Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs koma reggel sárkányhajó verseny erős pálinkázással, délután pedig Ajkán voltam 3 kor, és csak 8 -ra értünk haza,
Délután nincs kedve valakinek gutulni egy kört
Láncszettet már vettem hétvégén ha lesz időm fel is rakom . Megnyúlt szakaszosan .
azt tudom hogy 2007-es Z750-en volt gyári lánc,
de holnap megnézem mi van rajta pontosan,
Szia!

Tuidnom kell milyen lánchoz kellene
szia Zsolti!
érdeklődnék gyári kawa lánchoz /2007 Z750, gondolom 520-as/
tudsz patent szemet adni emberi áron,
van ugyan is talán 3000 km-es láncom de sajna nem lehet szétszedni, de ha szükség lesz rá felpattintanám a 2006-os Z-re,
emailemen is elérsz, nem sürgős,
FIGU
Látod az jó lenne, ha jönnél.
hali Robi koma,
gondolom egész napos gurulás,
ha faja idő lesz, és ráérek elképzelhető hogy megyek,
sajna ez még csak terv
Hátha a DID azért sokkal jobban fogja bírni. Persze attól függ hogyan használod a motort... Ha ebben a szezonban végig keréken tettél bele vagy 30000 kilométert azért érthető hogy csereérett lett a lánc
Jól beállított feszesség és ápolás ellenére is a szezon folyamán 3x kellett utánaállítani a feszességnek.
Mondjuk lehet ez inkább az errefelé található fasza utaknak köszönhető....
Abból az 1 dologból nem, hogy nincs meg az A kat om csak az A korl. magyarba még elrohangálok de szlovákba már olyan sokat nem akarok tekeregni...
Nem mindegy? A motorozás a lényeg.
Mitől érzed úgy hogy kevés az 520-as lánc?
Igen, segített rajta! Kapott JT lánckerekeket+ DID láncot.
Eddig minden rendben a lánccal. Ha legközelebb csere érett lesz lehet hogy 525-ös lánc+kerék szettet pakolok fel rá, kicsit kevésnek találom az 520at...
ha jó idő lesz szerintem én is kitolom a pofámat
Az elsö kawa kanyarom lesz. megyek
vmi részletesebbet tudni? gondolom a 2 esen ki Sahy nál szlovákba majd ugyanarra vissza?
Üdv. A kawa kanyar merre lesz?
Sziasztok! Segítsetek légyszi! Szükségem lenne a 2011-es zöld-fekete Z1000sx zöldjének a színkódjára és esetleg Pesten olyan jó minőségű festéket forgalmazó üzlet címére ahol ki is tudják keverni. Előre is köszönöm!
Én már jelentkeztem.
Októberi Kawa-kanyarra valaki?
Kösz az infót. Lazítok rajta és megnézem .
Kösz az infót megnézem de nem hiszem hogy beleér a láncfeszesség sztem jó kb 3 centi terheletlenűl.
Hali!

Túl feszes volt a lánc + mar meg van nyúlva szakaszonként. A kettö együttes áldásos hatás. Azóta mentem 10.000 km-t. Lazíts rajta.