztetem, a peremeket pedig felpolírozom. Esetleg valakinek eladó üléspúp?
szép volt a régi Z-d is, csak azok az ovál dobok kicsit furik voltak rajta... de nagyon egybe volt.
Brutál agresszív a megjelenése! Nekem nagyon tetszik! Viszont ahogy látom, a nejemnek a hátsó ülés nem lesz kényelmes! Majd talán 5-6 éves korában meg is tudom venni!
Ok várom a képeket! A hangja milyen?
Rohadt agresszív ezzel az alacsony kis fejidommal
Ok! Köszi!
Nekem volt egy régi Z1000-em, most pedig egy 2007-es Z750-em van. Teljesen megfelelő a futóműve mindkettőnek. Mikor a Gsxr után ráültem kimondottan komfortosnak éreztem, és meglepődtem, hogy szinte magától fekszik be a kanyarba. Persze ez az üléspozíciónak is köszönhető! Sportmotorokhoz képest sokkal lágyabb a futómű, de legalább nem rázza szét a vesédet, és az utasodnak is kényelmesebb! Aki meg pályázni akar az sportmotort vegyen, ne naked gépet!
Köszönöm a választ!
Most csak telo van nalam de ha gep kozelben leszek tolok kepet de hibatlanok a dobok
Képeid vannak róla?