Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen a válaszod!Így már el boldogulok vele!
igen. meg a tank alatt van 2 "kampó" azért kell először hátra húzni és utána fel.

egyébként elég szarul van megoldva szerintem. Gsx-r-en levetted az ülést. elől volt 2 csavar aztán fel lehetett állítani a tankot. Ja és volt kitámasztó. Itt meg nincs.
szoval akkor elvileg a tankot csak egy csavar foglya fel az ülés alatt igaz?
helló,

azt hiszem így szoktam.

ülés le, lábtartónál a szürke műanyag le, fekete műanyag a tanknál le, tank le.
hátra felé kell kicsit húzni. inkább 2 emberes mutatvány. főleg ha tele a tank :-)
Hellosztok!Egy kis info kellene!"2007-es z750-em van!Az érdekelne hogy mi a menete a tank levételének?Azt látom hogy az ülés alatt egy csavar foglya de más csavart nem látok!Aki tud légyszi segítsen!Válaszokat előre is köszönöm!
Több az kb 130 mert szhbattám vagyok... Az enyém 03 as de szerintem ugyanaz az ac/csatlakozo van. A héten még itthon a motor utána teszem el tèlire. Ha jársz erre vagy megéri neked elgurulni akkor én benne vagyok hogy àtdobjuk a tankot.
100km re vagyok-Cered-
hol vagy helyileg?

ha pest közelébe vagy gurulj el átdobjuk a tankom és kiderül hogy az rossz e...
igen ez az
már belinkeltem korábban csak telón nem találtam!
Levegöszüröt is tegnap takaritottam.Szoval az is tuti oks.
Mar nem tudom mit nezzek meg rajta.
Hat pécs az tölem 300km-onnan hoztam a mocit májusban.
Benzinpumpa-ha ki is veszem-nem igen tudom lemérni hogy jo vagy rossz.
nem tudom helyileg merre vagy..pecsett van par benzinpumpam amivel tesztelhetned, hat az szart be...
Hali, a légszűrő nem szívott be valamit esetleg?
Benzincsö az tuti hogy jó,direkt vastagabb falut tettem-ami nem törik könnyen-
A benzincsovet nezd at megegyszer, hogy amikor osszeraktad akkor nem szoritotta-e el valami.

Hasonlo problemam volt nekem is anno, hogy nem akart 6-7ezer fole porogni a motor menet kozben. Annyi volt a problema mindossze, hogy a tank osszerakasakor azt a kis csovet nem igazitottam be rendesen es amikor teljesen raraktam a tankot, akkor elszoritotta a csovet.
Tegnap volt leveve a tank.kicsereltem a benzincsövet.elegge meg volt törve,azt hittem hogy az a baja.de nem az.ma visszatettem a gyari kipufogót,ugyan olyan.jah s ha lecsutkázom,akkor neha igy dadogni kezd,mint amikor keves benzin van benne,pedig direkt megneztem azt is,tele tank-ugyan ugy mint ha leszabajozná valami miatt.
A tank volt esetleg leszedve mostansag?
jah 2005 az évjárat.
Sziasztok-
Nemtudom kinél fordult már ez elö,de a Z1000 esem 8ezernél nem akar jobban pörögni,csak nagyon lassan .alig érem el a 200km/h.nem a végsebesség számit,de azért itt akkor sem stimmel valami.Hibakód az nincs.levegöszürö az tiszta.Állohelyzetben kipörög-de terhelés alatt nem.Lehet hogy a kipufogó miatt?azt mlég nem probáltam-holnap visszarakom a gyárit-kiváncsi vagyok.Amugy meg nem tudom mihhez kezdjek.
Várom a válaszokat.
Elöre is köszi
Szerintem erre gondolsz: http://www.gearingcommander.co...
vicc az egész.

forgalmi vizsgán miért jó, hogy van fokozatkijelző?
Ezen jót mosolyogtam ! Főleg annál a résznél hogy 280-nál jobban tapad a kanyarban !
szíja drága látom azért figyelsz, írjál ha van valami

az átételezés az occo tuning, szerintem elég patent az elől -1 is
nekem -2 van az meg már kurva jó, de szigorúan csak városban,
hosszútávon nem jó, -1 elöl +2 hátul gyári lánccal még éppen jó,
de keresővel sokkal több minden olvasható a témában,
van egy kalkulátor amit már belinkeltem ide avval minden motor összes áttétele kiszámítható, hogy melyik sebességben mennyit forog, mennyi a sebessége a motornak /telón nincs meg/,
nekem hátul +2 van. ez szinte kötelező.
gyári méretű lánc jó hozzá.

Legközelebb ha csere lesz akkor -1 +1 lesz felpattintva.
Nekem inkább a gyorsulás a lényeg nem a végsebesség.

de láttam olyan elvetemültet aki +1 -2 vel dolgozott. szerintem nagyon tunya lett tőle a gép. ki mire használja
Ez a leáttételezés- és a fogszámok engem is érdekelnének, illetve az, hogy mennyire változik a karakterisztika tőle?!?