Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No igen, de mint látod fém fékcső is került a vasra- ha ennyire ráément a fékekre, akkor lehet a betétekből is másmilyet rakott mint a gyári... Eredeti lánc milyen fajta?
Er-5 ön Enuma MVXL 520 volt. Ezen milyen?
Hát igen. JKérdés ennek a blokkja is milyen állapotban van? Mert amiket a második tulaj csinált vele- fém fékcső -progresszív rugók előre, meg sportdob, mind arra enged következtetni, hogy használni is akarta, vagy hajtotta is rendesen a motort... No most két ezer km alatt nem tudom mennyire lehet egy ilyen blokkot szétcseszni, vagy tényleg annyit mentek e vele? És igen, hogy előtte hogy tartották karban, az is kérdés. De a héten közeli ismerős megnézi a vasat élőben is azt majd megmondja mit tapasztalt. Pedig amúgy ez a vas bitang tetszene.
hali mindenki
előfordulhat bár csodák nincsenek
az én kis Z-m is 2006-os és 21-ezer van benne ha jól emlékszem,
új korától az enyém és annyi a titok, hogy autóval lenyomok évi 60ezret motorozni tényleg akkor szoktam ha jó idő van, jönnek a haverok stb, kb csak nyáron, tavasszal,
tehát akár igaz is lehet, meg kell nézni a gyári lánc alap pl. mert kb 20-30 ezret bír használat szerint, a fékbetét szintén, talán 15-nél kellett cserélni az elsőket, ha bármelyiket cserélték kamu a 10-es
max a gumikat kellett cserélni minden más eredeti
ettől függetlenül szép a motor képek alapján. meg kell nézni.

km óra úgy is lutri. Nem mérvadó.
Amikor megvettem a motort le se szálltam róla. Szarni is azzal mentem :-)

Most már lazább a dolog de ha csak havonta 1x ha elmegyek mondjuk Visegrádra kanyarogni akkor az oda vissza 300-350km.
És akkor ez egy szombat. Az évi ezer km nagyon gyenge.

Persze lehet menni annyit. Csak furcsa, hogy ott áll a milliós motor a garázsban és folyamatosan veszti az értékét.

Gondolom a barátod nem cserélt évente olajat benne.

Egyébként van egy ismerősöm akinek van egy rsv-je de sose megy fele. Szerintem idén még nem is tankolt bele :-) De nem is adja el mert vagányul néz ki a garázsban.

Valószínű az első hirdetésben el volt írva a műszaki mert ugye azt 2évre adják és 2013ban hirdette. szóval az csak max 2015ig jó
De a felextrázott már második tulajé..
Amügy nem lehetetlen. Épp haverom vett 4 éve külföldröl egy szép ZRX 1200 R-t és 4 év alatt 8 ezer km-et tett bele. Idén is ment összesen 100 km-et. Mégsem adja el...
Az oldal idomon levő matrica alapján egy és uyganazon motor lehet. Hát nem tudom..
régi hirdetés: Én nem hiszek abban, hogy valaki vesz egy zsír új motort. meg van 7évig és 8ezret megy vele az ember. Persze van aki tényleg sokat dolgozik, meg nem jön ki az anyagi dolog. na de 7éven keresztül? biztos nem. Azt hozzáteszem, hogy első ránézésre szép a motor.

új hirdetés: Itt csak azt tudom elképzelni, hogy csávó felextrázta és utolérte a devizahitel és most gyorsan el kell adni.

Viszont ha megnézem akkor gumicsere is volt.
És a 2 hirdetésben szereplő műszaki érvényesség sem stimmel.

Lehet, hogy 2 különböző motor?
Szaisztok!

Véleményeket kérnék Tőletek, egyenlőre ezzel a vassal szemezgetek!

Z 750 10 600 km- vel

Ami viszont kissé kétségeket ébreszt bennem, hogy ezt a gépet itt is megtaláltam év eleji hirdetéssel, az első tulajtól...

Ugyanaz- év elején.

No most mint látható egy csomó jó dolgot tett rá az új tulaj, és használta 2000 km- et. Engem az érdekelne, ha valaki ennyi ideig, egy szezonra, meg két ezer km- re vette a motort, akkor minek költ rá extrákra ennyi lét ( uszkve ha jól tippelek, olyan 100 e ft körüli, sőt föle is van).
Esetleg valakié innen a fórumról a gép? Vagy tud róla valaki, valamit?
Igen- akkor jól emlékeztem, ez ugyanaz mint a Xado- csak a Xado már rég piacon volt mikor ez a cucc bejött a kereskedelembe. Mivel a Xado is jó cucc- gondolom hogy akkor ez is az lehet!
krosszba is akartam rakni de kibuktam vele :-)

augusztus vége óta ágyban vagyok...

mondjuk itt inkább a kopás csökkentése a cél
itt az ismertető

ennyibe kerül nálam

Mi először kamionba raktuk bele. ott ugye eleve nagy a fogyasztás így jól teljesít. Aztán raktuk a kocsikba is. Volt régebbi meg kifejezetten új pdtdi motoros és ott is kb 100km-el többet lehet megtenni egy tankkal. Persze ez átlagos szám mert nem fix szeged-budapest úton járunk így ritkán megyünk pont ugyan arra.

Idén beletoltam a motorba is. Az eredményeken már leírtam.
Én az Er -5-be Spurit használok, már a benzinbe, olajbol pedig a Xadot. Úgy tudom, ez a Nano energizer is ugyanaz, vagy mégsem!? S-es szelvedelme milyen!? Valaki meg tudja írni a 100feletti fordulat számokat! ?
Köszönöm
Mi ez a nano energizer?
Nekem is így van. olyan 315-330at tudok mennyi egy tankkal.

Én is mindig teletankolom. Mondjuk én úgy szoktam, hogy sztenderen van és úgy töltöm tele, hogy amikor felállítom akkor legyen kis helye tágulni.
Én raktam bele nano energizert.

előtte ha csapattam akkor nekem is 7-7,5litert bevette.

De amióta benne van 6 fölé sose megy. Ha városon kívül 130as átlaggal megyek, visszaváltogatok előzésnél, lámpától elgyorsulok akkor is 4,8 - 5 liter között van mindig.

Mondjuk én csak MOL meg SHELL-nál tankolok. Az ótvar noname benzinből nekem is többet eszik.
Na a fogyasztásban viszont "nem fogadok el" :-) vitát.
Minden tankolást mérek a motor új kora óta. Minden tankolás teli történik, liter osztva megtett km-rrel. A motor teljesen gyári állapotú, semmilyen átalakítás nincs rajta. egy személlyel halálpontosan 5,1 l két személlyel a 5,5 l. Olyan szinten stabil, ingadozásmentes a fogyasztása, mint egy doxának. Még a tankolás jelző villogás is mindig ugyanakkor kezdődik el 5 km-es szórással. És természetesen nem 90-el járok. Ebben 0 város van, kizárólag országút.
Nekem meg az 5,5-ös fogyasztáson akadt meg a szemem. Egy foggal kisebb lánckerekem van ugyan, de olyan 6,6 alá nem nagyon sikerült még szorítanom -- mondjuk főleg városban. Ha tempós túra, akkor a 7,5-8 is belecsúszik
Az enyém 200ig jól megy. 220ig még simán gyorsul de onnan már elindul a harc a sebességért. Ott már a tank alá kell bújni

Mondjuk én úgy szoktam, hogy meghúzom a fülét aztán vissza a kényelmes tempóra.

260at mutathat az óra de akkor ott el van baszva valami. Azt meg nem hiszem, hogy olyan hosszúra van áttételezve mert akkor meg nem tudna kiforogni 6.ban.

Na mind1. Tőlem mehet annyit is csak megütötte a szemem a 260.
Nekem 2005-ös Z1000 volt, csodálkoznék ha a 750-es ment volna annyit
250 felett már a Z1000 is szenvedett. Kellett bele a ZX9 vezérműtengely és 1-2 okosság hogy 270-et menjen. Videóim között megtalálod.
Ezek szerint a 2006 utáni modellek lasabbak... :-)
Az S 260-at megy óra szerint.
Teljesen mindegy, kétszer ha mentem vele annyit az évek alatt... :-)
260? nekem 237 volt eddig a legtöbb. talán az ezres megy 260at
mielőtt ilyeneken gondolkozol, menjél majd vele. Csak egy picit lesz más mint az er-5... :-)