Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vibrál az egész motor, rezonál, nem lehet jobban leírni. Egyszerűen szar. Vagy alatta vagy felette motorozol. Ennyi.
260-at megy nem 230-at!? 220-230-ig szedi a lábát, onnantól már lassan éri el a végét. Kényelmes utazó sebesség a 160, felette már azért kezd megjelenni a menetszél ezen is, burkolat ide vagy oda...:-)
Esetlegesen nem szoktatok előre egy két fogaal nagyobb lánckereket rakni, hogy ne forogjon annyit a masina? Vagy felesleges?
Sorkettő is pörgött rendesen, de eze ka számok amiket írtál megszokást kívánnak azért
Köszi a választ!

Ezt az idegesítő vibrációt leírnád? Elzsibbad az ember keze- lába, vagy hogy értendő?
Azt a 230- as végsebességet könnyedén el lehet vele érni, vagy hogy lehet belőle kicsikarni?
peetsp,

ment a válasz!
peetsp,

tengernyi?! jaaaaj.... na jó.... rajtam nem fog múlni...
fisi,
persze :-)
100-nál 4000 felett egy picivel.
idegesítő a vibráció
5,5 l-el tempósan lehet vele motorozni, 300km-nél már illik tankolni
tartós a blokk
csomagtartóm nekem nincs, így arról nem tudok nyilatkozni
Utasok nem szoktak panaszkodni, én meg még nem ültem rajta hátul...:-)
a blokk nyomatékos, szép lineárisan adja le a teljesítményét, fent 10k körül van egy lórugás benne, de alapvetően hamar elváltogatja az ember a fokozatokat, nyomatékból szépen lehet vele motorozni.
gyerekbetegség: a láncvédő bakelitt 5cm-errel rövidebb mint kellene így a farokidomot össze dobálja lánzsírral. ennyi :-)
Ago,

Köszi! Érdekelne a dolog, küldtem emailt tengernyi kérdéssel az info-s email címedre... :-)
Sziasztok!

Elkezdtem olvasgatni a fórumot, de sajna ez nagyon hosszú.
Kérdésem a következő. Kawasaki Z 750 S-t (is) kinéztem magamnak, mint következő motor típust.
Ezidáig Kawasaki Er-5- öm van, amivel felettébb meg voltam elégedve!Tudnátok mesélni róla? Neten láttam pár nagyon szép 2006- os szériájú gépet.
Mennyit forog pl. 100- 130- 180- nál?
Mennyire idegesítő a 6- 7000 fordulat közti vibráció?
Fogyasztást láttam 5- 6,6 közt adták meg egyesek- egy tankkal így mennyiket mentek el kb?
Mennyire tartós a blokkja ezeknek a gépeknek?
Csomagtartó keret látom megoldható hozzá. elég erősen lehet rögzíteni a vázhoz- elbírja?
Mivel az S- es már hosszú nyerges, utasnak mennyire kényelmes ez a motor?
Nyomatékossága milyen fordulatnál jön meg?
Valamiféle gyermekbetegség esetleg?

Köszönöm a válaszokat előre is!

KAwasaki Rulzz!
köszi
akkor jó a k3.
Leginkább hegyi kanyargós utak. Pálya 1 vagy 2 alkalom. Sportec m5 esetleg?
mire akarod használni?
Üdv mindenkinek. Metzeler racetec k3 jó választás 09es z750re?
En a DIDel 50.000et mentem, es szerintem meg fogja hajtani akinek eladtam(elso lanckereket csereltem (sajnos kesore vettem eszre))
Sziasztok,

még mindig volna eladó szajrém 07 utáni Z750-hez.
1. Panyo pajtás által komfortosított hátsó ülés.
2. Állítható kuplung/fék kar
3. Műanyagos Csabi féle matt fekete hátsó sárvédő, eredetileg 07esre csinálta, de kis mókolás után felment a 09esre is. A fékcső rögzítési pont kicsit különbözött.

Ha valakit érdekel valamelyik dobjon egy mailt.
Eladó 07 utáni Z-re egy fekete BAGSTER tank boritás és egy 06-ig 750-re való G&G dob,csak telefonon érdeklődj 06705850436.
ok, no para
az időjárás jelentések tükrében valószínű én sem megyek,
rosszabb időt mondanak mint ami most van és most is kurva hideg van 8-9 óra körül
Kihagyom a szombati Kawa-kanyart, mert ledöglött a kazánunk és szombaton jön a szerelő. Ez most fontosabb. Nincs fűtésünk.
peetsp,

Akkor én nem vennék PC-t hozzá, mert az motorspecifikus, viszont annyiért már lehet venni Ignition Quick Shifter elektronikát, ami "univerzális"

Kell hozzá:
Gyorsváltó vezérlő elektronika
Gyorsváltó kapcsoló
Váltórudazat

Nálunk most akciós az elektronika+váltókapcsoló: 99.900HUF
Sziasztok!

Segítsetek már légyszíves: Gyosváltó Z750-re 2006 (régi) miből áll össze. Mik kellenek hozzá? A Power-commander-kedésből csak ez érdekelne.
Van bármi hátránya hosszú távon?
Köszi!
Nem akartok leegyeztetni egy helyet ahol a szombati kanyar előtt találkozhatnánk? Vagy azt megbeszélni, hogy a kútnál hol találkozunk? Nem szeretnék túl nagy feneket keríteni a dolognak csak még soha nem voltam ilyenen.
ezt meglépte 1 haverom is,
2-es /nem tudom mi a betűjele/ astrából épített egy utcai dragot,
de bitangul átépítve /nem sorolom fel mi, de minden ami eszedbe jut/
és csak vett egy endurót mellé
még meglátjuk mit hoz a jövő... lehet megmarad, szeretem tetszik csak az zavar hogy a rohadt meló miatt minden motorozásból kimaradok, egyedül meg szar menni

Ha lesz akkor vmi Supermoto, még mindig hiányzik a városi huligánkodás... de nem valószínű hogy lesz ha elviszik, inkább építek vmi húzott kormolós autót.
szerintem lesz még az idén jó idő,
legalább is remélem,
mi lesz utána zetor és irány a téglagyár
Voltam egy kört, de hideg volt csuszkáltam össze vissza így meguntam és haza jöttem

lehet idénre ennyi volt, jövőre meg meghirdetem...