Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak nekem tunik ugy hogy mindket teloja hatra van gorbulve? :D
Sziasztok!
Ennek a Kawának nincs itt esetleg a tulajdonosa, vagy valaki nem ismeri?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_r-740
6670
Köszi de nem érdekel!
Szeva Jolijoker!
Gondoltam rád írok hátha érdekel a dolog.Van egy makulátlan metál fekete ,karcmentes telibefóliázott tankom,viszont nekem zöld kéne.Csere?
Sziasztok! Eladóvá vált szeretett meg kímélt motorom! Törés és sérülés mentes! Kevés kilométerrel mindig szervizelve! Akit érdekel keressen bátran! Üdv Joker link
üdv nektek
bárki megtudja csinálni, de fene tudja hogyan ,
volt olyan kolléga akinek állandóan leért az összekötő cső, nekem soha /gyári/, illetve a te gépeden van valami érzékelő, létezik olyan összekötő amibe vissza lehet ezt tenni, ezt érdemes mérlegelni,
Panyó komának azt hiszem ilyen van,
használd a keresőt,
hali.Énis z750 tulaj lettem a mai napon ugy hogy már hivatalossan írok a fórumba... :P Egy olyan kérdésem lenne hogy én most néztem egy sportdobot akkor kéne csináltatnom hozzá összekötőt nah azt bárki megtudja csinálni aki konyít a "vas"- hoz vagy ez az egész hogy müxik, az előző motoron volt sportdob de azt igy vettem ezért akkor nem kellett foglalkoznom vele de még új vagyok ebben a témában ezért segítséget kérnék.
Előre is köszönöm!
Koszi! Kellemes tavaszvarast!
Szia!
Új gyári hűtő ára 147 e ft Itt találsz utángyártottat ! A többi alkatrésszel kapcsolatban keresd Jelcsát Aránylag baráti áron adja !
Sziasztok!
Nemregiben vasaroltam egy 2003bol szarmazo z1000-et... kicsit utott allapotban... szuksegem lenne egy hutore, jobb oldali hutotakaro idomra valamint egy elso fenyszorora es plexire, esetleg a fejidom es a plexi konzoljaira ami meg van de sajnos elegge osszeturodott...
Megkoszonnem ha valaki tudna segiteni elerhetoseggel hogy akar hasznalt alkatreszeket akar utangyartottakat honnan tudnam beszerezni ...
Bivalyra gondoltam én is. jól elporoszkált motorral. azt már nem veszi el senki tőle. de ahogy emlékszem amúgy is nehéz lenne tőle bármit is elvenni :-)
szia
volt itt akinek új korától meg volt, és 70-80 ezernél is hibátlan volt a gép, illetve van most is Bivaly komának szerintem vígan ekörül van a Z1000-jébe, aminek a blokkja más furattal egyezik a 750-ével, és gond nélkül üzemel,
sok választ kaphatsz a kulcs szavak keresésével
Értem köszönöm szepen a válaszokat..egyébként milyen gép könnyen kezelhetö?azt tudom h elég jól megy mert minap sikerült egyet kiprobálni és tetszett..a szél milyen sebesség körül kezd lecsupálni?
Mireknek is vmi 90e körül volt a 750-esábe ha jól emlékszem
használtauton volt fent egy Z1000 93e km el...
Volt itt egy srác, de már nem jut eszembe a neve.

ő járt kurva messze vele.

azt hiszem 100ezren felül volt. Igaz neki 1000 volt a gépe.

nem hinném, hogy szétesnének. Hiszen ezeket nem max fordulaton használják.
Oké de én maga blokkra értettem....meddig lehet hajtani ugy őket hogy ne keljen a blokkhoz nyúlni..mert most szeretnék venni egy mocit csak az egyik mar 40ezer kn körül jár és ha kb nyomom 3-4 évig akkir lesz benne kb 70ezer km körül, ez véget meg nem akarok rákölteni a blokkra..persze a kötelezöket betartva
ha minden kopóalkatrészt időben cserélsz akkor örökös :)
enyémre illik a paraméter.

Választ nem tudom, de még olyan, mint az új.
Olyan kérdésem lenne hogy egy 2007-es Z750-ben van 42-3 ezer km van, normális szervizelés és karbantartás mellett mennyi km-t mehet még el különösebb gondok nélkül?
Választ előre is kösz.
Ok! Írtam!
Tudok segiteni. Adatlap
Mert mi történt?
Ott milyen árban vannak kb?
Én bontóban nézném meg.

Tudnék ajánlani de nem fogok mert kicsit haragszok rájuk.
Vmi olcsóbbra gondoltam :D