Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lancot ha kozepen megnyomod felfele akkor nem er hozza a lengovillahoz?
Szia! Megoldódott a probléma segített a láncsere? U.a a problémám a lánchossz még megfelelő 1.-20 . szem távolsága ezért még nem akartam cserélni. megköszönném ha válaszolnál .Üdv.
Szia! Kiderült mi okozza? Nekem is hasonló u.a a problémám a lánc kapcsán 40-70 között vmi kattog érezni az egész motoron de a lánchossz jó 1-20 szem méret a szervízkönyv szerint. Ez gyári probléma lehet mint a rezonancia dolog 6500-8000 között? Nagyobb temponál nem érezni a kattogást.
Szia! Új Bódis dobom csővel van raktáron ha érdekel! ADATLAP!
üdv! ugyan ennyiért muzzy rendszert tudok ajánlani, ha érdekel.
rozsdamentes leömlő alu dob.
üdv
a fórumon,
adatlapod nem túl izgalmas
FIGU
Ment válasz.
ha gondolod mailben irhatnál tel.számot , beszélhetnénk
irtam e-mailt.
Helló, nekem van egy. Adatlapon találsz elérhetőséget.
Sziasztok! Egy kis segitségre lenne szükségem, keresek Z750 hátso ülést (az sem baj ha szakadt) esetleg tudtok valamit? :)
Hú, az nagyon fasza lenne. Kösz előre is. E-mailem az adatlapomon ha nem akarod direktben reklámozni a srácot :)
Hali. Kössz az infot! Inkább rászánom a pénzt de jó legyen. jövöre már ezzel fut a motorom.
Szeva!
Tudok egy szerintem jó szerelőt.A srác a kawánál szerel meg otthon fusiban. Ha gondolod összehozlak vele.
Szeva!Nekem ugyan nem Z-m van,de már a második garnitúra sportsmartot használom.Az sv-n a hátsó Elment 14000-t,az első 17000-t.Az első gumi hidegben is gyakorlatilag azonnal tapad még ősszel is.Melegben meg brutális mit fog.A hátsó igényel egy kis bemelegítést hideg időben.A guminyomást én még ilyen időben is elől-Hátul 2.1-re fujom.Nyáron meg 2.0-ra elől-hátul.Elég komfortos gumi,jól tolerálja az uthibákat.Ez egy racing-Street abroncs,ennek megfelelő tapadással,de sport-túra futásteljesítménnyel.Nem olcsó cucc,de maximálisan Megéri az árát.Hayabusa forumon is dicsérték.Kb. Ennyi.Csá.
Úgy alakult hogy Budapestre költöztünk. Tudtok ajánlani esetleg a környéken egy megbízható szerelőt?
Sziasztok! Nincs valakinek elfekvőben 03-06 Z1000 hűtőidomja?
Köszi! Pacsi! :)
Halló!

Most láttam a riderforumson, hogy a DanMoto most már csinál állítható lábtartót a 04-07-es Z750-hez is. Az ára nem is olyan vészes.
Sziasztok. sportmax sportsmart gumit használt már valaki? Tapasztalat? Z-re érdemes feltenni?
Nem volt vèszes a tempo, megáltunk egerbe a frei- nél kávézni, meg Egerszalókon ebédeltünk. Nem volt rossz nap csak az utat kellett volna vhogy ugy szervezni, hogy ne legyen autopálya ilyen sok benne
uh ekkorát semmiképpen nem mentem volna, még 2 hétig kibaszottul szorít az idő és max 1-2 óra amire ráérek
akkor csak poroszkáltatok
én meg cirka 9-et Batta-Gyöngyös-Mátra-Eger-Egerszalók-Gyöngyös-Batta útvonalon.

Ha már senki nem jelentkezett hogy van kedve gurulni, bekéredzkedtem az ER-6 osok közé
bocs,
pedig a motor ugyan ott állt mint tegnap,
délután mentem is a városban 1 órácskát,
én is láttalak, sőt ma is, rád is kiabáltam, csak annyira kerestél vkit ott a kenyérlángosos körül, hogy nem vettél észre
láttalak tegnap, a strandon, motort előtte
későn is olvastam, illetve családi nap volt gyalog
pedig át mentem volna Érdere ott is buli van