Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem most a szervizkönyvben 6000-es periódusok vannak előírva. Valamint itt van előttem a "2007 Utcai Motorkerékpárok Általános Használati Utasítás" és abban is 6000 van. Én ennél többet nem mentem soha semmilyen olajjal. Nem azt mondom hogy nincs igazad, csak én eddig ilyennel nem találkoztam. És nem értem akkor a szervizek miért cseréltetik 6000-ként az olajat?
Bridgestone bt016 pro. nagyon bejött.
idén michelin pilot power 3 van fent. inkább a túra fele hajaz, mint a sport fele.

de mindenki mást mond. meg ugye függ attól is mire akarod használni
Köszönöm a válaszokat!
Gumibol mit ajanlotok!?
Nekem 2008as manualom van az 12 ezrenként írja a cserét.
de a motul katalógus is 12 ezret ír.

Gyakorlatilag évente szoktam olaj+szűrő+légszűrő cserét csinálni.

5100 10w-50el hajtottam, idén 7100 10w-40el. Mind a kettővel meg vagyok elégedve.
mind két témát sokszor tárgyaltuk, keresővel sokminden elérhető,
de a saját véleményem, hogy sose volt motorom amibe 5000km-nél tovább volt olaj, sőt volt amibe 1000km-enként cseréltem,
de a Z-ben 5000, sőt garancia alatt is bevittem csere, nagy nézés de megcsinálták, olajban én a Agip 10w-60-at használom,
nem drágább mint a 40, 50 es én 2300 baráti forintért veszem,
és Bp.dugóban nyáron hálás dolog,
OK- nem vitázom csak mint látod belinkeltem a képet amit a Service manualban találtam- ezért csodálkoztam..
Motul? Soha! Attól az Er-5 átment traktorba. A márka nem is annyira vita tárgya inkább a 10 w- 40- 10w- 50 között vacilláltam először, de akkor marad a 10 w -40
Gsxr600-1000 6000, Sv1000 6000, Z1000 6000, Z750 6000. Ezek mér voltak és a szervizkönyvekben 6000 szerepelt. Most a kezemben tartom a 2007-es Z70 szervizkönyvét, és 1-6-12-18 egészen 66-ig, ott már nincs kilométer belenyomtatva.
Olajat Motul 10W40-et ajánlom, és itt az oldalon Bury-t keresd ez ügyben! Korrekt áron adja!
Üdv!
Újra közétek tartozok egy 2007-es Z750 tulajaként! Kis kitérő után rájöttem, hogy zöld a vérem!
És már kérném is a segítségeteket, hogy a zöld színnek mi a színkódja. Van a mocin hasidom, és majdnem egyforma zöld a színe is, de bizonyos fényviszonyok közt nagyon látni a különbséget. Valamint keresek hozzá üléspúpot, és hátsó sárvédőt! Ezeket pedig szintén fényezni kell majd. Ha valaki tud segíteni színkódban, sárvédőben, üléspúpban az kérem jelezze!
Pálya soe lenne, de azért nyároin is tempósan haladtam, szerintem marad akkor a 10w-40- xadoval.Ime a kép- pedig minden jel arra utalt hogy Z 750 S könyve- 2005- ben ezek szerint még 12 ezrenként kellett cserélni az olajat?
Olajcserét 6000km-es ciklusokban kell cserélni. Szervizkönyv szerint az első 1000km-nél, majd a többi 6-12-18... Ha normál tempóban használod akkor 10W40, ha jobban terheled a nyári melegben, vagy pályára tévedsz akkor 10W50.
És ami kimaradt- szert tettem egy service manualra- igaz 2005- höz, nem tudom létezik e valakinél egy 2006- os verzió. Ebben ha jól látom 12 ezer km- kénti olajcserét írnak. Ez tényleg így van? Vagy 6 ezrenként cserélitek az olajat benne?
Sziasztok!

Újabb hülye- és unalomig unott kérdéseim lennének! Bocsánat előre is!

Gumiból- ki mire esküszik? Michelin Pilot Road2- vagy 3?! Continentalból, vagy Metzelerből- ki mit ajánlana?

Másik téma a motorolaj:
10 W-40 vagy 10w- 50?
Én a Fuchs- és Xado márkákat preferáltam- utóbbit a fémkerámia képzés miatt- ami nemrég a Nano energizer kapcsán is felvetődött..

Válaszokat előre is köszönöm!
Oké. köszi!
elvileg a motor ugyan az, elektronika minden,
csak valószínű benne van a gyári fojtás,
volt már téma keress rá,
de úgy emlékszem gond nélkül kiszedhető /szervizben tuti/
Az elektronikás részhez nem tudok hozzá szólni
Biztos voltam benne, hogy valaki ezt fogja mondani.
Akkor a motorban, elektronikában nincs különbség?
53 KW

szerintem vissza van papírozva a 25KW-os hogy Akorl al is lehessen vezetni..
Sziasztok!
Mi a különbség a 25 és a 78 KW-os Z750 között?
35w vs 55w ezt rosszul tudod. 55w-osnak nagyobb a fénye.
a xenonak alapból kisebb a hőtermelése... ezért van hogy ha párásodik belülről a lámpád a sima halogénnél leszárad a xenonnál nem

a 35 és 55Wattos xenon között meg fényerőben pont hogy nincs különbség, ugyanaz az izzo van mindkettőben, az első szériás Can bus rendszerek miatt találták ki az 55w-os szettet.
Nekem a tompítottnál eleve minimálisan repedezett egy körben. gondolom valamelyik nagytudású nagyobb izzót rakott bele és mikor látta mi van visszarakta a gyárit. na szóval beraktam. Nem bántja. nappal is refivel járok és a refi oldalt is minden rendben. szoktam figyelgetni de tuti
Nagyon baráti ár. Nincs nagyobb hő termelése nem bántja a foncsorozast !?
16ezer. slim változat elfér a fejidomban mind a 2 trafó.

És 55W-os ami látványosan jobb, mint a 35w-os
Eladó lehet '04-'06-os Z750-hez való LeoVince GP Style, hibátlan állapotban, mindenével. ~1 éve vettem újonnan.
Érdeklődni az adatlapon található mail címen.
Mennyibe került ez a szett!?